Tko dolazi na Trash Festival 3. ?????

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 08 Sep 2008, 18:34

Ohohoj...evo mene na brzinu iz Internet kafića (kad drugačije ne može grrr)...pozdrav svima i eto, i ja pozivam sve koji su u mogućnosti da navate na festival barm taj zadnji dan...kad se prikazuje moj film hehe :twisted: :lol: :D

13.09.2008. subota, BLOK H počinje u 17:50, moj film se prikazuje zadnji...nakon njega je 15 min pauze i Petak 13 (original) na velikom platnu hehe, pa još malo pauze i napokon dodjela nagrada :wink: :D

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 08 Sep 2008, 18:46

hm, u subotu nije problem, makar je problem vlak, ali naći ću ja već neki prijevoz da vidim taj dragonrage i friday the 13th. :D
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 12 Sep 2008, 22:03

Evo, vratio se s drugog dana trash festivala. Upoznao redatelja punisher: hell ticket Dragonhearta i njegovog glumca. :mrgreen: Odlični dečki, a tek njihov film. :D :lol: Makar je malo prenizak za punishera (bez uvrede, he :lol: ), ali dobar film, no teška konkurencija. Kino je dobro, a tek filmovi, jbt! Bore Lee je bio tamo, a ja budala, nisam imao fotoaparat da se slikam s njim. Ali nadam se da će sutra biti isto tamo. A prvo sam gledao neku horor komediju o nespretnom slugu u horor restoranu za čudovištima, pa dragon rage - borilački film, jebeno smiješan, kung fu tip protiv tipa u boksericama. Onda drugi blok filmića koji su mi bili nezanimljivi, a onda prava stvar, horori! I to zabavni, ali bilo je i onako jezovitih.

Ma jbt, najluđi su bili Ružičasta mrkva, čak su i dijelili besplatne mrkve, i došli su gay nindže za čudovištem, zecom. :D :D :lol: :lol: :lol: A film, ono, šuma ima čudovište, pa zovu čarobnjaka koji poziva gay nindže koji će ubiti to stvorenje. Ma to morate vidjeti u akciji. :D Ili Doručak od lutki, jbt, transtvetit koji ispeče doručak od lutkica punjene iznutricama i hrani veliku bebu. :D :lol:

Bilo je i akcijskih filmova kao punisher, deadlock koji je bio naporan (40 minuta...), ali dobro napravljeni ako gledamo kao trash tematiku, ali najluđi je bio poslije punishera, jbt... cijelo kino se smijalo kao ludo, a tek reference na neke filmove...

a društvo s dragonheart, nekoliko piva (idući put vas ja častim :mrgreen: :supz: ), razgovor kako se snimalo, dogovor za intervju s režiserom i glumcem, i dobar provod. Ma jbt, vjerujte mi da imate razloga požaliti što niste uopće bili tamo. :finga: :finga: :finga: :finga: :rock: :rock:

Imate još priliku sutra kada je zadnji dan, u 12 sati počinje tema o utjecaju gravitacije i seksualno ponašanje pauka, pa još neke teme, bore lee i filmovi među kojima i dragonrage. I majica za 50 kn, ja nabavio jednu, dođite već jednom! :bicovanje:
Michel puši karu.

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 12 Sep 2008, 23:59

@john_constantine - Odličan report! Ja bar žalim što nisam bio al posao se koji put ne može zanemariti :(

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 13 Sep 2008, 01:07

Da je možda negdi bliže, iša bi tek iz znatiželje, al me ne privlači uopće samo zbog ovoga pičit do Varaždina.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 13 Sep 2008, 07:10

jebiga ove godine nikaj od toga...bas mi nikaj neide po planu kaj se tice raznih koncerata/festivala...damn..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

Ghrall
Posts: 1548
Joined: 29 Oct 2006, 10:12
Location: Zabok
Contact:

Post by Ghrall » 13 Sep 2008, 08:32

Ah ja ne mogu kad imam koncert danas, inače sam razmišljao da odem.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 13 Sep 2008, 09:23

hm, znači, samo donald darko dolazi ako ne bude loše vrijeme, znači da i on otpada, he. Ok, navečer slijedi novi report.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 13 Sep 2008, 22:52

Evo, došao u vž u 12:20, dragonheart je bio u fazi triježnjenja, pa sam otišao na hamb (moram reći da sam jeo pet deset puta hambi, ali ovo je bio najtanja pljeskavica unutra, kao palačinka), pa sam otišao na press konferenciju koja je već bila gotova, tehničke smetnje i 20 minuta duže čekanje, pa je počela tema o Utjecaju gravitacije na seksualno ponašanje pauka, ali dobijem poruku...

eto, upoznao i dragonragea, licem i bradom (i to doslovce bradom :lol: ), Za čovjeka koji izgleda kao da bi mogao pobiti stotine negativaca, razbiti cijelu četvrt i sve to, on naruči coca colu. :shock: Kao da James bond naruči Zero colu. :lol: 8) :P Inače, zabavan tip, bilo mi je odlično pričati s njim. Nadam se da nije još bio i ljubomoran što sam malo previše pričao s njezinom "boljom polovicom" :oops:

Onda sam se razišao, nabavio DVD jericho (specijalna ponuda, umjesto 350 platio ga za 125 kn), došao na zadnjih 15 minuta 3D gdje sam gledao 3D slike i malo slušao. Pa onda uslijedili trash filmovi.

