Vaš osobni horror

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 03 Aug 2009, 01:46

postoji vec slican topic..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
DeadDispatcher90
Posts: 1240
Joined: 15 Jul 2009, 15:06
Location: Kamino

Post by DeadDispatcher90 » 03 Aug 2009, 02:04

Pardon, nisam primjetio.
Revenge solves everything

User avatar
AlphaShewolf
Posts: 13
Joined: 04 Nov 2009, 09:42
Location: požega

Re: Vaš osobni horror

Post by AlphaShewolf » 10 Jan 2010, 22:26

vrijeme radnje: danas..obicna djevojka od 25 godina.malo bucmasta..naocale..duga kosa..zivi sa starcima i povremeno (kad dode s faxa) mladom sestrom.djevojka nema nista osim srednje skole sto joj starci stalno nabijaju na nos..u grad ode vikendom malo si popije..i ode doma..ima bez perspektivan posao.za minimalac..sestra kad dode ruga joj se i kopa po stvarima..starci je podrzavaju...mama nabija stalno na nos da je debela krmaca..tata da je tulava..da ce je imat na grbaci cjeli zivot..susjedi prigovaraju zbog lupanja vratima i galame...osamljena je nema puno prijatelja..dan za danom tone u depresiju..jednog dana dok je sestra tu oni pucaju optuzuju je da je ona kriva sto je sestra pala fakultet..prigovaraju sto pije..stara kopa po stvarima nalazi vibrator..stari je istuce.ode van.napije se.posvada sa sefom birtije..pri ulasku u kucu susjed od 60 godinaje hvata za dupe..ulazi opet samar svada..a za to vrijeme sestra joj se smije iz druge sobe..legne u krevet..trese se..odlazi u kuhinju..otvara frizider..popije rakijicu..zapali cigaretu.dim ju smiruje..u mraku dok joj lice mokro jos od suza..pojavi se smjesak..jedan smjesak od uha do uha..i odjednom zna sto da napravi..prva kuhinjska ladica..veliki noz..(tata ga je taman jucer naostrio)..i lagano..dok jos drzi noz ugasi cigaretu..krece prvo kod roditelja u sobu dok spavaju..par uboda nozem i sve je gotovo..nisu ni glasa pustili..sve je krvavo..ali najslade tek dolazi..seka spava...da..ona je kriva za sve..da nje nije bilo cjeli zivot bi bio drugaciji..polako do kreveta..budi je..zeli da je gleda u oci..dok joj reze vrat..i uskoro je sve gotovo..odlazi u kuhinju i nacinje pivo od starog.pali cigaretu.uziva u tisini..nitko ne prigovara..napokon.
" To look into the eyes of the Wolf is to see into your own soul. Hope u like what u see." (Aldo Leopold)

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Vaš osobni horror

Post by boyko » 10 Jan 2010, 23:06

nice. I like it
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Vaš osobni horror

Post by Decadentor » 10 Jan 2010, 23:10

Susjed je prezivio :o
Image

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Vaš osobni horror

Post by DrugsBunny » 11 Jan 2010, 08:39

Priča sa skoro identičnom radnjom kao i Carrie.
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
AlphaShewolf
Posts: 13
Joined: 04 Nov 2009, 09:42
Location: požega

Re: Vaš osobni horror

Post by AlphaShewolf » 11 Jan 2010, 09:43

Susjed je u nastavku..:) morala se cura malo odmorit....drago mi je da vam se svida:)
" To look into the eyes of the Wolf is to see into your own soul. Hope u like what u see." (Aldo Leopold)

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: Vaš osobni horror

Post by Sammy » 11 Jan 2010, 22:10

ovo je vise psiholoska drama nego horror..
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
dagzVOMITOR
Posts: 232
Joined: 25 Nov 2009, 16:34
Location: dubrovnik

Re: Vaš osobni horror

Post by dagzVOMITOR » 12 Feb 2010, 11:49

Kung fu kanibali koji napadaju betlehem a unutra je sve puno zombie talibana...koji bi to bio film
Kick down the door in barbaric rage
Frantically slashing all who stand in my way
Stab another face, slit another throat
My intention is to mutilate them
People are screaming it feeds my hate
Hack through the crowd blood is splashing on
my face

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Re: Vaš osobni horror

Post by Hec » 04 Mar 2010, 15:20

hmm osobni horror, po meni bi bio nekakav gdje je covjek najugrozeniji dok spava, ubacio bi sve bespomocne scene, i nebi volio da kraj bude sretan, bolje da glavna uloga bude mrtva, i da film bude lekcija svim facama koji misle da se mogu izvuc od opasnosti u bilo kojem trenutku, svoje sobe, kuce, kvarta, grada......
"Six strings to cover fear..."

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Vaš osobni horror

Post by DrugsBunny » 04 Mar 2010, 22:56

Recimo da imam nekakvu blago sličnu ideju za koju upravo pišem scenarij.
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
Ryuji Takayama
Posts: 109
Joined: 04 Mar 2013, 11:59
Location: Moesko Island

Re: Vaš osobni horror

Post by Ryuji Takayama » 04 Mar 2013, 22:10

inače se bavim pisanjem i imam par ideja za horror priče...

Recimo, napisao sam jednu realističnu krimi pripovijetku s elementima horora. Radi se o djevojci koju je njezin otac zatočio u podrum i držao je zatočenom šest godina i unakažavao joj kožu oštrim alatom jer je htio da izgleda kao lik iz horor filma "Demonka na ulicama grada" (film ne postoji IRL, ja sam ga izmislio za priču). Priču zapravo pripovijeda neutralna osoba koja dotičnu djevojku, unakaženu i prilično jezivog izgleda, pronađe na ulici i doznaje što je sve doživjela i na koji je način pobjegla... doznaju se još neke prilično bolesne tajne njezinog oca

Imam ideju za još jednu horror priču, još je nisam napisao ali namjeravam... muškarac je počinio samoubojstvo nakon što ga je djevojka ostavila i sada njegov duh proganja nju, s namjerom da je ubije... pred sam kraj, centar pozornosti se prebacuje na drugu junakinju, koju iz određenih razloga također progoni prethodno spomenuti duh... nažalost o ovome ne mogu reći više, jer kada bih napisao ono što zapravo priču čini strašnom, iznio bih glavni "spoiler" priče :D

ako netko želi doznati više o nekoj od ovih dviju priča, javite se :D
"While viewing the extinction of the human race from the top of a hill, I would dig a hole in the earth and ejaculate into it over and over" - Ryuji Takayama in "Ring" by Koji Suzuki

Post Reply