Snovi, noćne more itd

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Post by Evil Xander » 05 Mar 2007, 00:15

HorrorHR wrote:Neki dan sam takve boleštine sanjao, frend jedan do mene kao da umire od smijeha, ali doslovno umire od smijeha.. Probudim se iz sna i vrti mi se totalno u glavi, pulsira glava, znam da sam busan (i jesam stavrno bio budan) ali mi se ekstremno trese u glavi... Zaspem i opet u isti san, probudim se i tako 2-3 puta se vraćam u san dok me nije prošlo...

I btw nisam ništa cugao ili slično dan ranije :lol:
Cuo sam i tvoje Salsero in Passage ukazanje na spomen mog imena. ;)
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 05 Mar 2007, 00:32

Evil Xander wrote:Cuo sam i tvoje Salsero in Passage ukazanje na spomen mog imena. ;)
Ultimativna noćna mora :lol: :lol: :lol: :lol: 8) :wink:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 08 Mar 2007, 20:15

Ma baš sam imao ludi san - gledam na televiziji nešto, neki bijeli crv ili zmija pojede tipa i sada mu samo glava ostane u sredini. I ta glava se počne smiješiti, a pokaže se da je to reklama za usisavač. :lol:
Michel puši karu.

User avatar
Rodman
Posts: 242
Joined: 06 Oct 2006, 11:35

Post by Rodman » 08 Mar 2007, 20:23

Buduci da sam juce prije spavanja gledao jednu epizodu Losta, a potom sam malo gledao kako napreduje na emuli downloadanje Mysterious Islanda tako mi je neki otok valjda ostao u podsvjesti pa sam sanjao da sam na nekom otoku i da me neka zivotinja juri, nesto slicno King Kongu i dinosaurusu, i jos baca rakete na mene... i onda u sred otoka sam naletio na neki grad pa sam kidnuo u neku zgradu i sakrio se a zivuljka je gledala kroz prozore zgrade i kad me konacno ugledala ja se ziv usrah i probudih... ljepo je bilo znati da sam ipak jos uvijek ziv :lol:

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 09 Mar 2007, 09:27

john_constantine wrote:Ma baš sam imao ludi san - gledam na televiziji nešto, neki bijeli crv ili zmija pojede tipa i sada mu samo glava ostane u sredini. I ta glava se počne smiješiti, a pokaže se da je to reklama za usisavač. :lol:
Nemoj misliti na torticu....nemoj misliti na torticu... :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 09 Mar 2007, 10:54

koju ep losta si gledo ...me expert for lost :lol:

User avatar
Rodman
Posts: 242
Joined: 06 Oct 2006, 11:35

Post by Rodman » 09 Mar 2007, 11:21

ono sranje od zadnje, tj. sad vec predzadnje, dakle 10. 3. sezone...

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 09 Mar 2007, 11:30

haha hurley......ova sad zadnje 3 11 je odlicna sayid...

User avatar
Rodman
Posts: 242
Joined: 06 Oct 2006, 11:35

Post by Rodman » 09 Mar 2007, 12:20

evo odo sad gledati, al nisu normalni, razvodnjili su maximalno, ko da meksicku sapunicu gledam... evo nema vise offtopica :wink:

User avatar
meeshka
Posts: 4
Joined: 11 Apr 2007, 15:06

Post by meeshka » 12 Apr 2007, 14:33

14:13 i lijepi pozdrav svima. Ovo je moje prvo prisustvovanje ovom forumu stoga prvo zahvala HorrorHR što sam pozvana... Kako većinu razgovora ovog tipa obavljam na radnom mjestu tako će i većina mojih eventualnih postova biti objavljeno između 9 i 17 sati... Vidim da ste svi jako normalni (što sam istražila čekajući na aktivaciju) i to mi je drago i uzimam s rezervom svako svoje javljanje jer obično novopridošli pripadnici foruma bilo kakve vrste moraju zaslužiti svoje pojavljivanje.
Prvi post objavljujem u ovom topicu iz razloga što mi je drago da ima još "intenzivnih snivača" - na njih se rijetko nailazi, a ja ih, kao jedan od njih, iznimno cijenim.
Nekom drugom prilikom - kada će biti malo manje posla - podjelit ću s vama neke od njih...
Do tada... uživajte!

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 12 Apr 2007, 14:35

meeshka wrote:14:13 i lijepi pozdrav svima. Ovo je moje prvo prisustvovanje ovom forumu stoga prvo zahvala HorrorHR što sam pozvana... Kako većinu razgovora ovog tipa obavljam na radnom mjestu tako će i većina mojih eventualnih postova biti objavljeno između 9 i 17 sati... Vidim da ste svi jako normalni (što sam istražila čekajući na aktivaciju) i to mi je drago i uzimam s rezervom svako svoje javljanje jer obično novopridošli pripadnici foruma bilo kakve vrste moraju zaslužiti svoje pojavljivanje.
Prvi post objavljujem u ovom topicu iz razloga što mi je drago da ima još "intenzivnih snivača" - na njih se rijetko nailazi, a ja ih, kao jedan od njih, iznimno cijenim.
Nekom drugom prilikom - kada će biti malo manje posla - podjelit ću s vama neke od njih...
Do tada... uživajte!
Welcome ! :D :wink:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 12 Apr 2007, 14:45

meeshka wrote:14:13 i lijepi pozdrav svima. Ovo je moje prvo prisustvovanje ovom forumu stoga prvo zahvala HorrorHR što sam pozvana...
Dobrodošlica, ako ti treba ikakva pomoć oko avatara, foruma ili bilo što dalje javi se na PM ili "utlači" nekoga preko foruma :)

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 12 Apr 2007, 14:49

welcome - a baš se pitam gdje je našla tu normalne? :lol:
Michel puši karu.

User avatar
meeshka
Posts: 4
Joined: 11 Apr 2007, 15:06

Post by meeshka » 13 Apr 2007, 15:37

john_constantine wrote:welcome - a baš se pitam gdje je našla tu normalne? :lol:
Ima normalnih i "normalnih" ljudi. Mislim da ste vi sasvim normalni (bez navodnika). Ali.... svakome njegovo i po vlastitim mjerilima :wink:

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 13 Apr 2007, 16:15

kolega s faxa mi je rekao da je još prošli semestar jednu noć sanjao da je jedan tip s faxa, koji i je malo luđi, došao na fax i počeo ubijat ljude s sjekirom. i nije se usudio doć idući dan na fax.
a zanimljiva je stvr da je taj tip sad u vrapču završio.
I may be an idiot, but i am no fool.

Post Reply