Koje horrore ne volite?

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 16 Mar 2009, 20:26

meni je npr Howling očajan horor...
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
majstoro
Posts: 791
Joined: 22 Dec 2007, 15:22
Location: Mostar
Contact:

Post by majstoro » 16 Mar 2009, 21:39

nevolim sa modernom tehnologijom
[url=http://imageshack.us][img]http://img19.imageshack.us/img19/7096/bartgraffiticfchhmy7.gif[/img][/url]

[quote="Donnie Darko"]kupio sam WOW
ima li nade za moj drustveni zivot??[/quote]

User avatar
DEXTER
Posts: 1877
Joined: 18 Dec 2008, 18:25
Location: Miami Metro Police Department
Contact:

Post by DEXTER » 16 Mar 2009, 21:44

majstoro wrote:nevolim sa modernom tehnologijom
:?
[img]http://i34.tinypic.com/szd35x.png[/img]
[i][b]America's favorite serial killer.[/b][/i]

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Post by jeba » 16 Mar 2009, 23:45

uglavnom mi remakovi idu na živce i animal attack filmovi (a pogotovo kad je u pitanju neki hibrid nepostojeće životinje), ali bez obzira, uglavnom pogledam sve što mi dođe pod ruku :D

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Post by callac » 16 Mar 2009, 23:59

hehe, i uvijek se ta čudovišta glasaju poput svinje! Mogli barem neki drugi zvuk smisliti, postaje presmiješno.... :lol:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 17 Mar 2009, 00:01

istina..jos kad su poceli roktat i morski psi..nema kraja.. :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 17 Mar 2009, 00:32

remakeovi :lol:

u biti sve mogu pogledati. jedino cu sigurno rjede uzet neki SF horror pod ruke, nego slasher ili zombie filmic.
i nisam neki fan vukodlaka, al nije fer od mene, jer im nisam dala sansu jos kak se spada.

User avatar
splattergirl
Posts: 73
Joined: 17 Feb 2009, 02:43
Location: zg

Post by splattergirl » 22 Mar 2009, 00:27

mrzim bilo kakve azijske horrore, akcijski su druga prica :D
ali pogledam ako bude neki remake kojeg azijskog horrora :)
[img]http://images.layouts.fm/0/19/19369.gif[/img]

User avatar
DeadFish
Posts: 62
Joined: 17 Feb 2009, 08:33
Location: Zagreb, Voltino

Post by DeadFish » 22 Mar 2009, 17:35

bakero wrote:meni je npr Howling očajan horor...
Howling je očajan horor :)

Iskreno idu mi na živce azijski "žena sa dugom crnom kosom" horori
mislim seriously već je viđeno milju puta, onak nijedan duh se ne farba WTF

to i slasheri, dakle jason i kompanija jer su doslovno kopije kopija
i naravno teen horori u kojem je obavezna skupina koja se sastoji od drolje, geeka, sportaša, bogatunka etc

User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Post by horkolerbus » 22 Mar 2009, 19:07

svaki slaher gde je ubica normalan covek gde nije nakaza kao texas massacre,friday itd. ako je normalan covek fizicki on mi se pljuje po njemu,samo se jure on ubija ceka,oni ga traze svi su isti ima tona takvih filmova i nervira me sto mi upadnu u horror listu a kao da su triller,pun kurac je takvih filmova svaki 2 horror ,skoro svaki danas je slasher takav, neka grupa mladica i devojaka se voze tamo ovamo neko nekog ubija itd. samo okrecu radnje na kraju filma uvek ispadne neki bolesnik glupi sa glupom facom kao ubica
Istina postoji. Izmisljati se moze samo laz

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 22 Mar 2009, 20:11

dr_gonzo wrote:Ne volim:

- Pop corn horore

- većinu rimjekove koji se snime za 15 dana s malim budžetom, a sa namjerom da se zaradi što veća lova a to su tipovi filmova ala Prom Night ili Black Christmas (ono malo iznimaka iskuljučeno iz ovog izbora)

- instant nastavke (kao prvi film odlično prošao pa hajmo odmah u 2-3 mjeseca snimiti kakvi takvi nastavak) opet čast za možda 2 ili 3 iznimke
Općenito ne idem gledati horrore da se nasmijem - to mi je uvijek prvo i osnovno što ističem :yawinkle:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 22 Mar 2009, 20:26

