Snovi, noćne more itd

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 12 Nov 2006, 16:01

horrorfan wrote:sto se tiče mojih pisanja jebiga imam strku zasada i imam jedva mali vremena da provedem na forumu zato imam tako besmislene rečenice
A ja mislio da to spamaš. :lol: :lol: :lol:
Michel puši karu.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 12 Nov 2006, 16:20

Jedna od prvih nocnih mora mi se dogodila dok sam imao nekih 5-6 godina, a da sam je zapamtio... Prvo san pocinje u nekakvoj dalekoj buducnosti di ja letim kroz neki ogromni svemerski grad di je sve povezano ogromnim liftovima i cijevima... arhitektura me podsjecala malo na transformerser i one njihove gradove na mjesecu i to... i tako ja letim i odjednom zavrsavam u svojoj kuci te se stvorim ispod kinderbeta sakriven ... odjednom se vrata otvaraju a u moju sobu ulazi nekakav izvanzemaljac ali ljudskog oblika( imao je kao austronautsko odijelo ), skida svoju kacigu te polgeda oko sobe da provjeri da li koga ima ( mene trta da me ne skuzi ... hehe ) , kada se uvjerio da nema nikoga lik si je poceo trgati kozu s lica te mu se cjelo lice pocelo raspadati i topiti predamnom i u tom trenutku kada mu je prvi komad pao na pod, izvanzemaljac me skuzio te je taj komad mesa poceo ici prema meni da me ubije ... dalje se ne sjecam kaj se tocno dogodilo ali znam da sam se ziv usrao hehe :lol:

Jos jedan san iz djetinjstva( imao sam nekih 10 godina ): Prvo se nalazim u nekom skladistu neznam di sam, kako sam se nasao tu ali znam uvjek da je to san te da mi se nemoze nista lose desiti... izlazim iz tog skladista te se odjednom nadem mislim da sam se nasao u zoloskom vrtu u maksimiru... malo bolje pogledam oko sebe te vidim roj nekakvih velikih osa, bumbara whatever kako ljudima ulazi u usta te im vadi sve organe van ... najbolje sam zapamtio kako su crijeva izlazila ... odvratno :shock: ... u daljini sam vidio jednu curu u koju sma bio zaljubljen kao mali te sam poceo trcati da ju spasim ali osee su puno brze od mene isle prema njoj tako da sam ispruzio ruke i poletio prema njoj i spasio je u zadnji cas ... bjezali smo po maksimiru od osa koju se isle za nama te ubile par nesretnika koji su se nasli na putu.Kada sam izasao iz maksimirao skuzio sam da nema vise moje cure te je svugdje oko mene bio mrak te sam se zapravo ponovo vratio u ono skladiste s pocetka ... ispred mene je stajao neki covjek s pistoljem uperenim prema meni ... pomislio sam da cu umrjeti ali sam si cjelo vrijeme govorio "ovo je sam san, nista mi se nece dogoditi" lik je samo sutio nisam mu niti lice vidio te je zapucao prema meni . osjetio sam kako su mi metci prosli kroz zijelo te sam pomislio "to je to" ... ali jos sam uvjek stajao te sam se probudio i odmah provjerio jesam li ziv te da li imam rane na trbuhu ... to me totalno isprepadalo hehe

bilo je jos par snova ali to za drugi put hehe
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Bad taste
Posts: 83
Joined: 09 Oct 2006, 23:40
Location: Zagrebue

Post by Bad taste » 13 Nov 2006, 22:22

Ja kad jako popijem obavezno sanjam da sam mafijas,dosad vise puta,u vise verzija.
Nekad sanjam da sam neki indiana jones,samo vise kul.
Spooky snovi.
hmmm...
Ima ih.
Da mi je obitelj ubijena, a ja sam prezivio zbog neke glupe slucajnosti.
Onda ja popizdim,i naokolo ubijam obitelji,ali obavezno ostavim jednog clana na zivotu

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 14 Nov 2006, 11:35

ja sam nažalost sjestan da sanajm kad sanjam. pa me noćne more i ne smetaju previše
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 30 Nov 2006, 10:02

no , danas sam baš imao gadan san, bio sam sa nekom ekipom i bratom za koje sam znao da će ih napasti Leatherface, ali ja ću biti posteđen. I tako sam pokušavao spasiti brata tako da pobjegnem s njime, a ubojstva su se nizala, npr. pila u glavu i to. I konačno uspijemo pobjeći autom, i kada malo dalje pređemo, jebate, brat mi je bio Leatherface. :lol: :lol:

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 30 Nov 2006, 10:24

haha lol dobar twist :lol: :lol:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 07 Dec 2006, 00:16

san od prije neku noć:

ležim u krevetu i u jednom trenu me nekakva pristunost probudi. Pogledam desno ono ništa. Odjednom težinom valjda od par sto kila, nekakav duh me počinje gurati niz krevet i gnječiti me u zid. Pokušavam urlati, nema glasa (inače nemam glsa i ultra sporo trčim u većini noćnih mora).

