Pomoć pri traženju filma (naravno HorrorA) ! ;)

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
Locked
User avatar
slimps
Posts: 24
Joined: 06 Mar 2010, 11:58
Location: Croatia/Virovitica
Contact:

Pomoć pri traženju filma (naravno HorrorA) ! ;)

Post by slimps » 06 Mar 2010, 12:20

Možda je tema glupa, i ne spada pod ovu rubriku, ili čak ni na ovaj forum... ali već duže tražim jedan film...
Pa bih naravno trebao pomoć...
K'o klinac sam gledao taj film, bolje rečeno počeo gledati i kad sam vidjeo neke ''skeri šit scene'' zasr'o sam, ugasio TV i o''šo spavat... i sjetio sam se toga prije nekoliko mjeseci, al ne'am blage kako se TOČNO zove...
znam samo da je pisalo ''Demon'', al jbt koliko asocijacija ta riječ do danas ima na horror filmove...
Mislim da je ovaj film iz '90-ih, nisam siguran...
Uglavnom fabula filma je otprilike ovako neš'' koliko se sjećam... :
- Tipično, par tinejdžera ode u neku kuću boravit, neka djevojka vidi nekog klinca na prozoru, pri useljavanju, ali ga ''ipak nije vidjela''... Ne sjećam se točno, ali ona je medij ili koji k... ili je demon, ili je opsjedaju demoni... pojma... Koliko se sjećam kuća se zablindira, nitko nemože van... počinju sranja...
Ova druga ženska ode kuhinju, iz pećnice (??), nisam siguran izleti neki ''šuriken'', neka p.m. i prereže ju preko trbuha, crijeva vani... etc... zatim drugi odlaze po ručnike, da ju zamotaju... (spoje)... krv, vide se crijeva... i sad ne znam, gdje svi odoše, nema nikoga, ta razrezana ženska je sama, vraćaju se, a ona raskomadana... Sljedeće scene koje se sjećam je da su neki završili u podrumu, lik na stolu otvorene lubanje... KRAJ... xDxDxD, gasim TV (kao umoran sam) idem spavat...
Sad kad se sjetim toga,... pišurija... poželim pogledat da si sad kao odrastao dokažem da sam stvarno bio umoran, a ne dam se bojao xD xD xD
Nemoj te me 'vatat za riječ u fabuli, ali... možda sam i neš'' pomiješo... pa ako ikoga asocira to na na neš''... nek mi samo kaže TOČAN naziv filma, na eng. ili već kojem jeziku... pa čak i link za download...
'Fala ;);)

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Pomoć pri traženju filma (naravno HorrorA) ! ;)

Post by john_constantine » 06 Mar 2010, 13:03

Kolobos
http://www.imdb.com/title/tt0151239/

inače, ima i topic za takve teme
viewtopic.php?f=2&t=144
Michel puši karu.

User avatar
slimps
Posts: 24
Joined: 06 Mar 2010, 11:58
Location: Croatia/Virovitica
Contact:

Re: Pomoć pri traženju filma (naravno HorrorA) ! ;)

Post by slimps » 06 Mar 2010, 13:07

ispričavam se...
dovraga nisam vidjeo taj topic...
da to je taj film... !!
zahvaljujem se !! ;)
Last edited by slimps on 06 Mar 2010, 13:10, edited 1 time in total.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Pomoć pri traženju filma (naravno HorrorA) ! ;)

Post by john_constantine » 06 Mar 2010, 13:08

evo, imaš pp za linkove.
Michel puši karu.

User avatar
slimps
Posts: 24
Joined: 06 Mar 2010, 11:58
Location: Croatia/Virovitica
Contact:

Re: Pomoć pri traženju filma (naravno HorrorA) ! ;)

Post by slimps » 06 Mar 2010, 13:16

hvala ! ;)

Locked