Užas u jarunu - kad priroda podivlja

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Re:

Post by DrugsBunny » 10 Mar 2010, 22:23

Studeni wrote:
dr_gonzo wrote: Mi smo tu još mirni, jer takvih još neće kod nas biti. Doduše ima luđaka kao svuda u svijetu, no serijski ubojica...pa mislim da takav film još nećemo vidjeti.
Jel se ne sjećaš legendarnog Trobeca? :twisted:
Legenda! :prayer:
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 10 Mar 2010, 23:50

Koliko se ja sjećam on je Slovenski serijski ubojica uhvaćen godine kad sam se ja rodio 1979...

Hrvatska je imala svog serijskog ubojicu tamo početkom 1900 jednu ženu koja je trovala svoje muževe i samce... Negdje kraj Sl. Broda...ali te informacije još nisu potvrđene
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Užas u jarunu - kad priroda podivlja

Post by Wendigo » 10 Mar 2010, 23:58

navodno je u 70-tima po maksimirskoj šumi harao manijak koji je odrubljivao glave i ostavljao ih u kutijama po klupicama. ja pak mislim da je to samo urbana legenda, ali baš ću malo pronjuškati po netu da vidim dal je actually istina.. :idea:

User avatar
slimps
Posts: 24
Joined: 06 Mar 2010, 11:58
Location: Croatia/Virovitica
Contact:

Re: Užas u jarunu - kad priroda podivlja

Post by slimps » 11 Mar 2010, 00:34

Wendigo wrote:navodno je u 70-tima po maksimirskoj šumi harao manijak koji je odrubljivao glave i ostavljao ih u kutijama po klupicama. ja pak mislim da je to samo urbana legenda, ali baš ću malo pronjuškati po netu da vidim dal je actually istina.. :idea:
woow... zanimljiva legenda...
pa ako na što naletiš, daj ostavi link ovdje ;)

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Re:

Post by Studeni » 11 Mar 2010, 09:49

dr_gonzo wrote:Koliko se ja sjećam on je Slovenski serijski ubojica uhvaćen godine kad sam se ja rodio 1979...

Hrvatska je imala svog serijskog ubojicu tamo početkom 1900 jednu ženu koja je trovala svoje muževe i samce... Negdje kraj Sl. Broda...ali te informacije još nisu potvrđene
nema veze što je slovenski, mislilo se na ove prostore... :D
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 11 Mar 2010, 12:38

Onda je on definitivno No.1 ...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Post Reply