Zombie portreti za $80

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
Post Reply
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Zombie portreti za $80

Post by HorrorHR » 07 Dec 2006, 00:25

"Artist Rob Sacchetto runs Zombie Portraits (www.zombieportraits.com), a web-based portrait service in which he transforms photographs of living subjects into paintings of decaying, reanimated corpses. Customers send Sacchetto a headshot photograph, and he returns an 8"x10" ink-and-paint illustration of the client as a brain-chewing zombie."

http://www.zombieportraits.com/

Fora koncept, pa da netko kod nas ne bi mogao to za jeftinije raditi i dignuti koju lovu... Ako netko stvarno zna crtati, može tematski raditi zombije, vampire, kanibale, pa čak i da ličiš možda na Casper Van Diena? :bicovanje: :prayer:

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 07 Dec 2006, 00:53

To mi je bio jedan od kandidata tebi za poklon :D

Problem je nastao kada sam na sajtu vidio da oni zadržavaju pravo da svaku gotovu sliku kasnije koriste u promotivne svrhe. Kontam da ne bi bilo zgodno da se takva slika pojavi na nekom jumbo plakatu :wink:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 07 Dec 2006, 00:57

FilmTV wrote:To mi je bio jedan od kandidata tebi za poklon :D

Problem je nastao kada sam na sajtu vidio da oni zadržavaju pravo da svaku gotovu sliku kasnije koriste u promotivne svrhe. Kontam da ne bi bilo zgodno da se takva slika pojavi na nekom jumbo plakatu :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: kao balkaniše zombie 8)

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 07 Dec 2006, 14:40

Hehe...to bih ja mogao raditi, na kraju krajeva završio sam primjenjenu i likovnu hehe...

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 07 Dec 2006, 17:08

Ajd, uzmi sliku od Van Diena ili Lance Henriksena i "do your magic" pa da vidimo što su te naučili na likovnoj :wink:

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 08 Dec 2006, 09:44

HorrorHR wrote:Ajd, uzmi sliku od Van Diena ili Lance Henriksena i "do your magic" pa da vidimo što su te naučili na likovnoj :wink:
Ajd probat ću ovaj vikend nešto nacrtati ako uhvatim vremena, a mislim da hoću heheh :wink: :) . Kak hoćeš, ono obično ili zombie look?

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 08 Dec 2006, 11:50

Dragonrage wrote:
HorrorHR wrote:Ajd, uzmi sliku od Van Diena ili Lance Henriksena i "do your magic" pa da vidimo što su te naučili na likovnoj :wink:
Ajd probat ću ovaj vikend nešto nacrtati ako uhvatim vremena, a mislim da hoću heheh :wink: :) . Kak hoćeš, ono obično ili zombie look?
Uzmi si artističku slobodu :lol: :wink:

Post Reply