U 24 sata ulovljen i bigfoot i "vukodlak"

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
Post Reply
User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: U 24 sata ulovljen i bigfoot i "vukodlak"

Post by Sammy » 05 Sep 2010, 23:28

onaj Voices in hell mi zvuci kao da sam u ogromnoj dvorani, a igra se finale svjetskog prvenstva u rukometu i rulja dreči ko nenormalna :mrgreen:

a ova Anneliese mi zvuci ko neki suicidalni black metal xD

aj sad i crkva :zubifale:
ja samo cekam dan kada ce crkva kao institucija propasti jer stvarno mislim da joj nema mjesta u 21. vjeku..
opsjednust shvacam kao jedan veliki popizditis i nestabilnost u glavi, a egzorcizam je "mentalni lijek"..
Jandra wrote:Ako ciljaš na mene, da napomenem, ja sam također bio slikovit. Tj. navodio kako je pisalo u Bibliji. Nećemo sad ić Bibliju analizirat.
u bibliji nigdje nepise da su adam i eva jeli jabuku, vec neidentificirani plod sa nekog neidentificiranog stabla :D
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
Jandra
Posts: 991
Joined: 15 Mar 2009, 19:22
Location: Na stolici

Re: U 24 sata ulovljen i bigfoot i "vukodlak"

Post by Jandra » 05 Sep 2010, 23:30

A sad 100 :lol: Ne znam doslovno tekst iz Biblije, znam samo što su nam govorili :D

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: U 24 sata ulovljen i bigfoot i "vukodlak"

Post by Sammy » 05 Sep 2010, 23:33

Jandra wrote:A sad 100 :lol: Ne znam doslovno tekst iz Biblije, znam samo što su nam govorili :D
i meni su tako govorili u skoli i u crkvi na vjeronauku pa sam im jebo majku lazljivu kad sam procito i ne spominje se nikakva jabuka..
Last edited by Sammy on 05 Sep 2010, 23:34, edited 2 times in total.
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: U 24 sata ulovljen i bigfoot i "vukodlak"

Post by Josef K » 05 Sep 2010, 23:33

Mene je oduvjek bio strah tog egzorcizma i šta god ljudi pričali o njemu uvjek če me bit strah :lol:
Znam par ljudi koji su imali iskustva s tim i priče nisu baš ljepe..
Ne vjerujem da bi neko zbog ludila mogao radit takve stvari kakve rade ti opsjednuti ljudi.
A što se tiče crkve.. Ja idem u crkvu svaku nedjelju i vjerujem u šta vjerujem i zaboli me šta drugi misle o tom :mrgreen:

User avatar
Jandra
Posts: 991
Joined: 15 Mar 2009, 19:22
Location: Na stolici

Re: U 24 sata ulovljen i bigfoot i "vukodlak"

Post by Jandra » 05 Sep 2010, 23:38

Zadro wrote:Mene je oduvjek bio strah tog egzorcizma i šta god ljudi pričali o njemu uvjek če me bit strah :lol:
Znam par ljudi koji su imali iskustva s tim i priče nisu baš ljepe..
Ne vjerujem da bi neko zbog ludila mogao radit takve stvari kakve rade ti opsjednuti ljudi.
A što se tiče crkve.. Ja idem u crkvu svaku nedjelju i vjerujem u šta vjerujem i zaboli me šta drugi misle o tom :mrgreen:
Pa da, ja vjerujem u ono šta vjerujem. Svako radi ono šta misli da je ispravno. Bibliju ja shvaćam na svoj način, tj. dio Biblije koji znam.

Ja kad sam pitao svog svećenika o egzorcizmu, veli on sinko, nemoj se ti oko toga motat, to su zle stvar... kaj ja znam. Mislim, istina, ali činjenica je da nešto takvo postoji. Možda bismo se ipak trebali držat podalje od toga :lol:

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: U 24 sata ulovljen i bigfoot i "vukodlak"

Post by Josef K » 05 Sep 2010, 23:41

Jandra wrote:
Zadro wrote:Mene je oduvjek bio strah tog egzorcizma i šta god ljudi pričali o njemu uvjek če me bit strah :lol:
Znam par ljudi koji su imali iskustva s tim i priče nisu baš ljepe..
Ne vjerujem da bi neko zbog ludila mogao radit takve stvari kakve rade ti opsjednuti ljudi.
A što se tiče crkve.. Ja idem u crkvu svaku nedjelju i vjerujem u šta vjerujem i zaboli me šta drugi misle o tom :mrgreen:
Pa da, ja vjerujem u ono šta vjerujem. Svako radi ono šta misli da je ispravno. Bibliju ja shvaćam na svoj način, tj. dio Biblije koji znam.

