Afest 2009

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
Post Reply
User avatar
don_bastard
Posts: 85
Joined: 07 Jun 2008, 13:12
Location: tuzla
Contact:

Afest 2009

Post by don_bastard » 09 Jun 2009, 13:23

Treci po redu, odnosno drugi internacionalnog tipa, Afest je festival amaterskog i trash filma koji ce se odrzati u Tuzli od 31. jula do 2. augusta. Ove godine vas ocekuje ogroman broj odlicnih filmova amaterskih ali i afirmisanih autora iz citave ex-jugoslavije, ali i mnogo sire. Takodjer su tu i radionice specijalnih efekata, slusaone, izlozbe i jos mnogo toga. Sve novosti, ukljucujuci tacan popis filmova ce se postati ovdje. Svako ko je zainteresovan za ucesce, na linku ispod ima prijavu, a rok za slanje filmova je do 15. jula. Bitno je napomenuti da ce ove godine se po prvi put uvesti ziri, sastavljen od volontera Kuce Plamena Mira te jednog poznatog Bosanskog rezisera, cije cemo ime navesti uskoro, kada bude 100% potvrdjeno. Nagradjeni filmovi ce ici u Italiju na njihov filmski festival. Sve novosti, ukljucujuci konkretnije informacije oko italijanskog festivala tacan popis filmova ce se postati ovdje. Adresa na koju se salju filmovi je napisana na baneru dokumenta.

http://rapidshare.com/files/242555122/afestbos.doc
i wonder who the real cannibals are

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Post by sandi » 09 Jun 2009, 14:39

pa super!evo poslat cemo vam krvnika!
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
don_bastard
Posts: 85
Joined: 07 Jun 2008, 13:12
Location: tuzla
Contact:

Post by don_bastard » 09 Jun 2009, 14:52

odlicno druze! bas sam htjeo da vam se javim, super je film!
i wonder who the real cannibals are

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Post by sandi » 09 Jun 2009, 15:32

ma zivcirala nas je ona losa slika pa smo ga kompletno nanovo smontirali...sad tek izgleda kako bi trebao!!samo nisam siguran da ce stici do 15-og!!jeli bed ako zakasni dan maximalno 2?...(premda cemo si mi dat truda da on ipak stigne na vrijeme)
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
don_bastard
Posts: 85
Joined: 07 Jun 2008, 13:12
Location: tuzla
Contact:

Post by don_bastard » 09 Jun 2009, 17:20

no frx :)
nije nikakav problem, neka stigne dan ili dva kasnije, samo nemoj zaboraviti onu prijavu popuniti i poslati zajedno sa filmom jer ce biti potrebna za ove italijane.
i wonder who the real cannibals are

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Post by sandi » 09 Jun 2009, 18:04

ok nema problema!jesu vam vec stigli neki filmovi?mozes li izdvojit neke dobre naslove?...i recimo dat adrese nekih cheap motela gdje bi mogli odsjest ekipa i ja?
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
don_bastard
Posts: 85
Joined: 07 Jun 2008, 13:12
Location: tuzla
Contact:

Post by don_bastard » 12 Jun 2009, 12:09

Izvini na kasnom odgovoru, ovako: stiglo je vec dosta filmova, od zagrebacke Brojka produkcije ( Trash 13, Restoran za zombije... ), takodjer mi je Miroslav Lakobrija poslao puno filmova sa njihovog festivala Fantastike u svrhu promocije tog dogadjaja u Tuzli, nekoliko dokumentaraca i jos dosta toga, a moja kolegica trenutno pregovara sa nekim filmasima van ex-yu da posalju filmove. Zbog velikog broja filmova, najvjerovatnije ce3mo prije festivala morati nbapraviti selekciju filmova, cisto zato sto ne mozemo vremenski stici da sve strpamo :D
sto se tice smjestaja, super bi bilo da dodjete, javim ti za dan-dva kako stoji situacija sa spavanjem.
i wonder who the real cannibals are

Post Reply