Jessica Alba - horror photo shooting

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 21 Feb 2008, 20:02

A$H wrote:
FilmTV wrote:
filmophil wrote:da je bar zgodna...ne znam zašto se cijeli svijet pali na nju tako...
Zato jer je zgodna ;) To je subjektivna stvar. Meni je npr. Pamela Anderson totalno whatever a većina svijeta je luda za njom.
meni su obje whatever i ne podnosim ih...pa i A. Jolie mi je whatever pa su svi ostali ludi za njom...
Znam da ti voliš žene s brkovima i znojnim busenastim pazusima ali jebiga, nije to za sve :D :lol:

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 21 Feb 2008, 20:17

FilmTV wrote:
A$H wrote:
FilmTV wrote: Zato jer je zgodna ;) To je subjektivna stvar. Meni je npr. Pamela Anderson totalno whatever a većina svijeta je luda za njom.
meni su obje whatever i ne podnosim ih...pa i A. Jolie mi je whatever pa su svi ostali ludi za njom...
Znam da ti voliš žene s brkovima i znojnim busenastim pazusima ali jebiga, nije to za sve :D :lol:
svatko ima neki svoj tip zene.. :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 21 Feb 2008, 20:24

jesica alba...po meni najljepša žena na svijetu...baš zrači snečim
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 21 Feb 2008, 20:39

me meni ona je zgodna,ali daleko od najzgodnije žene,ma i loša je glumica koliko sam vidio i ide mi djelom na živce kao i ostale osobe koje su u centru pozornosti zbog svakakvih gluposti.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 21 Feb 2008, 21:45

Freddy wrote:jesica alba...po meni najljepša žena na svijetu...baš zrači snečim
da, plastičnom ljepotom. :lol:
Michel puši karu.

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 21 Feb 2008, 22:02

john_constantine wrote:
Freddy wrote:jesica alba...po meni najljepša žena na svijetu...baš zrači snečim
da, plastičnom ljepotom. :lol:
Ne bi ti bio ti da ne strpaš čovjeku prst u oko. Sram te bilo :lol: :D

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 21 Feb 2008, 23:43

FilmTV wrote:
filmophil wrote:da je bar zgodna...ne znam zašto se cijeli svijet pali na nju tako...
Zato jer je zgodna ;) To je subjektivna stvar. Meni je npr. Pamela Anderson totalno whatever a većina svijeta je luda za njom.
Same here man...Neš ti Pamele 8)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 22 Feb 2008, 07:58

jeste vidjeli kako pamela sada izgleda? ko ofucana plastična baba na nekoj teškoj drogurini.. meni osobno nikada nije bila lijepa, previše "umjetnine" i plastike za moj ukus. 8)

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 22 Feb 2008, 10:06

john_constantine wrote:
Freddy wrote:jesica alba...po meni najljepša žena na svijetu...baš zrači snečim
da, plastičnom ljepotom. :lol:
A Bog te gdi si na njoj vidio plastike!!? Ajd da je spomenuo Pamelu ili neku drugu plastičnjaču...onda ok, ali Alba je čovječe prirodno lijepa...sa šminkom ili bez i to je činjenica. E sad kakva je glumica i to što neke ljude iritira svojom pojavom...to je druga stvar...

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 22 Feb 2008, 14:01

dobro...jessica alba je zgodna i mene osobno ne iritira...čak mi je bila dobra u FF...ali ne znam zašto je redovito prva na svim top listama jer joj je faca stvarno tek nešto iznad prosjeka...
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 22 Feb 2008, 17:44

Ljudi moji Alba je sva prirodna, nema plastike :x

I meni je ona precijenjena, bezvezna i preobična, ali nije fer da ju neki napadaju zbog plastike koju ne posjeduje, u tom segmentu je moram obranit, napadajte je zbog nečeg drugog :twisted: :twisted: :twisted:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 22 Feb 2008, 18:17

Dragonrage wrote:Dobre fotke...dobre fotomontaže...iako znam ja za neke još opakije...ali nisu baš primjerene za forum hehehe 8) :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
sumnjam da je ovo montaza...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 22 Feb 2008, 18:22

evo jos neke + originali..

Image
Image
Image
Image
Image

sa neta - Trudna Jessica Alba slikala se za magazin Latina utjelovljujući likove iz popularnih horor filmova. Alba je izabrala "Psycho", "The Birds", "Scream", "Rosemary's baby" i "Exorcist" koji su prema njenom mišljenju najbolji horor filmovi svih vremena.
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 22 Feb 2008, 18:25

A$H wrote:
Dragonrage wrote:Dobre fotke...dobre fotomontaže...iako znam ja za neke još opakije...ali nisu baš primjerene za forum hehehe 8) :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
sumnjam da je ovo montaza...
Po ovom postu iznad, čini se da i nije, ali vjeruj mi...ima ovako dobrih hehehe 8) 8) :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 22 Feb 2008, 18:29

Dragonrage wrote:
A$H wrote:
Dragonrage wrote:Dobre fotke...dobre fotomontaže...iako znam ja za neke još opakije...ali nisu baš primjerene za forum hehehe 8) :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
sumnjam da je ovo montaza...
Po ovom postu iznad, čini se da i nije, ali vjeruj mi...ima ovako dobrih hehehe 8) 8) :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
znam na kaj mislis vidao sam i to ali uvijek se vidi/zna da je montaza ili nije..stvarno su rijetke profi montaze..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

Post Reply