Asfodel wrote:
dr_gonzo wrote:Ne volim:

- Pop corn horore

- većinu rimjekove koji se snime za 15 dana s malim budžetom, a sa namjerom da se zaradi što veća lova a to su tipovi filmova ala Prom Night ili Black Christmas (ono malo iznimaka iskuljučeno iz ovog izbora)

- instant nastavke (kao prvi film odlično prošao pa hajmo odmah u 2-3 mjeseca snimiti kakvi takvi nastavak) opet čast za možda 2 ili 3 iznimke
Općenito ne idem gledati horrore da se nasmijem - to mi je uvijek prvo i osnovno što ističem :yawinkle:

A ja guštam kad naletim na neki horor gdje se nasmijem do suza poput Evil Aliens, Dog Soldiers, BrainDeada ili Evil Dead 2 i 3
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Seneschal
Posts: 46
Joined: 22 Mar 2009, 19:48
Location: Pula

Post by Seneschal » 22 Mar 2009, 21:05

Općenito nisam baš našao podžanr ili tip horrora koji ne volim. Ne volim LOŠE horrore, ali čak iz većine općeprihvaćenih loših horrora mogu izvući zabavu, pogotovo ako ih gledam u društvu.

Najčešće mi ide na živce neki enti amaterski horror po šabloni: četiri-pet tinejdžera idu u napuštenu vilu/tvornicu/hotel/kamp i bivaju topovsko meso. Čedna cura preživi. Potencijalno uz svog plemenitog pretty-boy dečka. Ne govorim o slasherima, volim taj podžanr. Problem je kad neki neiskusni redatelj misli da bi bilo finta da ubaci sve moguće slasher klišeje u film i onda to izdaje. Razumijem taj pristup ako snimaš za pokazati prijateljima, ali prodavati? Pa kad ne znaš umijeće i nemaš love, možeš li barem biti originalan?

Svaki podžanr, čak i potpuno istrošeni, mogu iznjedriti neki dobar horror ako se netko s umijećem posveti rađenju filma. Općenito se može vidjeti da li redatelj voli horrore i zna svoj posao; npr. nedavno sam pogledao Hatchet i bio je dobar, killovi su bili maštoviti, likovi su bili smješne parodije horror arhetipova... Mislim da originalnost više nije preduvjet za dobar horror. Haute Tension i Feast kao dobri primjeri za to.
[img]http://farm3.static.flickr.com/2659/3754178032_b9b6d6185c_o.jpg[/img]

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 22 Mar 2009, 21:50

Seneschal wrote:Općenito nisam baš našao podžanr ili tip horrora koji ne volim. Ne volim LOŠE horrore, ali čak iz većine općeprihvaćenih loših horrora mogu izvući zabavu, pogotovo ako ih gledam u društvu.

Najčešće mi ide na živce neki enti amaterski horror po šabloni: četiri-pet tinejdžera idu u napuštenu vilu/tvornicu/hotel/kamp i bivaju topovsko meso. Čedna cura preživi. Potencijalno uz svog plemenitog pretty-boy dečka. Ne govorim o slasherima, volim taj podžanr. Problem je kad neki neiskusni redatelj misli da bi bilo finta da ubaci sve moguće slasher klišeje u film i onda to izdaje. Razumijem taj pristup ako snimaš za pokazati prijateljima, ali prodavati? Pa kad ne znaš umijeće i nemaš love, možeš li barem biti originalan?

Svaki podžanr, čak i potpuno istrošeni, mogu iznjedriti neki dobar horror ako se netko s umijećem posveti rađenju filma. Općenito se može vidjeti da li redatelj voli horrore i zna svoj posao; npr. nedavno sam pogledao Hatchet i bio je dobar, killovi su bili maštoviti, likovi su bili smješne parodije horror arhetipova... Mislim da originalnost više nije preduvjet za dobar horror. Haute Tension i Feast kao dobri primjeri za to.

Dosta ovih riječi kao da je došlo baš iz moje glave....slažem se sa svim izrečenim
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Mistrija
Posts: 143
Joined: 29 Dec 2008, 12:35
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Mistrija » 23 Mar 2009, 15:21

Svaki bez dobre atmosfere, nevezano za podzanrove.

Ne mora biti ni toliko strasan, ali ako ima atmosferu i ugodjaj...to je vec pola posla odradjeno :)
"Born in lust, turn to dust. Born in sin, come on in."

Post Reply