Koji su vam slasheri i killeri iz slashera naj...?

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 18 Feb 2008, 00:52

Norman Bates, Leslie Vernon i Victor Crowley.

Bolje su po meni 80-te.

''Jer 80-te su bile godine...''

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 18 Feb 2008, 01:47

jigsaw wrote:Norman Bates, Leslie Vernon i Victor Crowley.

Bolje su po meni 80-te.

''Jer 80-te su bile godine...''
Po meni Norman Bates jest najbolji killer ali ovdje bi se trebalo pisati o slasher ubojicama što Norman nije

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 18 Feb 2008, 16:49

1) likovi iz "black christmas" "the burning" i patrick baterman iz "američki psiho"
2)80-te!
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 18 Feb 2008, 17:00

e da zaboravio sam staviti pod ubojce Billy Chapman iz orginalnog Silent Night, Deadly Night

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 18 Feb 2008, 22:54

Patrick Baterman i Norman Bates su serijal killers likovi ne slasher manijaci... 8)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 19 Feb 2008, 16:34

dr_gonzo wrote:Patrick Baterman i Norman Bates su serijal killers likovi ne slasher manijaci... 8)
svejedno ih objavi na blog,tako ce poceti rasprava jesu li ili nisu,pa ce ti ostaviti puuuuno komentara... :P :lol:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 19 Feb 2008, 21:07

dr_gonzo wrote:Patrick Baterman i Norman Bates su serijal killers likovi ne slasher manijaci... 8)
:!:

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 20 Feb 2008, 19:07

Unreal wrote:
filmophil wrote:
Unreal wrote: po čemu nije :lol:,ma gonzo je dobro rekao pravi otac slashera. imaš ubojcu u kuči koj ubija po redu djevojke za vrjeme blagdana sa više oružja(ubojstva i nisu toliko krvava kao u drugim slasherima,no to ne znači da nije slasher),imaš klasičnu FPS perspektivu ubojce,last heron run,teen likove i itd. :wink:
kolko se ja sječam ubijena je samo jedna ženska...onu staru pijanu babu nit ne računam :D
krivo se sječa body count je 7,ali neču više reči da ne spoilam.
malo kasnim...ali nije moguće da je body count 7...najviše 3 ili možda 4
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 20 Feb 2008, 20:20

dr_gonzo wrote:Patrick Baterman i Norman Bates su serijal killers likovi ne slasher manijaci... 8)


Pa ti izrazi serial killer i slasher su po meni praktički identični, razlika je samo ajmo reć u prisebnosti i svjesti o "mudrom" zločinu. Dakle, serijski ubojice pomno planiraju i prikrivaju ubojstva dok slasherci ubijaju bez razmišljanja oće li ostavit tragove. Međutim, ovo drugo bi se možda odosilo na one face poput Freddyja, Mike-a i Jasona, ali većina tih slasher manijaka je i serijski ubojica u isto vrime. Recimo Ghostface je također serijski ubojica, jel'da?! Ne kažen ja sad da su Psiho i Američki psiho slasheri, filmovi u globalu su druga stvar jer uključuju više elemenata, ali ako već pričamo o samim ubojicama, tanka je tu razlika. No ipak se slažen da postoji, i Norman i Patrick NISU slasher manijaci, ali da im je samo stavit kostim i masku, i možda žešći pristup ubojstvima, učas bi bili slasherci.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 20 Feb 2008, 20:25

A ontopic

1. Miner iz My bloody Valentine, Victor iz Hatchet, Kupid iz Valentine's day, Fisherman iz I know what you did last summer, Bolničar iz Hospital massacre, i definitivno Angela iz Sleepaway camp (sva 3 dijela).
2. moderni su mi draži, mada je 80s đir također jako mi drag, al su te dvi generacije toliko drugačije da ih se i ne može uspoređivat, obe imaju svoja remekdjela (da, Scream je jebeno remekdjelo) i svoje gafove.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 20 Feb 2008, 20:40

filmophil wrote: malo kasnim...ali nije moguće da je body count 7...najviše 3 ili možda 4
pa ako brojiš ubojstva koja je učinio ubojca na ekranu onad je. ma evo ti link pa pogledaj (veliki spolieri) http://www.imdb.com/title/tt0071222/faq#.2.1.1

User avatar
Jigsaw_16
Posts: 62
Joined: 25 Oct 2008, 20:19
Location: Bogu iza lijevog bubrega

Post by Jigsaw_16 » 25 Oct 2008, 20:38

ima ih puno....zadnji koji je ostavio dojam na mene je ona crna ženska iz Carskog reza....fkt je scary....:cry:
a stari slasheri su puno bolji...iako i sad ima dobrih....( Carski rez)
WWJD - What would Jigsaw do? (po šesti put :D)

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 26 Oct 2008, 01:15

Jigsaw_16 wrote:ima ih puno....zadnji koji je ostavio dojam na mene je ona crna ženska iz Carskog reza....fkt je scary....:cry:
a stari slasheri su puno bolji...iako i sad ima dobrih....( Carski rez)
samo kaj to nije slasher..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Jigsaw_16
Posts: 62
Joined: 25 Oct 2008, 20:19
Location: Bogu iza lijevog bubrega

Post by Jigsaw_16 » 26 Oct 2008, 09:44

A$H wrote:
Jigsaw_16 wrote:ima ih puno....zadnji koji je ostavio dojam na mene je ona crna ženska iz Carskog reza....fkt je scary....:cry:
a stari slasheri su puno bolji...iako i sad ima dobrih....( Carski rez)
samo kaj to nije slasher..
ssvugdje piše da je slasher...al nema veze....ugl.film je bio super
WWJD - What would Jigsaw do? (po šesti put :D)

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 26 Oct 2008, 10:34

Jigsaw_16 wrote:
A$H wrote:
Jigsaw_16 wrote:ima ih puno....zadnji koji je ostavio dojam na mene je ona crna ženska iz Carskog reza....fkt je scary....:cry:
a stari slasheri su puno bolji...iako i sad ima dobrih....( Carski rez)
samo kaj to nije slasher..
ssvugdje piše da je slasher...al nema veze....ugl.film je bio super
film u sebi uopce nema elemenata slashera i jedini koje sam vidjela da ga nazivaju time su nasi domaci na koje se zbilja ne bih pozivala.
na imdbu ti je jasno napisano sto je.

Post Reply