Najdraži horror DVD ili collectible iz vaše kolekcije

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 17 Feb 2007, 01:14

Ja sa neta samo kad je ekstra ekskluziva, tj. kad nema ovde.

User avatar
Deimos
Posts: 665
Joined: 06 Jan 2007, 13:35
Location: The Abyss

Post by Deimos » 18 Feb 2007, 03:47

HorrorHR wrote:
Deimos wrote:ja imam alien quadriology. ne znam ni da bi baš htio nešto drugo
Možda Alien Quadrilogy potpisan od strane Lance Henriksena ? :supz: ;)

Image

baš se i nisi pohvalio...

da je možda scott ili cameron, ili weaver. čak bi i paxton prošao. ali lance se prodaje za sitnu lovu

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 18 Feb 2007, 14:05

Deimos wrote:baš se i nisi pohvalio...

da je možda scott ili cameron, ili weaver. čak bi i paxton prošao. ali lance se prodaje za sitnu lovu
:rotflmao: :rotflmao: potpisi scott, cameron ili weaver mi znače kao da mi se neki tip sa ceste potpisao, lance je lance :wink:

User avatar
Deimos
Posts: 665
Joined: 06 Jan 2007, 13:35
Location: The Abyss

Post by Deimos » 18 Feb 2007, 16:43

HorrorHR wrote:
Deimos wrote:baš se i nisi pohvalio...

da je možda scott ili cameron, ili weaver. čak bi i paxton prošao. ali lance se prodaje za sitnu lovu
:rotflmao: :rotflmao: potpisi scott, cameron ili weaver mi znače kao da mi se neki tip sa ceste potpisao, lance je lance :wink:
da, fakat odličan glumac. pogotovo u AvP. ne bi me iznenadilo da ga uskoro boll angažira

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 18 Feb 2007, 17:11

Deimos wrote:da, fakat odličan glumac. pogotovo u AvP. ne bi me iznenadilo da ga uskoro boll angažira
baš ne vidim da u ovom kontekstu pričamo o glumačkim kvalitetama

User avatar
Deimos
Posts: 665
Joined: 06 Jan 2007, 13:35
Location: The Abyss

Post by Deimos » 19 Feb 2007, 13:01

a kak god da okreneš - ne valja. u drugom dijelu ima manju ulogu, u trećem se pojavi na par minuta, pojavio se u avp i totalno zmotao sve. nije mi baš i omiljeni glumac u alienu. rađe bi potpis od onoga kaj glumi u "lud za tobom"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 19 Feb 2007, 13:08

Deimos wrote:a kak god da okreneš - ne valja. u drugom dijelu ima manju ulogu, u trećem se pojavi na par minuta, pojavio se u avp i totalno zmotao sve. nije mi baš i omiljeni glumac u alienu. rađe bi potpis od onoga kaj glumi u "lud za tobom"
hm, meni je on baš iritatan baš radi te serije. Ja bi radije bill paxton, prejeben je ili one opake kuje. :wink:

User avatar
Rodman
Posts: 242
Joined: 06 Oct 2006, 11:35

Post by Rodman » 19 Feb 2007, 15:08

A od Aliena niko ne bi potpis? :lol:

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 19 Feb 2007, 18:42

Deimos wrote:a kak god da okreneš - ne valja. u drugom dijelu ima manju ulogu, u trećem se pojavi na par minuta, pojavio se u avp i totalno zmotao sve. nije mi baš i omiljeni glumac u alienu. rađe bi potpis od onoga kaj glumi u "lud za tobom"
Cekaj stani, ti to prozivas Lance fuckin' Henriksena ?

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 19 Feb 2007, 18:43

Deimos wrote:a kak god da okreneš - ne valja. u drugom dijelu ima manju ulogu, u trećem se pojavi na par minuta, pojavio se u avp i totalno zmotao sve. nije mi baš i omiljeni glumac u alienu. rađe bi potpis od onoga kaj glumi u "lud za tobom"
Svatko ima svoje mišljenje, ja bi i rađe potpis Casper Van Diena na Shark Attack nego Sylvester Stallonea na Rambo DVDu pa da ga jebeš 99.9999999999999999% (dodaj još devetki) ljudi u svijetu se ne bi samnom složilo ni blizu... ne zanimaju me mainstream ljudi poput onih koje si ti spomenuo a da su vezani sa Alienom. Uz to, Lance Henriksen mi uopće nije važan kao čovjek koji je glumio u Alienu, više kao onaj koji je glumio u filmovima poput "Near Dark", "Pumpkinhead" i raznoraznim borbama sa sasquatchima...

