Groblje horrora - Prijedlozi i kritike

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
Post Reply
User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 06 Jan 2009, 18:55

jedan film..lol..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 16 Feb 2009, 12:31


User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 21 Feb 2009, 03:30

Vacancy 2: The First Cut (2009) - 2,2/5

http://recenzijefilmova.blog.hr/2009/02 ... html#dan21

User avatar
splattergirl
Posts: 73
Joined: 17 Feb 2009, 02:43
Location: zg

Post by splattergirl » 21 Feb 2009, 14:08

jigsaw wrote:Vacancy 2: The First Cut (2009) - 2,2/5

http://recenzijefilmova.blog.hr/2009/02 ... html#dan21
meni je ovaj film bio losiji od jedinice ali inace cisto ok, po ocekivanjima, nista posebno los.
"sveusvemu film je govno" ? nije bas da bi se neki kriticar trebao tako izrazavati :roll:
poradi i na zapocinjanju recenica, probaj sto manje koristiti "Sto" i "I" kao pocetak recenice.
dakle - review je prekratak, izrazavanje je nimalo profesionalno, premalo objektivnih argumenata, osobni dozivljaj filma ne bi smjela biti osnovica kritike ->
ovo nije recenzija nego osobno misljenje.

SPOILER ALERT
"Što je najzanimljivije nisu mogli naći ni istog glumca portira koji je glumio u jedinici, Franka Whaleya je zamijenio David Moscow, makar su dosta slični, ali očite su i promjene. "

a kako tumacis to da je portir iz jedinice poginuo, zar se trebao resurrectati u dvojci? nije ti to mike myers...
[img]http://images.layouts.fm/0/19/19369.gif[/img]

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 21 Feb 2009, 14:34

splattergirl wrote:
jigsaw wrote:Vacancy 2: The First Cut (2009) - 2,2/5

http://recenzijefilmova.blog.hr/2009/02 ... html#dan21
"sveusvemu film je govno" ? nije bas da bi se neki kriticar trebao tako izrazavati :roll:
:rotflmao: :rotflmao:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 21 Feb 2009, 14:41

GreenHornet wrote:
splattergirl wrote:
jigsaw wrote:Vacancy 2: The First Cut (2009) - 2,2/5

http://recenzijefilmova.blog.hr/2009/02 ... html#dan21
"sveusvemu film je govno" ? nije bas da bi se neki kriticar trebao tako izrazavati :roll:
:rotflmao: :rotflmao:
:lol:

hm, splatter girl, brutalnija si nego ja kada je počeo pisati. :lol:

Hoćeš li komentirati moj blog? :wink:
Michel puši karu.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 22 Feb 2009, 03:45

splattergirl wrote:
jigsaw wrote:Vacancy 2: The First Cut (2009) - 2,2/5

http://recenzijefilmova.blog.hr/2009/02 ... html#dan21

poradi i na zapocinjanju recenica, probaj sto manje koristiti "Sto" i "I" kao pocetak recenice.
Sad ga sereš malo previše :roll:

I svi vi općenito, jbt kad čitam nečije druge recenzije ne vidim uopće previše razlike. Gramatika je kod nekih zakazala odavno, a što se tiče profesionalizma, pa imam tek 16 godina, ne mogu pisati kao HorrorHr ili Gonzo. Njima skidam kapu, a drugi mi nemaju zašto davati neke primjedbe koje ja već nisam dovoljno popravio. Oladite

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 22 Feb 2009, 10:45

jigsaw wrote:
splattergirl wrote:
jigsaw wrote:Vacancy 2: The First Cut (2009) - 2,2/5

http://recenzijefilmova.blog.hr/2009/02 ... html#dan21

poradi i na zapocinjanju recenica, probaj sto manje koristiti "Sto" i "I" kao pocetak recenice.
Sad ga sereš malo previše :roll:

I svi vi općenito, jbt kad čitam nečije druge recenzije ne vidim uopće previše razlike. Gramatika je kod nekih zakazala odavno, a što se tiče profesionalizma, pa imam tek 16 godina, ne mogu pisati kao HorrorHr ili Gonzo. Njima skidam kapu, a drugi mi nemaju zašto davati neke primjedbe koje ja već nisam dovoljno popravio. Oladite


