Snovi, noćne more itd

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Snovi, noćne more itd

Post by HorrorHR » 11 Nov 2006, 23:49

Nakon tone odgledanih horrora, moram priznati da stvarno imam (bolesnu) maštu. Kao jedna od posljedica su mi dosta komplesni i česti snovi.

Boleštinu u snovima elevira alkohol, pa sam recimo ovaj petak (tehnički već subotu) , nakon "vrlo konstruktivnog" oblokavanja sa "artist currently known as Film/TV" i dvije ženske individue sanjao slijedeće.

Dakako ne pamtim sve detalje ali situacija je ovakva:

U snu se nalazim u gorskom kotru (koji je doslovno japanski megapolis) i živim sa svojom curom i njenim malim bratom. Cura je japanka, smeđa kosa, good looking. U razgovorima sa njom stalno se kajem zbog toga što sam prije par godina greškom uzrokovao smrt njene majke. Naime, dogodilo se to na nekavoj litici, gdje je njena majka radi mene biciklom proletila u provaliju od kojih 50tak metara i otkotrljala se u more.

E sada, cura me uopće ne krivi za to, ali problem je njen malo brat. Očito braco ima svoje korijene u Toshiu iz Ju-Ona ( http://www.horrorhr.com/ju-on-the-grudge-2000/ ). U situaciji smo da ja pričam sa njegovom sestrom, koja ode u susjednu sobu, dok se mali meni približi sa leđa, doslovno osjetim hladnoću kojom mulac zrači, te se počinje morfirati i sa svojim izgledom meni unositi strah u kosti.

U tom trenu se budim, i ne shvaćam da sam zapravo u snu unutar sna. Zovem curu na telefon i pričam joj o snu. Uslijed hodanja po kući i pričanja na telefon, skužim da mi nešto sa trbuhom ne valja. Pogledam prema dole, i skužim da mi visi koiža od trbuha preko pasa, a trbuh je potpuno udubljen, prazan. Zamislite da čovjek od kojih recimo 150 kila ide na liposukciju, izvuku mu tipa 30 kila sala i a jebiga ona sva ogavna koža ostaje visiti "do koljena". E tako nešto, i ono pričam joj na telefon da mi nešto ne valja sa želucem, čak je u toj svojoj visećoj koži nekakva rupa kroz koju kao da izgleda mi je netko vadio organe.

Gledam, ma nemože to biti, pa nisam bio tako debel ili toliko da sam smršavio. Kad ono osjetim na vrhu prsa nekakvo bockanje. Spustim telefon, dignem majicu a ono na prsima okomiti rez od jedno 20 centimetara, meso ustajalo, sve puno crvića, te nekakav sivi debeli konac sa kojem je rez zašiven.

U tom trenu panika, razmišljam, OVO MORA DA JE SAN, MORA, MORA... i probudim se...

sicko :lol: :wink:

A vaši snovi?

User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Post by Evil Xander » 11 Nov 2006, 23:52

Ne sanjam ili se barem ne sjecam snova.

Samo cisti blackout do budjenja. Ako nis, odmorim se. :)

Snovi kojih se sjecam obicno budu ako odspavam popodne ili ako vikendom produzim spavanje nakon prvog budjenja. Po noci - stanga.
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

User avatar
Zombiemachine
Posts: 917
Joined: 31 Oct 2006, 17:08
Location: Leviathan's labyrinth

Post by Zombiemachine » 11 Nov 2006, 23:53

Ja se nikad ne sjećam svojih snova. Otkada sam imao grozne more kao mulac, prestao sam se sjećati snova i moram priznati da je to totalna pušiona. Prijatelji mi pričaju svakojake podsvjesne boleštine a ja samo šutim.
Krv je moje svjetlo i moja tama.

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 12 Nov 2006, 00:41

hmmm ja sam jednom sanjo da sam u izbjegilčkom kampu te da nas ru neki ruski ubojica sa satarom i vodkomu bija te nasa daje nekavom drakula koji na m poslije sise krv.....dan prije sam čito alan ford sa sličnom tematikom i da najgori dio mi je bio kad me lik a satarom lovi a ja nemrem trčat a lik sa satarom nema jedno oko

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 12 Nov 2006, 09:03

Većina mojih noćnih mora mi je opisana u Tjeskobi. A da se ne morate mučiti za čitanjem, jedanput sam sanjao kako se kupam u kadi u kupaonici. i otvorim oči, i sva je prekrivena krvavim mesnatim zidovima. A cijela prostorija se počela smanjivati i prekrila me da sam na kraju postao neka vrsta stvora, kao čovjek u voštanoj figuri napravljenoj od mesa.

