Koje horrore ne volite?

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
xEdgex
Posts: 279
Joined: 28 Nov 2011, 16:09

Re: Koje horrore ne volite?

Post by xEdgex » 30 Sep 2012, 00:08

Vudu/Haiti
" All the animals come out at night - whores, skunk pussies, buggers, queens, fairies, dopers, junkies, sick, venal. Someday a real rain will come and wash all this scum off the streets. "

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Koje horrore ne volite?

Post by elrania » 30 Sep 2012, 00:23

razvila sam jaču odbojnost spram novih horora u kojima se forsa klanje i mučenje te izgleda ko da je jedini cilj filma nadmašiti prethodnu scenu sljedećom krvavijom.
strašno mi je degutantan taj novi val brutalnosti.

i ne mogu probaviti ove nove šitove s duhovima i opsjedanjima.

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Koje horrore ne volite?

Post by copycat » 30 Sep 2012, 08:38

Da skratim listu...

Volim
slashers
stare horrore iz 1930 - 80tih
teen horror (I know what you did last summer, scream, Jennifer'S BOdy...itd)
Science Fiction Horror (horror filmove u SciFi svijetu)
Horror Komedije
Zombie & Vampire horror
Last edited by copycat on 30 Sep 2012, 22:26, edited 2 times in total.

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Koje horrore ne volite?

Post by copycat » 30 Sep 2012, 08:39

elrania wrote:razvila sam jaču odbojnost spram novih horora u kojima se forsa klanje i mučenje te izgleda ko da je jedini cilj filma nadmašiti prethodnu scenu sljedećom krvavijom.
strašno mi je degutantan taj novi val brutalnosti.

i ne mogu probaviti ove nove šitove s duhovima i opsjedanjima.
potpisujem

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Koje horrore ne volite?

Post by Andrej » 30 Sep 2012, 15:46

elrania wrote:razvila sam jaču odbojnost spram novih horora u kojima se forsa klanje i mučenje te izgleda ko da je jedini cilj filma nadmašiti prethodnu scenu sljedećom krvavijom.
strašno mi je degutantan taj novi val brutalnosti.
Apsolutno. Fascinantno mi je koliko ti filmovi imaju publike i ne razumem odgovor tipa "to je samo zabava".
Zanimljiva zabava.
We're all mad here...

User avatar
xEdgex
Posts: 279
Joined: 28 Nov 2011, 16:09

Re: Koje horrore ne volite?

Post by xEdgex » 30 Sep 2012, 16:11

Ja mislim da je problem danasnjih horora to sto mucenje i gore scene i jesu sama radnja filma. Nemam nista protiv navedenog dokle god je to upakovano u neku pricu. Francuzi su mi predivan primjer kako je moguce napraviti film u kojem neko nekoga muci skoro pa cijeli film; a da taj film ne bude besmisleno nasilje bez ikakve price i smisla.
" All the animals come out at night - whores, skunk pussies, buggers, queens, fairies, dopers, junkies, sick, venal. Someday a real rain will come and wash all this scum off the streets. "

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: Koje horrore ne volite?

Post by Victor Crowley » 30 Sep 2012, 16:27

xEdgex wrote:Ja mislim da je problem danasnjih horora to sto mucenje i gore scene i jesu sama radnja filma. Nemam nista protiv navedenog dokle god je to upakovano u neku pricu. Francuzi su mi predivan primjer kako je moguce napraviti film u kojem neko nekoga muci skoro pa cijeli film; a da taj film ne bude besmisleno nasilje bez ikakve price i smisla.
Pogledaj Last Carress :facepalm:

User avatar
xEdgex
Posts: 279
Joined: 28 Nov 2011, 16:09

Re: Koje horrore ne volite?

Post by xEdgex » 30 Sep 2012, 16:29

Victor Crowley wrote:
xEdgex wrote:Ja mislim da je problem danasnjih horora to sto mucenje i gore scene i jesu sama radnja filma. Nemam nista protiv navedenog dokle god je to upakovano u neku pricu. Francuzi su mi predivan primjer kako je moguce napraviti film u kojem neko nekoga muci skoro pa cijeli film; a da taj film ne bude besmisleno nasilje bez ikakve price i smisla.
Pogledaj Last Carress :facepalm:
Vidim da ima " velike " ocjene posvuda, pa neka hvala :D Necu da mi pokvari dojam o francuskim ekstremnim filmovima. :)
" All the animals come out at night - whores, skunk pussies, buggers, queens, fairies, dopers, junkies, sick, venal. Someday a real rain will come and wash all this scum off the streets. "

User avatar
hitman_4
Posts: 6995
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Koje horrore ne volite?

Post by hitman_4 » 06 Oct 2012, 21:52

sve koji imaju veze sa crkvom,demonima,opsjednutim ljudima,vjerom.
Image

Image

Image

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Koje horrore ne volite?

Post by filmofil » 07 Oct 2012, 22:40

da, da, religija je valjda najdosadnija tema u hororima. najgori su mi oni s nekakvim tajnim sektama, ritualima i sličnim sranjima.
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Koje horrore ne volite?

Post by Andrej » 07 Oct 2012, 23:10

Meni je religija u hororima još podnošljiva ali zato u trilerima..... Bilo je zanimljivo u početku ali su već žestoko smorili sa serijskim ubicama s Biblijom.
We're all mad here...

Post Reply