Hotel cannibal - tip koji se ubode u oko onim papirnatom salvetom, i krevet koji pojede gosta... smiješan horor. :lol:

She predator - hm, ovaj mi nije baš nešto, a i dobio je slabi pljesak publike, žena koja zavede muškarca i ošamara ga stripom "zagor" i pretvori se u vranu, pa ga pojede... Smiješno, ali nekako slabi trash

Civilization of doom - ovo je najbolji trash koji sam vidio, uništeni nuklearni svijet, mutanti, mad max, fallout tematika i muzika, borba kao u tabačinama na kompjutorima, akcija, zombiji, odličan posao i sjajan film u tih 40 minuta, a tek reklama koju dobijete uz film.

Strix - neki tip se prisjeća događaja u strixu, ako ga je tko skužio, neka mi objasni...

Dragonrage - evo, drugi put gledam film, i zabavno ostvarenje, ali i dalje mi smeta to trzanje kamere za vrijeme potjere u gradu, a efektne scene su odlične, a u trash konkurenciji i žešće. Teško ga je tko mogao nadmašiti. Zato je i dobio nagradu. :D

I onda sam ostao pogledati pola filma petak 13 po tko zna koji put. Tu mi ide najveća zamjerka, kuda friday the 13th na trash festivalu? Trebali su staviti neki trash koji je malo tko gledao kao bad taste ili nešto drugo, a ne ovo... ali neka, bilo je zgodno navijati i pljeskati za vrijeme smrti.

I tako, dodjela nagrade. Neki redatelji filma zabbara koji nisam gledao jer je bio u četvrtak, nikakva komunikacija, ja ne kužim njih, niti oni mene. :lol: A sve samo zato jer sam uzeo onu dugačku traku od reklame za njihov film da ga stavim u knjigu da znam gdje sam stao. :pointlaugh:

Eh, nije baš bilo zabavno stajati na kiši s kišobranom samo da vidim nominacije i pobjednike, ali vrijedilo je. E slikao sam i kostimiranog zeca tako da ću za par dana staviti, nisam baš puno slikao, jbg... a ostali, valjda ćete staviti slike na forum, ako budete htjeli, he.

E dragonrage, dragonheart i ostali, zahvaljujem na vašem društvu. Bilo je odlično, zabavno i ugodno, i nadam se da ćete opet doći i iduće godine, a i vas s foruma isto očekujemo tamo. :wink:
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 14 Sep 2008, 20:29

Evo i slika. :D

ulazak

Image

jedan od predavanja, loša slika pošto je u mraku, a nisam se usudio koristiti blic

Image

Gay nindže, najbolji adut trash festivala

Image

Image

Image

Image

i dragonrage među nominiranima

Image
Michel puši karu.

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Post by dragonheart » 15 Sep 2008, 13:18

Joj Cons,nisi skontao poruku,Dragon rage je dobio nagradu,a ne Dragonrage...
Ugl.dodjeljuju nagrade za naj akciju,i kažu motorku dobiva....... Deadlock,a ja se izderem NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!
Al jbga,ugl.kontam da Dragonrage nije bio previše izbediran...
On će vam reć zašto.
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 15 Sep 2008, 16:38

je, tek sam danas skužio u novinama. Ma deadlock je sranje, meni je bio jednostavno dosadan...
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 15 Sep 2008, 16:48

Rezultati

Najbolji horor: Crna ovca u restoranu za zombije - K. Kaurić (Hrvatska)
Najbolji akcijski: Deadlock - J. Ahman / E. Lehtinen (Finska)
Najbolji sf: Civilizacija propasti - braća Pejić (Hrvatska)
Najbolji borilački: Dragon rage - M. Lakobrija / S. Aleksić (Srbija)
Najbolji film po izboru publike: La imposicion de la ley 2 - T. Galevski / M. Zorko (Hrvatska)