A jedanput sam sanjao neki bizaran san, neka vrsta hladnjaka u čijoj je unutrašnjosti veliki želudac spojen za stotine cjevčica za strane, a cjevčice su bile spojene za srca na dvostrukim vratima (da, dvostrukim, s obadvije strane :lol: :lol: )

Ili ovu lampu u mojoj sobi, koju sam se na kraju riješio, bila je stvarno ružna, a u snovima me je mučila i maltetrirala, onako jedanput kao da lebdim u crnom mraku, a netko mi gura vrlo dugačku iglu kroz kralježnicu. Inače je ta lampa bila simbol nasilnika iz srednjeg. :evil:

A najgori dio sna mi je ono jedanput kada sam se neobično poskliznuo i pao u šumu (provalija), nešto me ugrize po ruci i probudim se u krevetu. Miran sam, sve je bio san, pogledam ruku i shvatim da je na njoj velika rana. :lol:

Većinu tih snova sam imao u djetinstvu kada sam gledao horore, alien, stvora i takve stvari. Ali nije da mi je to tako loše, bez njih ne bi imao ideja za te svoje romane. :D
Michel puši karu.

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 12 Nov 2006, 10:04

@horror - Još jedan opaki za dodat u kolekciju. Samo da počneš zapisivati svoje snove svaki put stvar bi prerasla u knjigu za par godina samo tako 8)

Ja sanjam uvijek i to previše, stalno neke akcije s horror tematikom, čovjek bi rekao da :shock: horrore 24/7. Većinom se budim kao da sam kopao cijelu noć, nikako da se odmorim. :? Kada ne sanjam onda je to prava stvar. U biti ne bi se uopće bunio da više nikada ne sanjam ništa.

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 12 Nov 2006, 10:39

john pises knjige mi bili mi mogo poslat samo dio svojih priča naravno ak zelis to djelit s nama

User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Post by Evil Xander » 12 Nov 2006, 10:49

horrorfan wrote:john pises knjige mi bili mi mogo poslat samo dio svojih priča naravno ak zelis to djelit s nama
horrorfan wrote:hmmm ja sam jednom sanjo da sam u izbjegilčkom kampu te da nas ru neki ruski ubojica sa satarom i vodkomu bija te nasa daje nekavom drakula koji na m poslije sise krv....
Citas li ti kad ove svoje recenice?

Yoda meets Sloth iz Gunisa.

Polako, polako. :)
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 12 Nov 2006, 10:50

Evil Xander wrote:
horrorfan wrote:john pises knjige mi bili mi mogo poslat samo dio svojih priča naravno ak zelis to djelit s nama
horrorfan wrote:hmmm ja sam jednom sanjo da sam u izbjegilčkom kampu te da nas ru neki ruski ubojica sa satarom i vodkomu bija te nasa daje nekavom drakula koji na m poslije sise krv....
Citas li ti kad ove svoje recenice?

Yoda meets Sloth iz Gunisa.

Polako, polako. :)
rofl :lol: :lol:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: Snovi, noćne more itd

Post by A$H » 12 Nov 2006, 11:04

HorrorHR wrote:Nakon tone odgledanih horrora, moram priznati da stvarno imam (bolesnu) maštu. Kao jedna od posljedica su mi dosta komplesni i česti snovi.

Boleštinu u snovima elevira alkohol, pa sam recimo ovaj petak (tehnički već subotu) , nakon "vrlo konstruktivnog" oblokavanja sa "artist currently known as Film/TV" i dvije ženske individue sanjao slijedeće.

Dakako ne pamtim sve detalje ali situacija je ovakva:

U snu se nalazim u gorskom kotru (koji je doslovno japanski megapolis) i živim sa svojom curom i njenim malim bratom. Cura je japanka, smeđa kosa, good looking. U razgovorima sa njom stalno se kajem zbog toga što sam prije par godina greškom uzrokovao smrt njene majke. Naime, dogodilo se to na nekavoj litici, gdje je njena majka radi mene biciklom proletila u provaliju od kojih 50tak metara i otkotrljala se u more.

E sada, cura me uopće ne krivi za to, ali problem je njen malo brat. Očito braco ima svoje korijene u Toshiu iz Ju-Ona ( http://www.horrorhr.com/ju-on-the-grudge-2000/ ). U situaciji smo da ja pričam sa njegovom sestrom, koja ode u susjednu sobu, dok se mali meni približi sa leđa, doslovno osjetim hladnoću kojom mulac zrači, te se počinje morfirati i sa svojim izgledom meni unositi strah u kosti.

U tom trenu se budim, i ne shvaćam da sam zapravo u snu unutar sna. Zovem curu na telefon i pričam joj o snu. Uslijed hodanja po kući i pričanja na telefon, skužim da mi nešto sa trbuhom ne valja. Pogledam prema dole, i skužim da mi visi koiža od trbuha preko pasa, a trbuh je potpuno udubljen, prazan. Zamislite da čovjek od kojih recimo 150 kila ide na liposukciju, izvuku mu tipa 30 kila sala i a jebiga ona sva ogavna koža ostaje visiti "do koljena". E tako nešto, i ono pričam joj na telefon da mi nešto ne valja sa želucem, čak je u toj svojoj visećoj koži nekakva rupa kroz koju kao da izgleda mi je netko vadio organe.

Gledam, ma nemože to biti, pa nisam bio tako debel ili toliko da sam smršavio. Kad ono osjetim na vrhu prsa nekakvo bockanje. Spustim telefon, dignem majicu a ono na prsima okomiti rez od jedno 20 centimetara, meso ustajalo, sve puno crvića, te nekakav sivi debeli konac sa kojem je rez zašiven.

