King Diamond

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 07 Jan 2007, 17:58

metallicat wrote:
A$H wrote:Ja je obožabam slušam,rock i skoro sve vrste i podvrste metala(power,death,hard,gore...)

Bendovi koje u zadnje vrijeme najviše slušam na poslu i doma: Nevermore,Slipknot,Nightwish,Demons & Wizards,Nile,CoB,CoF....


I ja :D . Nevermore su mi super, najbolji Dead heart in a dead world. Ovo ljeto sam ih gledala uživo i predobri su. Baš su promovirali novi album. Ispucala sam brdo slika pa evo jedna :) . Ako voliš Demons & Wizards onda voliš valjda i Iced Earth i Guardiane?


Image
naravno da volim,volim ja još jako,jako puno bendova..(ono gore je kaj slušam u zadnje vrijeme,a ne kaj volim)
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 07 Jan 2007, 17:59

Wendigo wrote:
metallicat wrote:
Wendigo wrote:
Demons & Wizards.. kakva je zika? znam da je to projekt Jona Schaffera iz Iced Eartha i pjevača iz Blind Guardiana.. brijem da je neki power/heavy
Je power je :wink: .
e super :wink: odoh torrent tražit..
e tak sam i ja i onda kad sam ih poslušao kupio sam oba originalna albuma sa dodacima...jer mi je svaka pijesma jebeno dobra..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 07 Jan 2007, 18:10

Nisam ni mislila da voliš samo te. Znam da ih ima vjerovatno toliko da bi popis bio preko cijele srt :D . A Iced je stvarno odličan bend, najbolji mi je album burnt offerings i something wicked this way comes. a guardiani, ma sve... :) (mislim da smo malo skrenuli s teme hehe)
Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 07 Jan 2007, 18:11

A$H + Metallicat = :weedman: :heart:

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 07 Jan 2007, 18:32

metallicat wrote:Nisam ni mislila da voliš samo te. Znam da ih ima vjerovatno toliko da bi popis bio preko cijele srt :D . A Iced je stvarno odličan bend, najbolji mi je album burnt offerings i something wicked this way comes. a guardiani, ma sve... :) (mislim da smo malo skrenuli s teme hehe)
yap :lol: imam sve albume od Blind-a i Iced-a i svaki je poseban...ali su mi zajedno bolji :twisted: D&W :supz:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 07 Jan 2007, 18:33

john_constantine wrote:A$H + Metallicat = :weedman: :heart:
netko je ljubomoran :lol: :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Zombiemachine
Posts: 917
Joined: 31 Oct 2006, 17:08
Location: Leviathan's labyrinth

Post by Zombiemachine » 07 Jan 2007, 18:34

Jel vam dobar spot od D&W za stvar Terror train?
Krv je moje svjetlo i moja tama.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 07 Jan 2007, 18:38

Zombiemachine wrote:Jel vam dobar spot od D&W za stvar Terror train?

vlak super izgleda i pjesma mi je mrak..spot je super samo neka nastave..

Tko nije vidio odmah:

http://www.youtube.com/watch?v=dlWm5aJ1nCQ :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 07 Jan 2007, 19:13

Zombiemachine wrote:Svi koji ismijavaju Diamonda (a posebno oni koji imaju nešto tipa Lamb of god na avataru), stvarno bi se trebali susdržati. Ako ne zbog razumijevanja glazbe onda bar iz pristojnosti prema tuđem ukusu.
Pričaj direktno i nemoj se postavljat kao da si iznad mene.

Ako netko postavi topic onda očekuje tuđe mišljenje i ne moram se ama baš ništa suzdržavati. To što mi je Kind Diamond loš ne znači da neznam šta je dobra glazba. Da si pročitao moje postove onda bi vidio da sam eksplicitno napisao: "što se mog osobnog ukusa tiče, frajer mi je banana." Zar imati vlastito mišljenje znači nepoštivanje tuđeg ukusa?

Uostalom, da sam ja stavio topic i napisao da je on meni loš, po toj logici se nitko ne bi smio meni obratiti i napisati da je dobar jer ima suprotno mišljenje.

