U 24 sata ulovljen i bigfoot i "vukodlak"

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
Post Reply
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

U 24 sata ulovljen i bigfoot i "vukodlak"

Post by HorrorHR » 14 Aug 2008, 19:13

Vijest prva danas: Bigfoot ulovljen

Image
DVOJICA američkih profesionalnih lovaca na bigfoota tvrde kako su pronašli tijelo stvorenja te da će dokaze ovog nevjerojatnog otkrića javnosti objaviti u petak.

Matthew Whitton i Rick Dyer tvrde kako su pronašli mrtvog bigfoota u šumama sjeverne Georgije prije otprilike dva tjedna te da su njegovo tijelo staviti u zamrzivač.

Dodaju kako će u petak objaviti i rezultate DNK testa koji će potvrditi da se zaista radi o bigfootu za kojega kažu da je visok oko 230 cm, težak više od 230 kilograma, s crvenkastom kosom i crnosivim očima. Stopala su mu ravna, dužine 41 centimetar, s pet prstiju. Na rukama također ima pet prstiju, a zubi mu također izgledaju kao ljudski.

Viđalo ih se diljem Sjeverne Amerike, dokaza za to nikad nije bilo

Još jedna od osobina koja bigfoota približava više ljudskom nego li majmunskom rodu je ta što hoda uspravno - bar tako tvrde Whitton i Dyer, koji navode da su na dan kad su pronašli leš jednog bigfoota, vidjeli još nekoliko živih u blizini.

Prema legendama, bigfootovi inače obitavaju u šumama na sjeverozapadu SAD-a i u Kanadi. Unatoč tome što deseci ljudi tvrde kako su doživjeli "bliski susret" s tom impozantnom zvijeri, materijalnih dokaza za to (još uvijek) nema.

Stranice searchingforbigfoot.com na kojima se nalaze podaci o navodnom najnovijem otkriću zbog preopterećenosti padaju te im se teško može pristupiti.
Vijest druga: Snimka Vukodlaka iliti Chupakabra je vukodlak po Indexu (tj po onima od kojih su ovi preveli članak kako im to već "redakcija" radi):

Image
DVOJICA teksaških rendžera, Brandon Riedel i Ellie Carter, uvjereni su kako su prošlog petka u Cueru, kamerom svog službenog automobila, snimili vukodlaka, odnosno mitsku zvijer "chupacabru".

Zvijer je ranije viđana na jugu Čilea i Argentine, no postoje zapisi o tome da je viđana i na drugoj strani svijeta - u Rusiji i na Filipinima. Prošle je godine, također u Texasu, pronađen leš zvijeri koja nalikuje na "chupacabru" pa je objavljena policijska snimka pobudila velik interes javnosti i medija.


"Provjeravali smo ograde rančeva kad je ta zvijer iskočila pred nas. Uzviknuo sam: To je chupacabra! Odmah sam je prepoznao sa televizijskih snimaka. Imala je velike zube i veliku glavu te kratke prednje i dugačke stražnje noge", rekao je Carter za KENS-TV.

Chupacabru se krivi za velik broj ubijene peradi i stoke na tom području. Na leševima životinja su pronađene samo dvije ubodne rane - "vampirski ugriz", dok drugih ozljeda na njima nije bilo.

Snimka je poslana na analizu, a neki od znanstvenika su uvjereni kako ipak nije riječ o chupacabri, već o kojotu mješancu, koji je nastao križanjem sa sivom pustinjskom lisicom.
video: http://www.index.hr/vijesti/clanak/vide ... 98338.aspx


8)

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 14 Aug 2008, 19:15

čuj snimljen vukodlak...koji imbecilizam... :kasapljenje: :rotflmao:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 14 Aug 2008, 19:22

LOL :lol: uglavnom zanimljivo..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 14 Aug 2008, 19:34

Znaci sutra Nessie i Jeti...U subotu ce Atlantida isplutati te ce konacno pronaci El Dorado... :lol:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Post by Decadentor » 14 Aug 2008, 21:02

Ma ima tih gamadi
Image

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 14 Aug 2008, 21:04

malo vjerovatno..pogotovo u danasnje doba..na kopnu..sumnjam..u dubinama mora je druga stvar..stalno naidju na nekajj novo i svaki put je stvorenje ruznije od onoga prije... :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 14 Aug 2008, 22:27

ma kaj ruzno.
nema do onih zubatih, svjetlecih dubokomorskih :D

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 14 Aug 2008, 22:32

elrania wrote:ma kaj ruzno.
nema do onih zubatih, svjetlecih dubokomorskih :D
najveca fora mi je ona zivina sa ticalom ispred sebe koje na vrhu svijetli i privlaci manje ribe koje naravno pojede kad se priblize da vide kaj to svijetli u morskim dubinama....
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 14 Aug 2008, 22:42

Ma to je obična šugava i genetski deformirana džukela :lol:

Neš ti Chupakabre.