U tom trenu panika, razmišljam, OVO MORA DA JE SAN, MORA, MORA... i probudim se...

sicko :lol: :wink:

A vaši snovi?

kad će film :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

Ghrall
Posts: 1548
Joined: 29 Oct 2006, 10:12
Location: Zabok
Contact:

Re: Snovi, noćne more itd

Post by Ghrall » 12 Nov 2006, 11:45

HorrorHR wrote:Nakon tone odgledanih horrora, moram priznati da stvarno imam (bolesnu) maštu. Kao jedna od posljedica su mi dosta komplesni i česti snovi.

Boleštinu u snovima elevira alkohol, pa sam recimo ovaj petak (tehnički već subotu) , nakon "vrlo konstruktivnog" oblokavanja sa "artist currently known as Film/TV" i dvije ženske individue sanjao slijedeće.

Dakako ne pamtim sve detalje ali situacija je ovakva:

U snu se nalazim u gorskom kotru (koji je doslovno japanski megapolis) i živim sa svojom curom i njenim malim bratom. Cura je japanka, smeđa kosa, good looking. U razgovorima sa njom stalno se kajem zbog toga što sam prije par godina greškom uzrokovao smrt njene majke. Naime, dogodilo se to na nekavoj litici, gdje je njena majka radi mene biciklom proletila u provaliju od kojih 50tak metara i otkotrljala se u more.

E sada, cura me uopće ne krivi za to, ali problem je njen malo brat. Očito braco ima svoje korijene u Toshiu iz Ju-Ona ( http://www.horrorhr.com/ju-on-the-grudge-2000/ ). U situaciji smo da ja pričam sa njegovom sestrom, koja ode u susjednu sobu, dok se mali meni približi sa leđa, doslovno osjetim hladnoću kojom mulac zrači, te se počinje morfirati i sa svojim izgledom meni unositi strah u kosti.

U tom trenu se budim, i ne shvaćam da sam zapravo u snu unutar sna. Zovem curu na telefon i pričam joj o snu. Uslijed hodanja po kući i pričanja na telefon, skužim da mi nešto sa trbuhom ne valja. Pogledam prema dole, i skužim da mi visi koiža od trbuha preko pasa, a trbuh je potpuno udubljen, prazan. Zamislite da čovjek od kojih recimo 150 kila ide na liposukciju, izvuku mu tipa 30 kila sala i a jebiga ona sva ogavna koža ostaje visiti "do koljena". E tako nešto, i ono pričam joj na telefon da mi nešto ne valja sa želucem, čak je u toj svojoj visećoj koži nekakva rupa kroz koju kao da izgleda mi je netko vadio organe.

Gledam, ma nemože to biti, pa nisam bio tako debel ili toliko da sam smršavio. Kad ono osjetim na vrhu prsa nekakvo bockanje. Spustim telefon, dignem majicu a ono na prsima okomiti rez od jedno 20 centimetara, meso ustajalo, sve puno crvića, te nekakav sivi debeli konac sa kojem je rez zašiven.

U tom trenu panika, razmišljam, OVO MORA DA JE SAN, MORA, MORA... i probudim se...

sicko :lol: :wink:

A vaši snovi?
Moram priznati da sam uživao čitajući ovo.Zanimljivo.
Ja sam ovu noč sanjao da sam sanjao da se ne mogu pomaknuti. :D

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 12 Nov 2006, 11:53

horrorfan wrote:john pises knjige mi bili mi mogo poslat samo dio svojih priča naravno ak zelis to djelit s nama
Imao sam ih već dolje u signature...

Evo, Vampirske priče su ovdje. Ima dvije epizode Vampirski život i Vukodlak. http://vampirstory.blog.hr/
A za horror priču Tjeskoba ti je ovdje http://constantin.blog.hr/
Michel puši karu.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 12 Nov 2006, 13:04

bio sinoć vani, nalio se ko konj.. :D dođem doma, zaspim uz brutalnu vrtoglavicu (na pragu riganja) i imam što sanjati: vraćam se doma, u tramvaju me zašoraju 2 lika :) i kad sam se osvijestio skužim da sam u zagrebačkoj verziji Hostela i čujem urlike oko sebe i skužim da netko ulazi u sobu i otvara ogroman kofer sa raznoraznim alatima...
:shock: :shock: :shock: primjetim da zamaskirani tip vadi nekakve ogromne škare :shock: omg!!! dalje se ne sjećam.. i bolje.. :twisted:

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 12 Nov 2006, 15:46

sto se tiče mojih pisanja jebiga imam strku zasada i imam jedva mali vremena da provedem na forumu zato imam tako besmislene rečenice

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 12 Nov 2006, 15:47

horrorfan wrote:sto se tiče mojih pisanja jebiga imam strku zasada i imam jedva mali vremena da provedem na forumu zato imam tako besmislene rečenice
dada to svi kazu :roll: :roll: :lol:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

Post Reply