HororFilm Playground predstavlja...

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
Post Reply
User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 14 Feb 2009, 16:25

Gonzo, izbor ti je veoma luckast, s ama baš nijednim parom se ne slažen. Praktički ti ni jedan par nije uistinu romantičan, kako bi i priličilo, već se u većini radi o animalnoj privlačnosti i običnoj strasti. Mislin, stavit Black Cat a ne Mary Jane- WTF?
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 14 Feb 2009, 19:43

Ghostface wrote:Gonzo, izbor ti je veoma luckast, s ama baš nijednim parom se ne slažen. Praktički ti ni jedan par nije uistinu romantičan, kako bi i priličilo, već se u većini radi o animalnoj privlačnosti i običnoj strasti. Mislin, stavit Black Cat a ne Mary Jane- WTF?

Ima tu dosta romantičnih likova, samo ti to nisi dobro primjetio :lol: (evo da samo spomenem Supsa pa da ti sve to što si rekao pada u vodu)

A što u stvari čini neki par parom to je malo teško sad objašnjavati...to je za nedjelju u dva ili pola ure kulture...

Ma, meni je Mary Jane mlaka, ali je zato dok je Pauk bio sa Crnom Mačkom bio mnogo bolji superjunak nego dok je bio sa MJ, jer je ona shvaćala njegovu potrebu da spašava nedužne...a bogme se i sama mogla obraniti ako bi ju tko napao...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 14 Feb 2009, 20:07

dr_gonzo wrote:
Ghostface wrote:Gonzo, izbor ti je veoma luckast, s ama baš nijednim parom se ne slažen. Praktički ti ni jedan par nije uistinu romantičan, kako bi i priličilo, već se u većini radi o animalnoj privlačnosti i običnoj strasti. Mislin, stavit Black Cat a ne Mary Jane- WTF?

Ima tu dosta romantičnih likova, samo ti to nisi dobro primjetio :lol: (evo da samo spomenem Supsa pa da ti sve to što si rekao pada u vodu)

A što u stvari čini neki par parom to je malo teško sad objašnjavati...to je za nedjelju u dva ili pola ure kulture...

Ma, meni je Mary Jane mlaka, ali je zato dok je Pauk bio sa Crnom Mačkom bio mnogo bolji superjunak nego dok je bio sa MJ, jer je ona shvaćala njegovu potrebu da spašava nedužne...a bogme se i sama mogla obraniti ako bi ju tko napao...


Ne pada ništa moje u vodu, jednostavno nisi u pravu, em šta san stavija riječ "većina" i "praktički" po čemu je očito da nisan mislija na apsolutno sve, al opet tu ne spada Superman, već po meni Gennarovi- jedino iole romantično u ciloj tvojoj listi. Ono šta mi najviše ne paše je šta si stavlja previše likova koji nisu ljudi, već ili superjunaci ili osobe s paranormalnim sposobnostima, a kako je ovo ipak Valentinovo triba si stavit naglasak na drame i pravu romantiku, i to nije tema za neku kulturološku emisiju, već je stvar jako jasna. Mislin, Blade?! Superman ti je vrhunac romantike? A i to za Spidermana je bogohuljenje, na koje ka ogromni fan neću niti odgovarat, i amen. Dok san čita tekst, mislija san da se radi o najgorim ljubavnim parovima, a ne obratno.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 14 Feb 2009, 21:20

Ghostface wrote:
dr_gonzo wrote:
Ghostface wrote:Gonzo, izbor ti je veoma luckast, s ama baš nijednim parom se ne slažen. Praktički ti ni jedan par nije uistinu romantičan, kako bi i priličilo, već se u većini radi o animalnoj privlačnosti i običnoj strasti. Mislin, stavit Black Cat a ne Mary Jane- WTF?

Ima tu dosta romantičnih likova, samo ti to nisi dobro primjetio :lol: (evo da samo spomenem Supsa pa da ti sve to što si rekao pada u vodu)

A što u stvari čini neki par parom to je malo teško sad objašnjavati...to je za nedjelju u dva ili pola ure kulture...

Ma, meni je Mary Jane mlaka, ali je zato dok je Pauk bio sa Crnom Mačkom bio mnogo bolji superjunak nego dok je bio sa MJ, jer je ona shvaćala njegovu potrebu da spašava nedužne...a bogme se i sama mogla obraniti ako bi ju tko napao...


Ne pada ništa moje u vodu, jednostavno nisi u pravu, em šta san stavija riječ "većina" i "praktički" po čemu je očito da nisan mislija na apsolutno sve, al opet tu ne spada Superman, već po meni Gennarovi- jedino iole romantično u ciloj tvojoj listi. Ono šta mi najviše ne paše je šta si stavlja previše likova koji nisu ljudi, već ili superjunaci ili osobe s paranormalnim sposobnostima, a kako je ovo ipak Valentinovo triba si stavit naglasak na drame i pravu romantiku, i to nije tema za neku kulturološku emisiju, već je stvar jako jasna. Mislin, Blade?! Superman ti je vrhunac romantike? A i to za Spidermana je bogohuljenje, na koje ka ogromni fan neću niti odgovarat, i amen. Dok san čita tekst, mislija san da se radi o najgorim ljubavnim parovima, a ne obratno.


Sad si me sjetio da sam zaboravio staviti WALL-E i EVE...damn.
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 14 Feb 2009, 21:26

yup..isto bas ne podrzavam listu..ali Wall-E i Eve bi trebali ako nista medju prvih 3 bit.. :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 14 Feb 2009, 21:29

A$H wrote:yup..isto bas ne podrzavam listu..ali Wall-E i Eve bi trebali ako nista medju prvih 3 bit.. :lol:
To ćemo ispraviti ako ikad izađe uknjiženo... :wink: (a stvarno ne znam kako sam njih uspio zaboraviti...jeben mu)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 14 Feb 2009, 21:34

Volio bih čuti za vaše prijedloge tko se trebao naći na listi, a tko vam sa moje liste najviše ne leži...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Eat Your Brains
Posts: 1089
Joined: 02 Jan 2009, 02:56

Post by Eat Your Brains » 14 Feb 2009, 21:48

Felicia Hardy i Peter Parker..nikako. To nije bila nikakva ljubav..trebala je bi Mary Jane definitivno. Ak si stavio arwen i aragorna, mogo si i nea i trinity..
I like to eat things.

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 14 Feb 2009, 21:53

trebao si stavit Rockya i Adrian :P
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

Eat Your Brains
Posts: 1089
Joined: 02 Jan 2009, 02:56

Post by Eat Your Brains » 14 Feb 2009, 21:54

E da,rocky. I bolje sarah connor i reese neg ripley i hicks..ovo je ipak puno epskije.
I like to eat things.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 17 Feb 2009, 23:39

"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 21 Feb 2009, 19:12

"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Nancy
Posts: 34
Joined: 19 Feb 2009, 16:03
Location: u krevetu

Post by Nancy » 21 Feb 2009, 19:50

odlična rezencija za Blade
Whatever You Do, Don't Fall Asleep

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 21 Feb 2009, 20:15

Thanks :wink:

Ovaj sam se mjesec raspisao...pa me ima svaka 3-4 dana 8)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 23 Feb 2009, 11:10

"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Post Reply