Ghrall
Posts: 1548
Joined: 29 Oct 2006, 10:12
Location: Zabok
Contact:

Post by Ghrall » 12 Dec 2006, 16:07

Pretprošlu noć sam imao borbe sa zombijima.Koliko mi je san bio zabavan toliko mi je u neku ruku bio gadan.Imao sam mač u rukama i bilo je dosta zombija okolo i kod jedne borbe jedan me uspio ugristi i počeo žvakati meso.Nakon toga sam pogledao kako mi je rana ali bila je samo mala točkica na ramenu i onda me uhvatila panika i mislio si dali ću postati zombi.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 28 Jan 2007, 02:39

Gademns, neki dan sam imao neki spektakl od horrora u snu, ali zaboravih ujutro o čemu je bila priča. Znam samo da je imalo veze sa nekim ogromnim polu konj polu vanzemaljcima koji su klali ljude u nekom selu sa vampriskim zubima. Detalja je bila napretek, ali sve ode u nepovrat :?

Gosp.
Posts: 2157
Joined: 25 Oct 2006, 23:15

Post by Gosp. » 28 Jan 2007, 17:06

Nočas sam sanjao da mi žele istetovirati Davidovu zvijezdu na čelo.
Hm.
Better to reign in Hell than to serve in Heaven.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 29 Jan 2007, 12:56

Joj imal sam odličan san ovaj vikend...ne noćnu moru već više onako, pustolovno akcijski san sa čudovištem...
Ono bježim sa još nekom trebom, nemam pojma tko, ali znam da nije bila moja cura u pitanju, ako iz nekog dvorca na vrhu brda usred šume...i trčimo nizbrdo a za nama ide neko svijetlo, tj. jedno obično svjetlo i jedno plavo i čuju se oni scarry zvukovi, rika, urlanje i tome sl. Iznenada naletimo na ogradu, žičanu da betoniranim stupovima, a ne možemo ju priječi jer je previsoka a i na vrhu je još bodljikava živa. Brzo se sakrijemo iza jendog drva i onako brzo razmišljam kaj sad??
Naluknem se malo, a svijetla sve bliže, ako i zvukovi. I iznenada mi sine. Naime, zaletim se na taj stup, skočim na njega sa obje noge, ko Neo kad se zaleti na zid i napravi salto hehehe, i srušim stup, te oboje brzo prijeđemo preko njega, ia ko se ne varam, kad smo sišli sa stupa, stup se vratio nazad, ko od gume LOL :lol: . Niš, nastavimo dalje trčati i dođem do svoje kuće u podnožju brda, tu se sakrijemo i ja uzmem neku ogromnu sjekiru i čekam. Iznenada se pojavi neki ogromni tip, izgledao je sl. ko onaj trol iz gospodara, i jedno mu oko plavo, to svijetli i njegov fenjer...počne urlikati, a ja se iznenada nađem njemu iza leđa i zamahnem sjekirom, i taman kad sam ga htio dokrajčiti, pojavi se neka ekipa, nemam pojma od kuda koji kažu da će ga oni uzeti za neko istraživanje. Ja ih prvo totalno ignoriram, no oni ustraju, ako nemoj, nemoj...i ok, ja ga ne ubijem. I zadnje čega se sjećam kako taj ogromni stvor, leži zavezan na podu, potrbuške, zakačen za zadnji dio nekog auta i urla...i kad je auto krenuo, on gornjim zubima počeo grebsti po podu, zemlji, i onako ostaje trag iza njega...presmješno, a ja si u tom trenutku kao mislim, "K vragu, trebao sam ga ubiti, sigurno će se vratiti, uvijek se vrate"....

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Post by dragonheart » 29 Jan 2007, 14:08

misliš da je to bolesno,pazte ovu morbidačinu.
sanjao sam da trčim pustinjom s nekim ljudima i iz pijeska iskaču goleme zgrade 30-katnice i ljude lansiraju,a pri padu ne znam šta se dogodi,jer nikada ne doživim pad,neg samo lansiranje u orbitu....
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 10 Feb 2007, 13:35

sinoć sam sanjao grozotu da vidim u 320x200 rezoluciji... :rotflmao:

Ghrall
Posts: 1548
Joined: 29 Oct 2006, 10:12
Location: Zabok
Contact:

Post by Ghrall » 11 Feb 2007, 10:09

Wendigo wrote:sinoć sam sanjao grozotu da vidim u 320x200 rezoluciji... :rotflmao:

:lol: Gadno bome!

User avatar
sikeone
Posts: 1180
Joined: 08 Feb 2007, 21:04
Location: Neverland

Post by sikeone » 11 Feb 2007, 15:18

ja sam prije par dana sanjao jebeno ružan san da sam počeo kenjati krv i to u horror količinama i znam da je bilo jebeno stvarno probudio sam se sav šokiran

Post Reply