Movieworld

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Movieworld

Post by john_constantine » 09 Nov 2008, 13:12

Evo, kada već svi drugi sada pitaju o blogovima, a gledam svoj popis za strane i samo groblje horora, negativni i frogbros još uvijek uređuju svoje blogove. A i mislim da i meni treba neka promjena. Naročito u fontu, ili izgledu bloga. Imate li kakve zamjerke ili preporuke? što bi trebalo promijeniti? mišljenja općenito i slično.
Michel puši karu.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 09 Nov 2008, 13:49

malo dizajn da doradiš, inače sve dobro
This is the Zodiac speaking.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 09 Nov 2008, 14:08

ma ionako niti nije moj dizajn, jedan mi ga je napravio, ali imaš pravo, treba mi neki novi dizajn...
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 11 Nov 2008, 17:14

znam da nitko ne prati ono moj blog, ali jbt, ubilo bi vas da komentirate nešto?
Michel puši karu.

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Post by dragonheart » 11 Nov 2008, 17:38

se moi,pratim....
Meni se sviđa sve.Možda malo da slika više staviš,da nisu sve u istoj veličini,nešto poput Dragonrageovog kontam da bi taman sjelo za tvoje textove,u dizajn se ne kužim,al eto,to bi bilo to....
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 11 Nov 2008, 17:40

Evo ja ću, buraz
moje mišljenje o dragonheartovom intervjuu već znaš, a takvo što (intervju, neka posebnost...) bi bilo lijepo da ti uleti još koji put. Što se tiče postova pohvalno je to da se sastoje od više slika, ne samo poster filma. Dizajn je u redu, ništa mi ne smeta, iako ne bi bilo loše napraviti nešto efektnije, ekscentričnije - no to sam samo ja.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 11 Nov 2008, 17:47

da, bilo bi dobro da napraviš neke tekstove o glumcima, redateljima, likovima iz filmova itd ili top liste svega i svačega...za sada si ograničen na recenziranje filmova, mogo bi to proširit
This is the Zodiac speaking.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 11 Nov 2008, 18:07

Evo ja sa malim zakašnjenjem (nešto me comp zajebava u zadnje vrijeme)...

Meni tekstovi odgovaraju, a dobro se nadopunjuju sa slikama.
Eto, možda jedino da dizajn osvježiš kao što sam ja (napokon :partyman: ) napravio...

Ako te zanima novi dizajn javi se momcima iz http://igma-dizajn.blog.hr/ ili im piši na mail: info@igma-dizajn.com, pa mislim da neće biti problema da ti to oni besplatno naprave... :wink:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 12 Nov 2008, 18:56

dragonheart wrote:se moi,pratim....
Meni se sviđa sve.Možda malo da slika više staviš,da nisu sve u istoj veličini,nešto poput Dragonrageovog kontam da bi taman sjelo za tvoje textove,u dizajn se ne kužim,al eto,to bi bilo to....
je, kužim na što misliš, ali ja ove slike sam biram među 50 clipova koje napravim dok gledam film, pa odabirem najzanimljivije koje baš odgovaraju. Nije mi neki guš stavljati hrpu slika.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 12 Nov 2008, 18:57

Asfodel wrote:Evo ja ću, buraz
moje mišljenje o dragonheartovom intervjuu već znaš, a takvo što (intervju, neka posebnost...) bi bilo lijepo da ti uleti još koji put. Što se tiče postova pohvalno je to da se sastoje od više slika, ne samo poster filma. Dizajn je u redu, ništa mi ne smeta, iako ne bi bilo loše napraviti nešto efektnije, ekscentričnije - no to sam samo ja.
hm, navedi primjer. :)
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 12 Nov 2008, 18:57

filmophil wrote:da, bilo bi dobro da napraviš neke tekstove o glumcima, redateljima, likovima iz filmova itd ili top liste svega i svačega...za sada si ograničen na recenziranje filmova, mogo bi to proširit
ma muči me arhiva, ali nešto ćemo već smisliti. Imam nekoliko ideja u planu, tako da ćemo i to ostvariti.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 12 Nov 2008, 18:58

dr_gonzo wrote:Evo ja sa malim zakašnjenjem (nešto me comp zajebava u zadnje vrijeme)...

Meni tekstovi odgovaraju, a dobro se nadopunjuju sa slikama.
Eto, možda jedino da dizajn osvježiš kao što sam ja (napokon :partyman: ) napravio...

Ako te zanima novi dizajn javi se momcima iz http://igma-dizajn.blog.hr/ ili im piši na mail: info@igma-dizajn.com, pa mislim da neće biti problema da ti to oni besplatno naprave... :wink:
svi komentiraju dizajn, a i meni je, istina, malo dosadio. :lol: A i font me nervira, hvala na info.
Michel puši karu.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 12 Nov 2008, 18:59

Hm, ja ti ni nisam u linkovima... :lol: :lol: 8)

Sve ok...dizajn te razlikuje od bilo kojeg drugog bloga i to mi se sviđa... :wink:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 12 Nov 2008, 19:01

jigsaw wrote:Hm, ja ti ni nisam u linkovima... :lol: :lol: 8)

Sve ok...dizajn te razlikuje od bilo kojeg drugog bloga i to mi se sviđa... :wink:
evo, ispraznilo se jedno mjesto, pa te stavljam. :lol:
Michel puši karu.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 12 Nov 2008, 19:27

john_constantine wrote:
Asfodel wrote:Evo ja ću, buraz
moje mišljenje o dragonheartovom intervjuu već znaš, a takvo što (intervju, neka posebnost...) bi bilo lijepo da ti uleti još koji put. Što se tiče postova pohvalno je to da se sastoje od više slika, ne samo poster filma. Dizajn je u redu, ništa mi ne smeta, iako ne bi bilo loše napraviti nešto efektnije, ekscentričnije - no to sam samo ja.
hm, navedi primjer. :)
Primjer čega? Ideja za dizajn?
Pa neki kulerski headline uz prigodne isto sličice/sliku ali da budu opaki i istovremeno da sve ima neki urbani štih. I promijenit font. Ne znam jel ovo razumljivo - nije ni meni baš :rolleyes:
Ali ovaj tvoj stil ima neki dašak starine, font je prepoznatljiv i nije to uopće loše :wink:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

Post Reply