HororFilm Playground predstavlja...

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
Post Reply
User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 25 Dec 2011, 16:10

Image

SADRŽAJ:
''- Svaki put kad se puni mjesec poklopi na 5. Prosinca, bivši biskup i krovločni bandit, a sada prokleta duša Niklas sa svojom malom razbojničkom bandom živih mrtvaca kreće u osvetnički pohod na grad Amsterdam i njegove stanovnike. Svi znaju legendu o njemu i što je u stanju učiniti, no malo je onih koji vjeruju u njegovo postojanje, a ti malobrojni...da li su stvarno dovoljni da zaustave ono što je već bilo mrtvo i tako zaustave krvoproliće nevinih?''

Recenzija filma - Sint (2010)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 02 Jan 2012, 12:27

"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 05 Jan 2012, 16:23

"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 07 Jan 2012, 18:07

"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 16 Jan 2012, 07:02

"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: HororFilm Playground predstavlja...

Post by filmofil » 16 Jan 2012, 19:52

obožavam tvoje liste
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: HororFilm Playground predstavlja...

Post by Asfodel » 18 Jan 2012, 12:39

Također :)

Morat ću baciti oko i na neke dokumentarce tamo u preporuci
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: HororFilm Playground predstavlja...

Post by john_constantine » 18 Jan 2012, 18:35

+ 1.

Makar se ne slažem s dosta filmova na listi, ali ionako znamo da imamo drugačije ukuse. Meni je remake Night of the demons čak i bio više nego dobar.
Michel puši karu.

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: HororFilm Playground predstavlja...

Post by Andrej » 18 Jan 2012, 20:58

S jedne strane ne mogu da se složim da su Scream 4, Sector 7 i još par filmova - najgori, jer je izašlo toliko treševa s kojima dupe ne bi mogao obrisati, ali sa druge strane razumem listu jer si uvrstio većinu filmova koji su globalno "dramatično" najavljivani a ispali su u najboljem slučaju ispodprosečni i vredni zaborava posle 2 sekunde.
We're all mad here...

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 20 Jan 2012, 20:23

Andrej wrote:S jedne strane ne mogu da se složim da su Scream 4, Sector 7 i još par filmova - najgori, jer je izašlo toliko treševa s kojima dupe ne bi mogao obrisati, ali sa druge strane razumem listu jer si uvrstio većinu filmova koji su globalno "dramatično" najavljivani a ispali su u najboljem slučaju ispodprosečni i vredni zaborava posle 2 sekunde.

Tako je Andrej... stavio sam filmove koji su baš takvi, jer oni koji su po meni bili govno ti i jesu bili to se od njih očekivali tako da ih namjerno nisam stavio na listu.
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 20 Jan 2012, 20:24

"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: HororFilm Playground predstavlja...

Post by HorrorHR » 21 Jan 2012, 11:24

Ne kažem da su nešto spektakularno, ali mi drago da si stavio SUper Hybrid i Quarantine 2 na listu. Uz svo horror smeće što izlazi direkt na DVD, u ovim filmovima su se bar malo potrudili zabaviti gledatelje. Hybrid ne bi ni gledao da nisi stavio ti svoju recenziju prije, pa thx.

Od onoga što se nikako ne slažem sa tobom je don't be afraid of the dark. Slažem se sa ovom poveznicom sa The Gate, ali meni je ovaj kino filmić sa Katom Cruise bio razočaranje.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 21 Jan 2012, 16:53

HorrorHR wrote:Ne kažem da su nešto spektakularno, ali mi drago da si stavio SUper Hybrid i Quarantine 2 na listu. Uz svo horror smeće što izlazi direkt na DVD, u ovim filmovima su se bar malo potrudili zabaviti gledatelje. Hybrid ne bi ni gledao da nisi stavio ti svoju recenziju prije, pa thx.

Od onoga što se nikako ne slažem sa tobom je don't be afraid of the dark. Slažem se sa ovom poveznicom sa The Gate, ali meni je ovaj kino filmić sa Katom Cruise bio razočaranje.
Pa, da. Ova prošla godina je bila stvarno slaba. Super Hybrid, a pogotovo Qurantine 2 su sasvim ok filmovi koji su izašli direkt na DVD od ostalih pizdarija koje sam gledao. Kako si sam rekao nisu nešto spektakularno, ali se filmska ekipa potrudila da zabavi gledatelja a to se uvijek cijeni.

Upravo mi je sljedeći film za recenziju "Don't Afraid of the Dark", pa ću detaljnije objasniti zašto je on dospio na listu.

Bogme je ova moja lista na forum.hr-u podigla malu buru negativnih mišljenja, ali to je dobro imat će ljudi više razglabati o filmovima šta im je dobro što ne... tako da već imam jedan u planu gledati iako se prije nisam nikako mogao natjerati "Inkeepers"
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: HororFilm Playground predstavlja...

Post by HorrorHR » 21 Jan 2012, 18:19

Baš sam išao vidjeti što kažu ljudi, vidim da hvale the ward :rolleyes:

innkeepers, stvarno, ne znam... molim te pogledaj, možda više ne budem među jedinima kojima ovo nije masterpiece. inače mi ti west UBER precijenjen tip u žanru.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re:

Post by john_constantine » 21 Jan 2012, 21:00

dr_gonzo wrote:
HorrorHR wrote:Ne kažem da su nešto spektakularno, ali mi drago da si stavio SUper Hybrid i Quarantine 2 na listu. Uz svo horror smeće što izlazi direkt na DVD, u ovim filmovima su se bar malo potrudili zabaviti gledatelje. Hybrid ne bi ni gledao da nisi stavio ti svoju recenziju prije, pa thx.

Od onoga što se nikako ne slažem sa tobom je don't be afraid of the dark. Slažem se sa ovom poveznicom sa The Gate, ali meni je ovaj kino filmić sa Katom Cruise bio razočaranje.
Pa, da. Ova prošla godina je bila stvarno slaba. Super Hybrid, a pogotovo Qurantine 2 su sasvim ok filmovi koji su izašli direkt na DVD od ostalih pizdarija koje sam gledao. Kako si sam rekao nisu nešto spektakularno, ali se filmska ekipa potrudila da zabavi gledatelja a to se uvijek cijeni.

Upravo mi je sljedeći film za recenziju "Don't Afraid of the Dark", pa ću detaljnije objasniti zašto je on dospio na listu.

Bogme je ova moja lista na forum.hr-u podigla malu buru negativnih mišljenja, ali to je dobro imat će ljudi više razglabati o filmovima šta im je dobro što ne... tako da već imam jedan u planu gledati iako se prije nisam nikako mogao natjerati "Inkeepers"
A što ti očekuješ od tih debila na tom forumu koji se samo natječu da pljuju po svemu novome što izađe u kina? Prije dosta godina je bilo dobro s par legendarnih forumaša koji su bili filmski znalci, a danas šrot.
Michel puši karu.

Post Reply