Koliko je meni poznato ona više liči na nekog šišmiša oko 80cm visine sa crvenim očima koje hoda na dvije noge...a ne na šugavog psa.
"Provjeravali smo ograde rančeva kad je ta zvijer iskočila pred nas. Uzviknuo sam: To je chupacabra!
jebate koji znanstvenik :lol: :lol: :lol:

a evo što kažu znanstvenici:
neki od znanstvenika su uvjereni kako ipak nije riječ o chupacabri, već o kojotu mješancu, koji je nastao križanjem sa sivom pustinjskom lisicom.
što je vjerojatnije....

Ali što ćeš kad ljudi (index.hr i 24sata) teže senzacionalizmu gdje ga nema ili kad pročitaš između redaka vidiš da je sve pizdarija... Eh, današnji mladi novinari ne provjeravaju informacije i u svojim tekstovima pišu notorne gluposti...


p.s. - a ovaj bigfoot mi više izgleda kao čovjek u odijelu nego bigfoot, ali vidjet ćemo u petak... :wink:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 14 Aug 2008, 22:44

A$H wrote:malo vjerovatno..pogotovo u danasnje doba..na kopnu..sumnjam..u dubinama mora je druga stvar..stalno naidju na nekajj novo i svaki put je stvorenje ruznije od onoga prije... :lol:

Istina dubine su još 85% neistražene i tko zna čega tamo još ima...ako ih nisu džinovske lignje sve pojele :lol:

Na Zemlji je ostalo samo: gorski vrhunci, Tibet, Amazonija i Borneo...i to je sve.
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 16 Aug 2008, 01:19

evo i nje:
http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/a ... ,129972.jl

nešto je čudno ovo sve zaredalo... 8)
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 16 Aug 2008, 02:45

Ne znam dal ste upoznati s ovim ali znanstvena je činjenica da negdje tamo u dubinama plivaju lignje koje da objesite uz katedralu u Zg. još bi ostalo mjesta da se krakovi vinu uvis iznad tornjeva. Naime, uhvaćene su ulješure s tragovima prijanjalki promjera nekih 35 cm. Ak se uzme da krak ima više redova prijanjalki može se zaključiti o kakvome se čudovištu radi

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 16 Aug 2008, 05:41

Boby wrote:Ne znam dal ste upoznati s ovim ali znanstvena je činjenica da negdje tamo u dubinama plivaju lignje koje da objesite uz katedralu u Zg. još bi ostalo mjesta da se krakovi vinu uvis iznad tornjeva. Naime, uhvaćene su ulješure s tragovima prijanjalki promjera nekih 35 cm. Ak se uzme da krak ima više redova prijanjalki može se zaključiti o kakvome se čudovištu radi
Misliš na ovakva čudovišta?

Image (omanja lignja)

Image (krakovi sa kukama)

Image (kljun od lignje srednje veličine)


A koji je pauk načinija ovo? (Sheloba iz Lotr?)
Image
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 16 Aug 2008, 05:44

Evo sam i ja slikao Vukodlaka iliti Chupakabru :lol: :lol: Hoću li dobiti kakvu nagradu u kešu? :lol: :lol:

Image


a evo jedne s plaže (snimio fotograf poznat redakciji :lol: )

Image
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 16 Aug 2008, 13:35

Gonzo nadam se da je ovo zajebancija s slikom paukove mreže; a što se tiče lignje, ovo na slikama je mladunče. Gledao sam i dokumentarce Arthura Clarkea u kojima je znanstvenik u laboratoriju pokazivao lignju duljine 15 metara i navodio kao stvar koja se podrazumjeva kako je ovo tek beba dok bi majka mogla biti deseterostruko veća

Post Reply