Za najbolji horor se slažem, makar je ovo više bila crna komedija, ali jako zabavan film za koji bi se mogao reći da je čak dobar film. Čim sam ušao u kino, to je bilo prvo što sam gledao i mislio sam da je to neka američka horor komedija. Odličan izbor.
Najbolji akcijski - nije da baš favoriziram dragonragea, ali deadlock mi je bio naporan u tih 40 minuta, s previše dijaloga, nešto lošije akcije nego u dragonrage ili drugim akcićima, a vjerojatno je presudilo što su ovi finci imali dobre financije (motorne sanjke, sniježne pokrajine i slično).
Najbolji sf - tu se slažem i veselim se tome, najbolji sf trash, ako uspijete, obavezno ga pogledajte, jednostavno je preodličan.
Najbolji borilački - dragon rage je baš onako loš trash s lošom glumom, a nije baš bila neka velika konkurencija...
Najbolji film po izboru publike - i to potpisujem, osim što je sniman u mom omiljenom gradu, jedan od najsmiješnijih trasheva s brojnim referencima na filmove.
Michel puši karu.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 15 Sep 2008, 18:06

Pozdrav ljudi hehehe...

Daklem...bilo mi je drago što sam sudjelovao u cijelom događaju, što sam uopće bio nominiran, iako moram priznati da je baš u toj kategoriji akcijski film konkurencija bila malo jača nego u ovim ostalima. Čak bih se usudio reći da su ti filmovi, "Deadlock" i "La imposicion de la ley 2" bili i malo više od trasha...oba su imali malo veče produkcijske uvijete, ovaj drugi i podosta cool CGI-a, a moj film je istini za volju već malo i zastario hehe...nisam više jedini koji koristi CGI u filmu hehe. Jedino mi bilo malo bez veze kaj su me toliko isfavorizirali po novinama pa na kraju niš hehe...
Kasnije sam saznao da sežiri dvoumio između mog filma i tih Finaca, no Finci su prevagnuli jer su imali kao što je Cons rekao bolje financijeske/produkcijske uvijete i što jke film snimljen na filmskoj traci šta je danas rijetkost kod amaterkog filma.
Ali ja sam i onako film prvenstveno slao jer sam htio da ga pogleda Kristijan Milić i da čujem njegovo mišljenje, a ovo je bila jedinstvena prilika pošto je on bio predsjednik žirija. I to mi se ostvarilo...pa i više od toga. Upoznao sam lika, pričao sa njim cijelu večer (i totalna je legedna!!! :supz: :prayer: ), pa čak sam ga sljedeći dan i pokupio te odfurao do Zagreba...ono fakat smo se napričali, a vjerojatno će mi dati i svoje stare filmove da ih pogledam - Intolerance, Backwoods, Boredom i Safe House.
Uz sve to moram priznati da je atmosfera bila odlična, organizacija također, a isto tako i ekipa koju sam imao prilike upoznati...svi iznimno susretljivi i preludi hehe. Uglavnom cijeli taj posjet Varaždinu (koji je BTW predivan grad) i festivalu je bio jedno ugodno iskustvo + što je organizator bio tako široke ruke i osigurao meni i vjerujem još nekim nominiranim ljudima plaćeni smještaj u Hotelu varaždin...stoga im i ovim putem hvala na tome.
Inače iznenadila me raskošnost programa na dodjeli nagrada i baš mi to bilo cool, jebeno sam se osjećao...e da, skećevi su bili odlični!

BTW evo nekoliko slika odozgo hehehe...sa poznatim facama lol 8) :twisted: :lol: :lol:

Ok...krenimo redom....

Image

Cons i ja...super je lik, iako istina nismo imali prilike nešto puno pričati pošto sam ja bio zaokupljen Milićem hehe...drugi put stari. I ne hahaha...nisam ljubomoran šta si uglavnom razgovarao sa mojom boljom polovicom :lol: Bez brige...držao sam te ja na oku hahahaha :lol: i doznao kasnije sve detalje razgovora 8) :twisted: :twisted: :lol:
A kaj se Coca Cole tiče (a koliko sam zapazio i ti si pio to isto hehe) haha...a gle, imam jedno pravilo kad vozim...a to je da ne pijem kad vozim...no zato smo kasnije trusili po pivi...to nisi htio spomenut jel??! hahaha...

Uglavnom...zatim

Image

Dragonheart, ja i Milić. Oba likovi i pol hehehe...zaita ugodno društvo za druženje :D :supz: :partyman:

Pa onda...

Image

Ja i Dragonheart se malo glupiramo hahah...a u pozadini Guns N' Roses Real Tribute Band....dobro su dečki svirali

Te za kraj još jedna zajednička...
Image

Ovdje ponovno predsatavlanje nije potrebno...jedino ovaj lik skor desno...to je Dragonheartov frend i glumac iz Punishera...također cool lik

Eto...toliko za sada o mojim dojmovima i doživljaima...uglavnom ne žalim za ničim :supz:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 18 Sep 2008, 22:22

http://i34.tinypic.com/91l65u.jpg

lol, pronašao jednu sliku za špancirfesta kada su to reklamirali. :lol:
Michel puši karu.

Post Reply