King Diamond

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 06 Jan 2007, 21:45

Slušala ih jesam, ali ne volim ih previše. Svejedno imam sve albume, i da abigail je najbolji. Nisam čitala lyrics ali sad budem :) . Inače i čitam od svih grupa, pjesama..
Image

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 06 Jan 2007, 23:12

metallicat wrote:Slušala ih jesam, ali ne volim ih previše. Svejedno imam sve albume, i da abigail je najbolji. Nisam čitala lyrics ali sad budem :) . Inače i čitam od svih grupa, pjesama..
Nevezano za kralja dijamanta, ali nekako ova crvena boja slova neide na ovu sivu pozadinu, jedva mi se da pročitati :wink:

User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Post by Evil Xander » 06 Jan 2007, 23:28

HorrorHR wrote:
metallicat wrote:Slušala ih jesam, ali ne volim ih previše. Svejedno imam sve albume, i da abigail je najbolji. Nisam čitala lyrics ali sad budem :) . Inače i čitam od svih grupa, pjesama..
Nevezano za kralja dijamanta, ali nekako ova crvena boja slova neide na ovu sivu pozadinu, jedva mi se da pročitati :wink:
Jelda? Vec sam mislio da sam samo ja picajzla as usual, pa rekoh, bolje da sutim, ali... :)
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 06 Jan 2007, 23:40

Evil Xander wrote:
HorrorHR wrote:
metallicat wrote:Slušala ih jesam, ali ne volim ih previše. Svejedno imam sve albume, i da abigail je najbolji. Nisam čitala lyrics ali sad budem :) . Inače i čitam od svih grupa, pjesama..
Nevezano za kralja dijamanta, ali nekako ova crvena boja slova neide na ovu sivu pozadinu, jedva mi se da pročitati :wink:
Jelda? Vec sam mislio da sam samo ja picajzla as usual, pa rekoh, bolje da sutim, ali... :)
i meni je zasmetalo, ali sam previše pristojan. :P :wink:

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 07 Jan 2007, 00:40

Ok, nema problema :) , može ova :D ?
Image

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 07 Jan 2007, 02:38

metallicat wrote:Ok, nema problema :) , može ova :D ?
Hell Yeah :lol: :twisted:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Bad taste
Posts: 83
Joined: 09 Oct 2006, 23:40
Location: Zagrebue

Post by Bad taste » 07 Jan 2007, 02:43

Ja ne volim metal glazbu nikako,ali moj frend slusa diamonde,i nasli smo na netu,kako ipjevac ima ogroman iq,i velika je faca

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 07 Jan 2007, 13:25

Ja je obožabam slušam,rock i skoro sve vrste i podvrste metala(power,death,hard,gore...)

Bendovi koje u zadnje vrijeme najviše slušam na poslu i doma: Nevermore,Slipknot,Nightwish,Demons & Wizards,Nile,CoB,CoF....
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 07 Jan 2007, 13:52

A$H wrote:Ja je obožabam slušam,rock i skoro sve vrste i podvrste metala(power,death,hard,gore...)

Bendovi koje u zadnje vrijeme najviše slušam na poslu i doma: Nevermore,Slipknot,Nightwish,Demons & Wizards,Nile,CoB,CoF....
Demons & Wizards.. kakva je zika? znam da je to projekt Jona Schaffera iz Iced Eartha i pjevača iz Blind Guardiana.. brijem da je neki power/heavy

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 07 Jan 2007, 13:54

A$H wrote:Ja je obožabam slušam,rock i skoro sve vrste i podvrste metala(power,death,hard,gore...)

Bendovi koje u zadnje vrijeme najviše slušam na poslu i doma: Nevermore,Slipknot,Nightwish,Demons & Wizards,Nile,CoB,CoF....


I ja :D . Nevermore su mi super, najbolji Dead heart in a dead world. Ovo ljeto sam ih gledala uživo i predobri su. Baš su promovirali novi album. Ispucala sam brdo slika pa evo jedna :) . Ako voliš Demons & Wizards onda voliš valjda i Iced Earth i Guardiane?


Image
Image

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 07 Jan 2007, 13:58

Wendigo wrote:
Demons & Wizards.. kakva je zika? znam da je to projekt Jona Schaffera iz Iced Eartha i pjevača iz Blind Guardiana.. brijem da je neki power/heavy
Je power je :wink: .
Image

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 07 Jan 2007, 14:02

metallicat wrote:
Wendigo wrote:
Demons & Wizards.. kakva je zika? znam da je to projekt Jona Schaffera iz Iced Eartha i pjevača iz Blind Guardiana.. brijem da je neki power/heavy
Je power je :wink: .
e super :wink: odoh torrent tražit..

pain_of_salvation
Posts: 225
Joined: 13 Dec 2006, 22:37
Location: Selo

Post by pain_of_salvation » 07 Jan 2007, 14:40

ja sam slušao metal, al sam ga se u većini ostavio.... sad slušam uglavnom alter rock i sleaze rock 80ih 8)

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 07 Jan 2007, 15:34

FilmTV wrote:
pain_of_salvation wrote:nije stvar ukusa kad pričamo o kompleksnosti glazbe i utjecaju jednog benda na ostale.... to je sve zabilježeno.... puno više bendova uzima utjecaj od diamonda nego od mortiisa....
Ja nisam rekao da je Mortiis utjecajan, uopće, samo se ne slažem da je Diamondova glazba dobra, tu ulazi ukus u igru. Mogao je on utjecati na milijun bendova (vjerojatno i te bendove ne volim ako im je on slušljiv) ali što se mog osobnog ukusa tiče, frajer mi je banana.

Za one koje neznaju, imate priliku njegovo "pjevanje" slušati ovdje.
:shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
Zombiemachine
Posts: 917
Joined: 31 Oct 2006, 17:08
Location: Leviathan's labyrinth

Post by Zombiemachine » 07 Jan 2007, 17:19

King diamond je faca. Osobno ga ne slušam, ali je vokal boleština.
Demons & wizards su zakon, ali nisu baš za ljubitelje klasičnog powera.

p.s.
Svi koji ismijavaju Diamonda (a posebno oni koji imaju nešto tipa Lamb of god na avataru), stvarno bi se trebali susdržati. Ako ne zbog razumijevanja glazbe onda bar iz pristojnosti prema tuđem ukusu.
Krv je moje svjetlo i moja tama.

Post Reply