Snovi, noćne more itd

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 13 Apr 2007, 16:36

:o spooky :lol:
Image

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 27 Apr 2007, 22:14

Neki ljudi u snovima sanjaju da bježe od serijskih ubojica, a ja baš suprotno: ja sanjam da sam ja serijski ubojica, tako da se u snovima ničega ne bojim.

:axe: :axe:

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 27 Apr 2007, 23:26

ja sam sanjo, prije par godina, da sam s motorkom klao po svojoj srednjoj školi
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 11 Jun 2007, 18:24

hm, koji ludi san. :wink: Sanjao sam da sam lovio nekakvog vuka u štali. :shock: Ali golim rukama, kojima sam imitirao pušku i nakon puno muke ga dokrajčim. Oderem mu kožu, a komad mesa pretvorim u onakve ležaje kakve ima na plažama. :lol: I to bacim u kantu za recikliranje baš u štali. :roll: I unutra se još začuju jezoviti urlici. :lol: Još me stari morao probuditi jer sam bio malo preglasan. :oops: I sada mi prijeti da će mi izbaciti sve ove horor filmove koje držim. :wink:
Michel puši karu.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 20 Jun 2007, 18:05

U jebote...sanjao sam da sam se probudio u jednoj sobi punoj lanaca i sa strane sam vidio pilu...bio sam zavezan za KOLJENO, a morao sam se osloboditi tako da si odsječem pola noge...

Jigsaw mi se javio na mobitel...odazvao sam se i pitao me što volim raditi ili tak nešto ne sjećam se...uglavnom...rekao mi je da za 10 sekundi ovdje dolazi njegova žena i da me ne smije vidjeti unutra. :lol: Ja bio presretan što nisam morao napraviti nešto gore.No ipak sam sa strane uzeo ključ i oslobodio se lanaca i njegova žena nije na kraju ušla. :wink: :wink: :wink:

Ne znam ima li ovaj san kakvu pouku...

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 20 Jun 2007, 20:59

Imah i ja jučer dobar san...

Kao vozim auto i par ljudi samnom. Kiša pljušti total. Odjednom auto počne brutalno ubrzavati i počne se u nekom igrica modu rotirati na cesti. Ja u panici ono jebote poginut ćemo vozili smo pun kurac, a auto se nekako uspije zabiti u rub autoceste i taman fulamo neku skupinu od desetak djece koji su ono čudesno preživjeli. Meni olakšanje, a ono odjednom od iza se par auti sudari i zaljepe se u nas, pogode svu djecu brutalno krv šiklja po autima a meni u glavi misao dali cu ja odgovarati za njihovu smrt jer sam se ja ipak prvi spičkao.

U tom trenu realnost počne blijediti i shvatim da zapravo umirem te da mi se život upravo gasi. U šoku razmišljam da je to onaj tren koji nitko nije mogao iz očitih razloga opisati, jer frende umireš... Govor mi počne nestajati, oko mene kao da cijela slika blijedi. Jebeno umirem.

U tom trenu se budim i sa olakšanjem nastavljam spavati...

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 20 Jun 2007, 21:34

jučer sam sanjao baš čudan san...stalno sam padao i pao na neko polje,hodao i opet padao i tak stalno nekoliko puta,baš čudno
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 20 Jun 2007, 21:48

jigsaw wrote:U jebote...sanjao sam da sam se probudio u jednoj sobi punoj lanaca i sa strane sam vidio pilu...bio sam zavezan za KOLJENO, a morao sam se osloboditi tako da si odsječem pola noge...

Jigsaw mi se javio na mobitel...odazvao sam se i pitao me što volim raditi ili tak nešto ne sjećam se...uglavnom...rekao mi je da za 10 sekundi ovdje dolazi njegova žena i da me ne smije vidjeti unutra. :lol: Ja bio presretan što nisam morao napraviti nešto gore.No ipak sam sa strane uzeo ključ i oslobodio se lanaca i njegova žena nije na kraju ušla. :wink: :wink: :wink:

Ne znam ima li ovaj san kakvu pouku...
pouka: ne petljaj se za tuđim ženama. :lol:
Michel puši karu.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 21 Jun 2007, 09:45

john_constantine wrote:
jigsaw wrote:U jebote...sanjao sam da sam se probudio u jednoj sobi punoj lanaca i sa strane sam vidio pilu...bio sam zavezan za KOLJENO, a morao sam se osloboditi tako da si odsječem pola noge...

Jigsaw mi se javio na mobitel...odazvao sam se i pitao me što volim raditi ili tak nešto ne sjećam se...uglavnom...rekao mi je da za 10 sekundi ovdje dolazi njegova žena i da me ne smije vidjeti unutra. :lol: Ja bio presretan što nisam morao napraviti nešto gore.No ipak sam sa strane uzeo ključ i oslobodio se lanaca i njegova žena nije na kraju ušla. :wink: :wink: :wink:

Ne znam ima li ovaj san kakvu pouku...
pouka: ne petljaj se za tuđim ženama. :lol:
:rotflmao:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 28 Jun 2007, 19:27

Hm, evo, još jedan uvrnuti san. Da sam na brodu za lov na kitove, a vozimo se po nizbrdu na rijeci. I umjesto kitova, lovimo losose koje onda samo ogulimo. Ali brod potone i za preživjelima se nađemo u kući, za vrijeme noći. A iz zidova izrastu crvi koji požderu ove ljude, a mene dohvate nekakvi likovi, zombiji ili kanibali, pa mi golim rukama raskomadaju lice. I za 15 sekundi spremanje, pa na posao (ovo zadnje nažalost nije bio san :lol: )
Michel puši karu.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 29 Jun 2007, 08:32

john_constantine wrote: I za 15 sekundi spremanje, pa na posao (ovo zadnje nažalost nije bio san :lol: )
:D :D :D :D :D

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 08 Sep 2007, 11:38

Sanjao sam da sam na godišnjem sreo Corey Haima i snimio ga kamerom kako kaže "Corey wants you to visit HorrorHR.com" :D

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 08 Sep 2007, 12:59

FilmTV wrote:Sanjao sam da sam na godišnjem sreo Corey Haima i snimio ga kamerom kako kaže "Corey wants you to visit HorrorHR.com" :D
:rotflmao: :rotflmao: mislim da je dosta gledanja Two Coreys :D

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 08 Sep 2007, 15:57

Iman prilično bolesnu maštu, ali nikad nisan sanja kompleksne snove, ili se toga bar nikad ne sićan, sve šta mi ostane u glavi su neki čudni segmenti, dosta morbidni, volin analizirat vlastitu psihu pa katkad te čudne segmente nekako objasnin, al sve je to relativno. Ko zna, možda u snovima prelazimo u druge dimenzije i ko zna šta tamo proživimo, i onda se vratimo nazad..
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 08 Sep 2007, 16:12

sinć sam si opet rasjekao nogu i zakrvavio plahtu i zid u snu. Moram taj šteker maknut pod hitno maknut.
I may be an idiot, but i am no fool.

Post Reply