Drugsbunnys Horror Reviews

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
Post Reply
User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Drugsbunnys Horror Reviews

Post by DrugsBunny » 05 Dec 2009, 23:34

Evo i ja ću staviti link svog bloga sa recenzijama :D :
http://drugsbunny.wordpress.com/
Blog je pisan na engleskom jer imam nekih online kolega koji nisu sa balkana, a zanima ih tako što.
A i ono, svi koji znaju hrvatski bi više manje trebali znati i engleski, dok obrnuto nije tako :D
Recenzije su pisane nekakvim određenim pošprdnim štihom koji ni slučajno ne treba shvatiti ozbiljno.
(mislim treba shvatiti što je rečeno, ali ne način na koje je rečeno)
Nisam bogzna koliko aktivan na tome, ali napišem koji post sa vremena na vrijeme.
Svaki komentar na blog je vrlo poželjan
:D
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 06 Dec 2009, 00:24

no, ja ne kužim koja je to pomama za horor blogovima, kao da ne postoje drugi žanrovi... :roll: :wink: Ali tko hoće, neka... solidne recenzije, samo posteri bez slika, ocjene, ono, skromno. :lol: Ali blogovi ionako nemogu pružiti ništa više...
Michel puši karu.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 06 Dec 2009, 00:28

john_constantine wrote:no, ja ne kužim koja je to pomama za horor blogovima, kao da ne postoje drugi žanrovi... :roll: :wink: Ali tko hoće, neka... solidne recenzije, samo posteri bez slika, ocjene, ono, skromno. :lol: Ali blogovi ionako nemogu pružiti ništa više...


Strah od konkurencije, je li? :lol: :lol:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Post by DrugsBunny » 06 Dec 2009, 02:11

john_constantine wrote:solidne recenzije, samo posteri bez slika, ocjene, ono, skromno. :lol:
Hvala :D , ne preferiram baš slike.
Blog je više napravljen za one koji su već gledali te određene filmove (zbog količine spoilera) pa da se diskutiraju razmišljanja, a što će takvima slike? :D
A nove pridošlice, odnosno one koji nisu pogledali film, više pokušavam zainteresirati stilom pisanja i razmišljanja već slikama.
No, to je samo moj odabir
:D
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 06 Dec 2009, 09:43

Ghostface wrote:
john_constantine wrote:no, ja ne kužim koja je to pomama za horor blogovima, kao da ne postoje drugi žanrovi... :roll: :wink: Ali tko hoće, neka... solidne recenzije, samo posteri bez slika, ocjene, ono, skromno. :lol: Ali blogovi ionako nemogu pružiti ništa više...


Strah od konkurencije, je li? :lol: :lol:
:lol: to ti ne stoji, pišem sve žanrove, tako da nemam konkurencije. :lol: Samo govorim o tome, da bi htio čitati recenzije i mišljenja drugih filmova, a ne uobičajenih horora koji se provlače kroz te horor blogove...
DrugsBunny wrote:
john_constantine wrote:solidne recenzije, samo posteri bez slika, ocjene, ono, skromno. :lol:
Hvala :D , ne preferiram baš slike.
Blog je više napravljen za one koji su već gledali te određene filmove (zbog količine spoilera) pa da se diskutiraju razmišljanja, a što će takvima slike? :D
A nove pridošlice, odnosno one koji nisu pogledali film, više pokušavam zainteresirati stilom pisanja i razmišljanja već slikama.
No, to je samo moj odabir
:D
dobro kažeš. Ma ako te veseli, samo piši. :)
Michel puši karu.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 06 Dec 2009, 13:01

a zasto pises na engleskom?

pitam jer se da nac losih konstrukcija i krivo napisanih rijeci, krivo upotrijebljenih rijeci, te ti fale clanovi vise neg sto bi trebali.
Last edited by elrania on 06 Dec 2009, 13:05, edited 1 time in total.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 06 Dec 2009, 13:04

elrania wrote:a zasto pises na engleskom?
Blog je pisan na engleskom jer imam nekih online kolega koji nisu sa balkana, a zanima ih tako što.
A i ono, svi koji znaju hrvatski bi više manje trebali znati i engleski, dok obrnuto nije tako
Michel puši karu.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 06 Dec 2009, 13:07

hvala, cons.
pitanje je vise bilo usmjereno na to zas pise, ak ne pise korektno. ko sto objasnih u editu.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 06 Dec 2009, 13:26

da, ima dosta pogrešaka u pisanju, ali neka...praksom do savršenstva 8)
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 06 Dec 2009, 14:08

john_constantine wrote:
Ghostface wrote:
john_constantine wrote:no, ja ne kužim koja je to pomama za horor blogovima, kao da ne postoje drugi žanrovi... :roll: :wink: Ali tko hoće, neka... solidne recenzije, samo posteri bez slika, ocjene, ono, skromno. :lol: Ali blogovi ionako nemogu pružiti ništa više...


Strah od konkurencije, je li? :lol: :lol:
:lol: to ti ne stoji, pišem sve žanrove, tako da nemam konkurencije. :lol: Samo govorim o tome, da bi htio čitati recenzije i mišljenja drugih filmova, a ne uobičajenih horora koji se provlače kroz te horor blogove...


Ma zna san da ćeš to napisat, al opet budimo realni, 80 % posto filmova na blogu su ti horrori, pa se slobodno može vodit ka horror blog. :wink:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Truba
Posts: 1185
Joined: 25 Feb 2007, 01:10
Location: Sarajevo

Post by Truba » 06 Dec 2009, 14:14

ima li negdje cisti SF blog za filmove :lol: :lol: :lol:
www.lasetta.net :axe:

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Post by DrugsBunny » 06 Dec 2009, 14:22

elrania wrote:a zasto pises na engleskom?

pitam jer se da nac losih konstrukcija i krivo napisanih rijeci, krivo upotrijebljenih rijeci, te ti fale clanovi vise neg sto bi trebali.
Vjerojatno bi bilo isto tako da i na hrvatskom pišem tako da je svejedno.
:lol:
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 06 Dec 2009, 14:33

a cuj, ovdje mijesas stvari tipa they i their, then/than, te napises recenicu 'Have to wash the taste of the stupid ending of my mouth' :D

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 06 Dec 2009, 14:36

Samo je jedno rješenje, unajmi elraniu za lektoricu. :lol:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 06 Dec 2009, 14:37

Ghostface wrote:Samo je jedno rješenje, unajmi elraniu za lektoricu. :lol:
apsolutno se slazem

Post Reply