Po meni, niko s ovog foruma nije neko ludilo u pisanju, pa ni gonzo ni Horror, svi su kolko-tolko prosječni, i to uopće nije bitno, jer su blogovi tu da se piše iz gušta i isto tako i čita. Zato, samo ti piši i pusti ove kvazi kritičare, jer kad bi ja udrija komentirat njihove tekstove, plakali bi, a virujte mi, u pisanju svega i svačega iman više iskustva nego šta bi pomislili.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 22 Feb 2009, 11:44

Ghostface wrote:
jigsaw wrote:
splattergirl wrote:
poradi i na zapocinjanju recenica, probaj sto manje koristiti "Sto" i "I" kao pocetak recenice.
Sad ga sereš malo previše :roll:

I svi vi općenito, jbt kad čitam nečije druge recenzije ne vidim uopće previše razlike. Gramatika je kod nekih zakazala odavno, a što se tiče profesionalizma, pa imam tek 16 godina, ne mogu pisati kao HorrorHr ili Gonzo. Njima skidam kapu, a drugi mi nemaju zašto davati neke primjedbe koje ja već nisam dovoljno popravio. Oladite


Po meni, niko s ovog foruma nije neko ludilo u pisanju, pa ni gonzo ni Horror, svi su kolko-tolko prosječni, i to uopće nije bitno, jer su blogovi tu da se piše iz gušta i isto tako i čita. Zato, samo ti piši i pusti ove kvazi kritičare, jer kad bi ja udrija komentirat njihove tekstove, plakali bi, a virujte mi, u pisanju svega i svačega iman više iskustva nego šta bi pomislili.
potpis.
Michel puši karu.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 22 Feb 2009, 13:20

pa dobro.. nitko nije profesionalni pisac po struci (koliko sam upoznat) i svi pišu te blogove iz svog gušta...
meni osobno horror ima najzabavnije recenzije, a dr. gonzo najopširnije/najzanimljivije.

Zdenko
Posts: 31
Joined: 21 Feb 2009, 20:10
Location: Pula

Post by Zdenko » 22 Feb 2009, 13:55

little jigsaw ma meni imaš odlične rezencije ,samo tako nastavi :wink: :wink:
savjetujem vam da ne slusate tudje savjete...

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 22 Feb 2009, 15:51

Wendigo wrote:pa dobro.. nitko nije profesionalni pisac po struci (koliko sam upoznat) i svi pišu te blogove iz svog gušta...
meni osobno horror ima najzabavnije recenzije, a dr. gonzo najopširnije/najzanimljivije.
Turbo potpis

I Horror ima talent za pisanje, tako da je uvijek gušt pročitat
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 22 Feb 2009, 15:59

Wendigo wrote:pa dobro.. nitko nije profesionalni pisac po struci (koliko sam upoznat) i svi pišu te blogove iz svog gušta...
meni osobno horror ima najzabavnije recenzije, a dr. gonzo najopširnije/najzanimljivije.
da, a ja pišem one koje nitko ne čita. :lol:
Michel puši karu.

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 22 Feb 2009, 16:16

Vidis,ja volim kad mi se jednostavno objasni valja li film ili ne,ne volim preopsirne recenzije sa podacima tipa da je glumac pio 5 kava dnevno za vrijeme snimanja...
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
The Undertaker
Posts: 255
Joined: 27 Nov 2007, 17:25
Location: Novi Beograd
Contact:

Post by The Undertaker » 22 Feb 2009, 19:44

john_constantine wrote:
Wendigo wrote:pa dobro.. nitko nije profesionalni pisac po struci (koliko sam upoznat) i svi pišu te blogove iz svog gušta...
meni osobno horror ima najzabavnije recenzije, a dr. gonzo najopširnije/najzanimljivije.
da, a ja pišem one koje nitko ne čita. :lol:
Ja sam moj gblo započeo inspirisan tvojim i HorrorHr-ovim, bio ti je za svaku pohvalu a sad si toliko proredio tekstove da sam se iznenadio kad sam danas video da si okačio neki novi ovog meseca :lol: Ulenjio si se mnogo :)
Inače, podržavam mlađanog Jigsawa da izdrži i da ga ne obeshrabre kritike jer je internet prostranstvo dovoljno za sve i svako ima svoju "publiku". :wink:
None off you all seem to understand.
I'm not locked in here with you,
you're locked in here with me!

Post Reply