Ja kad sam pitao svog svećenika o egzorcizmu, veli on sinko, nemoj se ti oko toga motat, to su zle stvar... kaj ja znam. Mislim, istina, ali činjenica je da nešto takvo postoji. Možda bismo se ipak trebali držat podalje od toga :lol:
Točno. Pustimo mi njih na miru pa če i oni nas :mrgreen:

User avatar
Jandra
Posts: 991
Joined: 15 Mar 2009, 19:22
Location: Na stolici

Re: U 24 sata ulovljen i bigfoot i "vukodlak"

Post by Jandra » 05 Sep 2010, 23:42

:lol: :lol:

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: U 24 sata ulovljen i bigfoot i "vukodlak"

Post by Sammy » 05 Sep 2010, 23:44

i ja vjerujem u ono sto vjerujem, pa ne gubim min. sat vremena tjedno u crkvi, nedajem pare pedofilima da kupe novog merđu, ne zivim po nekim izmisljenim zakonima i super mi je :) :lol:
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
Jandra
Posts: 991
Joined: 15 Mar 2009, 19:22
Location: Na stolici

Re: U 24 sata ulovljen i bigfoot i "vukodlak"

Post by Jandra » 05 Sep 2010, 23:47

:lol: Pa nećemo valjda sad o najdiskutabilnijoj temi uopće?

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: U 24 sata ulovljen i bigfoot i "vukodlak"

Post by Josef K » 05 Sep 2010, 23:48

Sammy wrote:i ja vjerujem u ono sto vjerujem, pa ne gubim min. sat vremena tjedno u crkvi, nedajem pare pedofilima da kupe novog merđu, ne zivim po nekim izmisljenim zakonima i super mi je :) :lol:
:lol: Ovo zakoni pretpostavljam da misliš na 10 božjih "zapovijedi"
Ja u školi imam genijalnog vjeroučitelja i on nam je ljepo reko da to nisu zapovijedi ni zakoni nego upute i da se mi toga možemo i nemoramo držati. To ja vjerujem.
Al dobro fakat mi se neda o tom raspravljat :lol:

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 05 Sep 2010, 23:51

Sa exorcisma otišli na pedofiliju... :facepalm:

Vratimo se mi na egzorcizam, čudnovata bića...jer mislim da instituciji koja se zove Crkva ne trebamo govoriti u ovom forumu.
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: U 24 sata ulovljen i bigfoot i "vukodlak"

Post by DrugsBunny » 05 Sep 2010, 23:54

Sammy wrote:i meni su tako govorili u skoli i u crkvi na vjeronauku pa sam im jebo majku lazljivu kad sam procito i ne spominje se nikakva jabuka..
Tražiš dlaku u jajetu. Jabuka je simbolika.
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 06 Sep 2010, 00:03

Čega?

Zašto nije bila recimo smokva ili šipak?

p.s. - ja volim jesti jabuke...ali malo griješim :supz:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: U 24 sata ulovljen i bigfoot i "vukodlak"

Post by Sammy » 06 Sep 2010, 00:17

@zadro: nisu samo zapovjedi nego opcenito sve te picke droge kad se posti, moli...

@drugs: ha dobro, malo trazim :zubifale:

dobro gonzo kaze, bilo bi dosta :lol:
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re:

Post by DrugsBunny » 06 Sep 2010, 00:29

dr_gonzo wrote:Čega?

Zašto nije bila recimo smokva ili šipak?
Nije bitno šta je. To voće samo po sebi je simbolika, a tak je svejedno jel jabuka ili već spomenuta smokva, šipak ili što već drugo.
Ali kroz stoljeća se ukorijenila jabuka.
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

Post Reply