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 19 Feb 2007, 18:45

Deimos wrote:a kak god da okreneš - ne valja. u drugom dijelu ima manju ulogu, u trećem se pojavi na par minuta, pojavio se u avp i totalno zmotao sve. nije mi baš i omiljeni glumac u alienu. rađe bi potpis od onoga kaj glumi u "lud za tobom"
Ova filozofija ti nema ama baš nikakvog smisla. Tema je ovdje: "Najdraži horror DVD ili collectible iz vaše kolekcije" što bi značilo da ako je meni najdraži collectible komad nokta koji je stuntmen u filmu Darkman odrezao u pauzi onda je to meni najdraže, bez obzira da li se ti ovlažio kada vidiš taj film ili ti je apsolutno govno. Ovo je subjektivna tema i u njenom kontekstu tvoje shvaćanje Aliena i vrijednost glumaca u tom filmu znači koliko i boja govna mačke moje susjede sa trećeg kata.

User avatar
Deimos
Posts: 665
Joined: 06 Jan 2007, 13:35
Location: The Abyss

Post by Deimos » 20 Feb 2007, 08:14

FilmTV wrote:
Deimos wrote:a kak god da okreneš - ne valja. u drugom dijelu ima manju ulogu, u trećem se pojavi na par minuta, pojavio se u avp i totalno zmotao sve. nije mi baš i omiljeni glumac u alienu. rađe bi potpis od onoga kaj glumi u "lud za tobom"
Ova filozofija ti nema ama baš nikakvog smisla. Tema je ovdje: "Najdraži horror DVD ili collectible iz vaše kolekcije" što bi značilo da ako je meni najdraži collectible komad nokta koji je stuntmen u filmu Darkman odrezao u pauzi onda je to meni najdraže, bez obzira da li se ti ovlažio kada vidiš taj film ili ti je apsolutno govno. Ovo je subjektivna tema i u njenom kontekstu tvoje shvaćanje Aliena i vrijednost glumaca u tom filmu znači koliko i boja govna mačke moje susjede sa trećeg kata.
dobro, smanji malo doživljaj...

govorio sam samo u kontekstu "alien quadriology" - nema meni veze di je on još glumio

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 20 Feb 2007, 09:34

Deimos wrote:govorio sam samo u kontekstu "alien quadriology" - nema meni veze di je on još glumio
Vrlo dobro sam te shvatio i upravo u ovome i jeste problem. Apsolutno je nevažno kakav je bio u Alienu i kakav je bio u drugim ulogama. Da je samo glumio stolicu u svim svojim filmovima (uključujući Aliena) to ne umanjuje nečije pravo da nekome npr. njegova fotografija bude najdraži collectible. Ti očito ne shvaćaš da je ovaj topic subjektivan.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 20 Feb 2007, 12:24

Deimos wrote:govorio sam samo u kontekstu "alien quadriology" - nema meni veze di je on još glumio
Nažalost na njegovom štandu je bilo samo za kupiti Alien Quadrilogy koje je potpisivao. Dakako da bi rađe htio da se potpiše na jedan od horrora u kojem je glumio al jebga, nije bilo. Čak i fotku koju je potpisao je ona na kojoj se kao Bishop topi, dok je iz recimo "Near Darka" bila samo neka obična generička.
Nevertheless, cijena Quadrilogya je bila stvarno predobra da se ne iskoristi kupnja... Iovako to nisam imao na DVDu

User avatar
Deimos
Posts: 665
Joined: 06 Jan 2007, 13:35
Location: The Abyss

Post by Deimos » 21 Feb 2007, 07:44

a dobro, to je istina. ne mogu ja odredit kome kaj paše. netko bi možda najrađe potpis od burkea.

ali kaj je da je bolje sa bilo kakvim potpisom nego nikakvim

Post Reply