Drugsbunnys Horror Reviews

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
Post Reply
User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Drugsbunnys Horror Reviews

Post by Andrej » 15 Oct 2010, 14:00

DrugsBunny wrote:Drugsbunnys Horror Reviews se od sutra vraća u pogon 8)
:supz:
We're all mad here...

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Drugsbunnys Horror Reviews

Post by DrugsBunny » 15 Oct 2010, 17:16

...ipak od preksutra :oops:
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Drugsbunnys Horror Reviews

Post by Josef K » 16 Oct 2010, 00:50

Sad sam malo prolistao blog i genijalan je :supz:
Odmah u bookmarks.

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Drugsbunnys Horror Reviews

Post by DrugsBunny » 16 Oct 2010, 00:51

Oh, oh hvala :oops:
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Drugsbunnys Horror Reviews

Post by filmofil » 16 Oct 2010, 00:59

evo, baš sam nakon dugo vremena malo otišao na blog, vidi se razlika u sintagmi, napredovao si (što je logično :D ), sjećam se da si prije nekako uvijek pisao pogrešno, kad god bi pročitao rečenicu nije mi zvučala dobro, al oke, to nije big deal

e, a sadržajno, nekako mi je to ipak sve previše šablonski i činjenično umjesto da maštom izvučeš neke totalno opičene komparacije...i kad vidim da netko recenzira film, bilo da ga nahvali ili popljuje, volim dobre argumente za to, a ti nekako općenito to objasniš i gotova recenzija

eto, al ne uzimaj mene preozbiljno oko tih kritika jer uvijek puno tražim...i pohvale za dizajn i preglednost
This is the Zodiac speaking.

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Drugsbunnys Horror Reviews

Post by DrugsBunny » 16 Oct 2010, 01:02

filmofil wrote:evo, baš sam nakon dugo vremena malo otišao na blog, vidi se razlika u sintagmi, napredovao si (što je logično :D ), sjećam se da si prije nekako uvijek pisao pogrešno, kad god bi pročitao rečenicu nije mi zvučala dobro, al oke, to nije big deal
Vjerojatno jer sam tražio svoj stil kroz dosta napisanih recenzija, na kraju sam ga našao i poprilično sam zadovoljan, hvala na komplimentu, kako god :mrgreen:
filmofil wrote:e, a sadržajno, nekako mi je to ipak sve previše šablonski i činjenično umjesto da maštom izvučeš neke totalno opičene komparacije...i kad vidim da netko recenzira film, bilo da ga nahvali ili popljuje, volim dobre argumente za to, a ti nekako općenito to objasniš i gotova recenzija
Ne razumijem što želiš reći :)
filmofil wrote:eto, al ne uzimaj mene preozbiljno oko tih kritika jer uvijek puno tražim...i pohvale za dizajn i preglednost
Hvala još jednom.
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Drugsbunnys Horror Reviews

Post by filmofil » 16 Oct 2010, 01:15

DrugsBunny wrote:
filmofil wrote:e, a sadržajno, nekako mi je to ipak sve previše šablonski i činjenično umjesto da maštom izvučeš neke totalno opičene komparacije...i kad vidim da netko recenzira film, bilo da ga nahvali ili popljuje, volim dobre argumente za to, a ti nekako općenito to objasniš i gotova recenzija
Ne razumijem što želiš reći :)
nije ni potrebno da razumiješ :D jednostavno nastavi pisati kako si do sad pisao...samo, iskreno, ja to ne bum baš čitao, volim u filmskim recenzijama da se što manje temelje na činjenicama

evo primjer šta ne volim:

'ovaj film je mješavina žanrova s elementima drame, horora i trilera, može se smjestiti u modernu zbog njegovog konvencionalnog pristupa socijalno - eksperimentalnim temama. prva stvar koja upada u oči je nadasve detaljna karakterizacija likova, pa tako imamo stereotipnu sredovječnu prostitutku koja je u isto vrijeme samohrana majka.............bla bla bla'


recimo, volim kako john_constantine piše, njega jebu tehničke stvari (totalna suprotnost od tebe), al zato mi dočara kakvu zabavu predstavlja film i dal bi se meni to moglo svidjeti...kod njega u recenzijama štrca krv iz arterija, vade se crijeva na živo, guraju se škare u šupak, čupaju se nokti.........slikovito rečeno
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Drugsbunnys Horror Reviews

Post by Andrej » 16 Oct 2010, 09:05

filmofil wrote:...kod njega u recenzijama štrca krv iz arterija, vade se crijeva na živo, guraju se škare u šupak, čupaju se nokti.........slikovito rečeno
:lol: :lol: :lol: Cons, legenda! Takođe volim da pročitam njegove opise. Nekako su jednostavni i duhovito šarmantni.
Sve ima svoje prednosti i mane, a meni se sviđa to Drugsovo "bla...bla..bla..".
Vidi se da dečko uživa u filmovima, pažljivo ih gleda 8) i to u tekstovima prenosi.
Da se razumemo, oduvek sam mrzeo kritičku mentalnu onaniju i isforsiranu upotrebu komplikovanih fraza, ali Drugsove recenzije su mi veoma čitljive, lako razumljive i pisane na taj način da svaka rečenica služi finalnom-ličnom zaključku o filmu.
We're all mad here...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Drugsbunnys Horror Reviews

Post by john_constantine » 16 Oct 2010, 14:54

Andrej wrote:
filmofil wrote:...kod njega u recenzijama štrca krv iz arterija, vade se crijeva na živo, guraju se škare u šupak, čupaju se nokti.........slikovito rečeno
:lol: :lol: :lol: Cons, legenda! Takođe volim da pročitam njegove opise. Nekako su jednostavni i duhovito šarmantni.
Sve ima svoje prednosti i mane, a meni se sviđa to Drugsovo "bla...bla..bla..".
Vidi se da dečko uživa u filmovima, pažljivo ih gleda 8) i to u tekstovima prenosi.
Da se razumemo, oduvek sam mrzeo kritičku mentalnu onaniju i isforsiranu upotrebu komplikovanih fraza, ali Drugsove recenzije su mi veoma čitljive, lako razumljive i pisane na taj način da svaka rečenica služi finalnom-ličnom zaključku o filmu.
Jep, slažem se s time. A kod Gonza cijenim one pozitivne i negativne strane nekog filma iako imamo različita mišljenja - recimo, neke stvari uzima previše ozbiljno kao mitraljez na nozi za planet teror. A i odlični su mu tekstovi o 25 najboljih wc scena ili 15 najboljih scena eksplozija glave.
Michel puši karu.

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Drugsbunnys Horror Reviews

Post by Andrej » 16 Oct 2010, 15:19

john_constantine wrote: A i odlični su mu tekstovi o 25 najboljih wc scena ili 15 najboljih scena eksplozija glave.
:jawbreaker: :lol: Hahahaha, kako ja to nisam pročitao! Sjajna tema!!!
We're all mad here...

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Drugsbunnys Horror Reviews

Post by DrugsBunny » 04 Jan 2012, 00:03

Here we go again :)
Red State (2011)
http://drugsbunny.wordpress.com/
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

Post Reply