HororFilm Playground predstavlja...

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
Post Reply
User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

HororFilm Playground predstavlja...

Post by dr_gonzo » 06 Nov 2008, 21:04

HORORFILM PLAYGROUND predstavlja...

Evo da malo kopiram jigsawa (nadam se da neče zamjeriti), a povodom promjene dizajna cijelog bloga i skorašnjeg 200-tog posta, te već 2,5 godine pisanja postova (37 000 posjeta / 123 po danu).

1) Zanima me vaše mišljenje o dosadašnjem radu bloga
(što vam se sviđa a što ne, koji su vam postovi bili najbolji a koji najgori, ako imate prijedloge samo dajte)

2) Kako vam se sviđa novi dizajn?

3) Sviđa li vam se da postovi budu raznoliki (top-liste, o žanru, o podžanrovima, najbolji i najgori u protekloj godini) i koja vam se vrsta posta najviše dopada?

Ono što je najvažnije jeste to šti u budućnosti mislim organizirati jednu masovnu nagradnu igru u kojem bi nagrade bile jako bogate i mnogobrojne.

p.s. - Dragonrageu nisam dao odgovor za onaj sat na blogu (sviđa mi se brojčanik, dok i meni ide na živce ona tip sa desne strane :lol: )
Šteta što mi je propao drugi blog - mimirovovrelo.blog.hr, zbog previše obaveza koje su mi pale na pleća
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 06 Nov 2008, 21:13

blog je super..jedan od 4-5 blogova koje pratim..

novi dizaj sam vec pohvalio bilo je i vrijeme da ga poboljsas..lol..a u vezi postova samo naprijed..nema najbolji - najgori..ono kaj mi se definitivno svidja je sto svako malo ubacis nesto razlicito..(npr. 35 naj serijskih ubojica, 12 naj scena eksplozije glave.., 10 naj zombija... itd..) takve stvari mi je zabavno citat..

uglavnom samo naprijed sa dobrim poslom..
8)
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 06 Nov 2008, 21:14

Najbolje od svega su mi top liste svega i svačega, znanstvene činjenice i takve stvari - dakle veliki plus za raznolikost postova (nisu samo recenzije) :klapklap: i samo nastavi s tim

A dizajn, boja mi je nakako pretamna, sumorna...
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 06 Nov 2008, 22:30

meni možda najbolji blog o filmovima u hrvatskoj, bolji čak i od ovog horrorhr...recenzije su zanimljivije, a svako malo se pojave top liste, neke činjenice i tekstovi o npr myersu i alienima koje s guštom čitam...e da, i blog je jako pregledan i lak za čitanje jer su svi linkovi na tekstove sa strane...

jedino što mi je malo smiješno su ovi prijevodi naslova na hrvatski jezik odmah na početku svake recenzije :)
This is the Zodiac speaking.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 07 Nov 2008, 00:29

Čitam redovito, čim mi se pojavi novi link u RSS čitaču. dr_gonzo maher za horrore, podjednako je gušt čitati njegove reviewe i članke.
Sviđa mi se koncept reviewa jer kada vidim nešto što nisam gledao, bacim oko na plueve minuse i finalni sud. Znam da poštujem čovika kada radi njegovih reviewa neke filmove nisam ni htjeo pogledati, jednog sam čak cancelao iz online narudzbe na amazonu :)

Novi dizajn je odličan, ljepši, pregledniji - jedino mi neide onaj sat. Em što mi je ružan neki čovac na njemu, mislim da je korištenje sata so 90s :) Sat se vrti na ruci mobitelu i u menu baru na kompu, pa nije potrebno i tamo.

Čitanjem članaka me dodatno fascinira njegovo pamćenje, da je meni 5% tako, ne bi mi bilo kraja :D

Niš gonzo, rsturaj i dalje 8)

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 07 Nov 2008, 16:30

čitam redovito blog, makar mi se nekako ne dopada kako su postavljene slike, ali svatko ima svoj ukus. :wink: Recimo, dead space ima dosta zanimljivih scena koje se moglo staviti... Font je čitljiv, i odličan, a i dobro je ovo za strane, preglednik i sve to.

Ali stvarno... koliko znam, prije nije bio blog tako sužen, nego su to ovi tako uveli.
Michel puši karu.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 07 Nov 2008, 18:23

Ja imam sve samo najbolje riječi o tvog blogu...od sadržaja,a sad i do izgleda...originalno, zanimljivo...i zabavno. :wink: :D

Ne stignem baš redovito čitati...ali zaletim se kad stignem i prolistam šta ima...kao što A$H kaže...posebno su zanimljuive teme tipa 10 naj eksplozija glava i tome slično...

PS...ja milsim ad nisam niš za brojćanik rekao haha :lol: :lol: ..samo sam dreamcachtera komentiral... :lol:

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 09 Nov 2008, 03:37

Hvala na čestitkama. Vidim da dobro brodim sa blogom, pa ću kvalitetu zadržati kakva jeste. Za vas imam novi post i to prvi dio, dok drugi slijedi odmah poslije...

Biti glumac u horor žanru - dio prvi
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 09 Nov 2008, 10:42

Ne čitan nikad nijedan blog osim Horrorhr-ovog, a i to je iz navike. Ovaj novi gonzov dizajn je ok, ima par dobrih tekstova, par loših, sve u svemu, solidno, al bar meni nedovoljno zanimljivo.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 09 Nov 2008, 12:06

jako dobar blog, svratim povremeno pročitati neke činjenice o horror likovima, čudovištima, mitovima i legendama i sl. ta "info" sekcija mi se posebno sviđa. keep up the good work! ;)

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 11 Nov 2008, 00:47

"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 11 Nov 2008, 01:32

gonzo, iza godina se stavlja tocka :lol:

i trebao bi srediti malo neke stvari da bas ne ostaje nes tipa "Nastassja Kinski - 47 god. (mjere 33 - 23 - 33.5)" . ipak smo u hrvatskoj, ne? :lol:

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 11 Nov 2008, 18:55

To ću ostaviti za knjigu... :lol: Može? :wink:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 17 Nov 2008, 03:28

"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 23 Nov 2008, 00:43

"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Post Reply