Groblje horrora - Prijedlozi i kritike

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Groblje horrora - Prijedlozi i kritike

Post by john_constantine » 02 Feb 2011, 22:44

jigsaw wrote:
john_constantine wrote:Duga kosa... :zubifale:

Ma ja sam ionako više orijentiran na japanske art horore koji uključuju većinom eksplicitne scene nasilja... :kokicarenje:
Poput Art of the Devil i sličnih? Mislim da to neće biti ovaj mjesec na mom blogu. Gledao sam jedan Art of the Devil i nije mi sjeo. Drugu priliku će taj serijal dobiti neki drugi put. 8)
art of devil je tajlandski serijal....

Ma recimo... Eeat of schoolgirls - film o seksualnoj frustraciji koja uključuje prerezani grkljan i svršavanje u isto. All night long serijal koji se bavi tematikom "dove style violence", poznati fenomen kada će grupa golubova iskljucati do smrti bolesnog ili slabijeg goluba u jatu. Another heaven, bizarni akcijski horor za tinejdžere. Ili zloglasni evil dead trap koji uključuje ultrarealnu snuff scenu zabijanja noža u oko...

Ali mislim, kada bi ti davao preporuku, to bi bio Cure.
http://www.imdb.com/title/tt0123948/
Michel puši karu.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Re: Groblje horrora - Prijedlozi i kritike

Post by jigsaw » 03 Feb 2011, 10:27

Uhuh prekrasni opisi filmova...za to ću se psihički morat pripremati..al i oni će jednom doći na red, ne preskačem ništa..ma koliko odvratno bilo :lol:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Groblje horrora - Prijedlozi i kritike

Post by john_constantine » 03 Feb 2011, 18:38

Ma kada je jedina cenzura u Japanu spolni organi, a sve ostalo dopušteno. Guinea pig, Salo i još neki slični filmovi su vrlo popularni u Japanu. A sigurno bi to bio i Serbian movie. :mrgreen: Ali ono što japanske horore odvaja od američkih torture filmova ili horora s nasilje, što ovi imaju više smisleniju radnju, samo što je nama većini dosta konfuzno... Recimo, Guts of virgin - pink eiga (silovanje i nasilje) film, koji se može gledati kao slasher s serijskim ubojicem s divovskim penisom koji siluje ženske i ubija ih poslije "svršavanja"... :mrgreen:
Michel puši karu.

User avatar
Otis.Driftwood
Posts: 125
Joined: 22 Nov 2010, 10:30

Re: Groblje horrora - Prijedlozi i kritike

Post by Otis.Driftwood » 26 Feb 2011, 11:45

Juce sam pogledao Eden Lake.

Dobar film , preporuka.

Svidja mi se sto nije tipican kliše i malo me podseca na Neil Marshallove filmove iako ovo nema veze sa nečim supernatural nego sa običnom klinčurijom.

http://www.imdb.com/title/tt1020530/

User avatar
Otis.Driftwood
Posts: 125
Joined: 22 Nov 2010, 10:30

Re: Groblje horrora - Prijedlozi i kritike

Post by Otis.Driftwood » 21 Mar 2011, 08:37

Juce sam pogledao Let me in, sjajan film. Samo me mali nervira u p.m. , isto kao i u The Road

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Re: Groblje horrora - Prijedlozi i kritike

Post by jigsaw » 25 Mar 2014, 10:57

Otis.Driftwood wrote:Juce sam pogledao Let me in, sjajan film. Samo me mali nervira u p.m. , isto kao i u The Road
Možda je naslov nejasan, ali ovdje se ne preporučuju filmovi, nego se govori o blogu koji se zove Groblje horrora i priča se o recenzijama sa tog bloga. :wink:

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Re: Groblje horrora - Prijedlozi i kritike

Post by jigsaw » 25 Mar 2014, 11:00

http://recenzijefilmova.blog.hr/

Malo inovacija na blogu, vratio sam se malo pisanju nakon par godina faksa, slobodno proučite i javite dojam ako želite :)

Ima li još neki aktivni bloger s ovog foruma? Vidim da gonzo tu i tamo nešto napiše, ostali? :D

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Groblje horrora - Prijedlozi i kritike

Post by HorrorHR » 25 Mar 2014, 17:08

čestitke na povratku.

kad se sjetim koliko je blogova bilo pred X godina… ubija ih fejsbuk valjda

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Groblje horrora - Prijedlozi i kritike

Post by john_constantine » 25 Mar 2014, 17:25

kod mene prije lijenost :mrgreen:
Michel puši karu.

Post Reply