User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Post by Evil Xander » 07 Jan 2007, 19:35

A$H wrote:
Zombiemachine wrote:Jel vam dobar spot od D&W za stvar Terror train?

vlak super izgleda i pjesma mi je mrak..spot je super samo neka nastave..

Tko nije vidio odmah:

http://www.youtube.com/watch?v=dlWm5aJ1nCQ :lol:
Fala ti ko bratu, al ne bih. :)

Sto sam od metala i ine glazbe slusao do recimo 2002 slusati cu i danas. Sve sto mi je nakon toga mi doslo uha, jos brze je nestalo. Sto zbog instant band kvalitete, sto zbog cinjenice da sam i ja promijenio glazbeni ukus poprilicno, te mi je dojadilo slusati varijacije na temu. Dojadi covjeku nakon 15 godina slusanja, valjda dodje s vremenom. :)

Doduse, moram priznati da sam prosle godine slucajno dobio Mars Voltu, album De-loused in the comatorium, i dosta me je impresionirao. U koji god to zanr ubrajali. Preporucujem Mars Volta - Son et Lumiere + Inertiatic ESP stvari, cine cjelinu, za upoznavanje ako niste culi...

U playlisti mi se tako dan danas mogu naci jos slijedeci bendovi iole metalnijeg prizvuka: Cradle of Filth, Korn (rani radovi), Deftones, Machine Head (samo prva 2 albuma, ostalo je smece samo takvo), Rammstein, Type O Negative, Body Count, Life of Agony, Faith No More te Guns 'n Roses Greatest Hits. 'Pravovjerni' metalci se sad vjerojatno okrecu poput busilice zbog moje slobodne definicije metala.

S druge strane, da zavrsim psihodeliju od playliste, jos cesce su tu Depeche Mode, cjelokupan opus od 1984. na ovamo, New Order, Queen, Paul Oakenfold, The Beat Fleet i Let3 zadnji album. :)


p.s. Sto je pobogu sad 'techno'? Koliko ja znam, nestankom 2 Unlimited, U96, Mr. Presidenta i hrvatske dance estrade negdje u drugoj polovici devedesetih, taj pravac je umro da ne moze bit mrtviji. ;)
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 07 Jan 2007, 19:46

Evil Xander wrote:Sto je pobogu sad 'techno'? Koliko ja znam, nestankom 2 Unlimited, U96, Mr. Presidenta i hrvatske dance estrade negdje u drugoj polovici devedesetih, taj pravac je umro da ne moze bit mrtviji. ;)
Techno živi, evo ga na YouTube-u :D

User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Post by Evil Xander » 07 Jan 2007, 19:56

FilmTV wrote:
Evil Xander wrote:Sto je pobogu sad 'techno'? Koliko ja znam, nestankom 2 Unlimited, U96, Mr. Presidenta i hrvatske dance estrade negdje u drugoj polovici devedesetih, taj pravac je umro da ne moze bit mrtviji. ;)
Techno živi, evo ga na YouTube-u :D
Senna M!!!

Ne sjecam se ove pjesme, ali vidim da je semplirao Prodigy na pocetku, koji su pak bog zna koga semplirali... :)

Smijesno je cuti sad produkciju ovakvih sranja, ono, Meho deder upali GB/FL/CB/stogod pa da snimimo sto za platinastu nakladu...


p.s. 'boredom sux, does anybody know what this song means?' :)
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 07 Jan 2007, 21:16

john_constantine wrote:A$H + Metallicat = :weedman: :heart:
prvo hahahahahahahaha :lol:
Image

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 07 Jan 2007, 21:17

A$H wrote:
john_constantine wrote:A$H + Metallicat = :weedman: :heart:
netko je ljubomoran :lol: :lol:
drugo aha :lol:
Image

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 07 Jan 2007, 21:19

A$H wrote:
Zombiemachine wrote:Jel vam dobar spot od D&W za stvar Terror train?

vlak super izgleda i pjesma mi je mrak..spot je super samo neka nastave..

Tko nije vidio odmah:

http://www.youtube.com/watch?v=dlWm5aJ1nCQ :lol:
i treće spot je genijalan kao i pjesma. vlak je preje... Odmah me podsjetio na Doomtraina ( FF-VIII ) ! odlično...
Image

Post Reply