Poziv za scenariste

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
Post Reply
Amstar
Posts: 41
Joined: 14 Nov 2008, 22:43

Poziv za scenariste

Post by Amstar » 09 Dec 2008, 16:33

Pzdrav svima
Već sam se čuo sa dr. gonzor, horror.hr i čekam odgovor dr. dragona, Naime stvar je da pregovaram sa, uglavnom srpskom produkcijom za jednu horor seriju koja bi trebala zaživjeti na ovim prostorima, producenti su zainteresirani, kao i neki redatelji, ali znate kako je, zec i ražanj su skupa u šumi. Ipak, moja zamisao je da napravim domaću verziju Masters of Horor, ali, ali i samo ali po principu da svaki redatelj režira jednu do dvije peizode, s uvjetom da je upoznat sa žanrom, kao i da svaku epizodu napiše po jedan scenarist. Ja sam stvar podjelio na dva dijela, prvih šest epizoda koje sam ja napisao i koje su, iako neovisne jedna o drugoj, ipak povezane što dovodi do klimaksa u šestoj epizodi. To je svojevrsa prva sezona, Za drugih trinaest imam napisane sinopsise i ideje kako bi to trebalo ići, a kako ne želim raditi monopol, pozivam sve zainteresirane da se okupe oko ovoga projekta, kao scenaristi. Neke epizode s već zauzete jer sam ih prepustio braći Grgić sa Žutog Titla, Mislavu Pasiniju i dr-gonzu, ali ostale su i druge...

Svi vi koji znate raditi scenarije, znate ih pisati, ali baš filmske scenarije ili znate pogoditi trenutak koji bi bio strašan, a također svi vi filmoznalci su isto dobrodošli, jer je epizoda svaka zamišljena kao omaž pojedinom horor podžanru ili opusu nekih redatelja, javite mi se na mail: rsikert@gmail.com

Eto toliko od mene ekipa, nadam se da ćete se javiti

Pozdrav

R

Post Reply