Najdraži horror DVD ili collectible iz vaše kolekcije

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Najdraži horror DVD ili collectible iz vaše kolekcije

Post by HorrorHR » 09 Nov 2006, 19:12

Iz moje DVD kolekcije imam dvije najdraže stvari:

Prvi je Evil Dead 2 - Limited Tin Izdanje, koje je bilo dosta rijetko i kada sam ga ja kupio (prije 4-5 godina). Uspio sam ga naći preko jednog shopa gdje su specijalizirali za limited i collectors edition DVDe.

Image

Drugi je "Dawn of the Dead" duplo DVD nizozemsko izdanje mislim iz 2000. godine. Isto vrlo rijetko, a najdraže mi je jer je to bilo početkom 200tih jedino DVD izdanje na kojemu je bio i Argentov cut "Dawn of the Deada". Jest da se sada taj cut može nabaviti i u trilogy of the dead i na drugim DVDima, ali ovaj DVD je nesto posebno. Nabavih ga prije sigurno 5 godina preko nekog online shopa koji cak nije imao ni engleski jezik (nego nizozemski ili norveski) pa sam na blic popunjavao i klikao samo da to kupim.

Image

Image

User avatar
Zombiemachine
Posts: 917
Joined: 31 Oct 2006, 17:08
Location: Leviathan's labyrinth

Post by Zombiemachine » 09 Nov 2006, 19:28

To je bar lako:

Image
Krv je moje svjetlo i moja tama.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 09 Nov 2006, 20:02

Ja ću imati svoj omiljeni horor dvd kada konačno dobijem taj SAW. :?
Michel puši karu.

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 09 Nov 2006, 20:25

ja imam samo fog orginal
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 09 Nov 2006, 20:50

a da li se računaju DVD - i kupljeni na kioscima? :lol:
Michel puši karu.

pojro
Posts: 36
Joined: 13 Nov 2006, 12:43

Post by pojro » 14 Nov 2006, 07:23

Ja bi ćeo imat onaj Evil Dead kaj je u kožnoj kutiji koja izgleda kao Necronomicon :D :D :D :D

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 14 Nov 2006, 13:50

pojro wrote:Ja bi ćeo imat onaj Evil Dead kaj je u kožnoj kutiji koja izgleda kao Necronomicon :D :D :D :D

8) eto naravno da imam Evil Dead Book of The Dead LMT Edition..nije u kožnoj kutiji koja izgleda kao Necronomicon,nego je knjiga sa pravim stranicama(koje imaju one slike koje su bile u njoj iz filma) te DVD-om na zadnjoj strani i vodićem prije njega..
Image

@ horror toga sad ima koliko hoćeš na ebayu(mislim na Evil dead 2 LMT)
Last edited by A$H on 14 Nov 2006, 15:02, edited 1 time in total.
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 14 Nov 2006, 14:19

A$H wrote:
pojro wrote:Ja bi ćeo imat onaj Evil Dead kaj je u kožnoj kutiji koja izgleda kao Necronomicon :D :D :D :D

8) eto naravno da imam Evil Dead Book of The Dead LMT Edition..nije u kožnoj kutiji koja izgleda kao Necronomicon,nego je knjiga sa pravim stranicama(koje imaju slike iz filma) te DVD-om na zadnjoj strani i vodićem prije njega..
Image

@ horror toga sad ima koliko hoćeš na ebayu(mislim na Evil dead 2 LMT)
sminka :D :D
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Re: Najdraži horror DVD ili collectible iz vaše kolekcije

Post by Mairosu » 14 Nov 2006, 22:36

HorrorHR wrote:Drugi je "Dawn of the Dead" duplo DVD nizozemsko izdanje mislim iz 2000. godine. Isto vrlo rijetko, a najdraže mi je jer je to bilo početkom 200tih jedino DVD izdanje na kojemu je bio i Argentov cut "Dawn of the Deada". Jest da se sada taj cut može nabaviti i u trilogy of the dead i na drugim DVDima, ali ovaj DVD je nesto posebno. Nabavih ga prije sigurno 5 godina preko nekog online shopa koji cak nije imao ni engleski jezik (nego nizozemski ili norveski) pa sam na blic popunjavao i klikao samo da to kupim.
1. Vrlo retko samo ako ne zivis u Beneluxu, ovde ga ima jos uvek u tirazu i kosta nekih pet eura. :D
2. Postoji verzija sa alternativnim cover artom. Ta je vec out of print.
3. Transfer je grom i pakao los. Kao da je neko VHS presnimavao na DVD. I jos je non-anamorphic.

Ali ako se tebi svidja...samo napred ! :D

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 14 Nov 2006, 22:59

Imam još par Dawn of the Dead DVDa ne brini 8) Ovi spomenuti gore DVDi su mi najdraži, jer sam se tada namučio nabaviti ih...

Od novijih, Day of the Dead ono novo lijepo 2dvd izdanje mi je OK, te Sleepaway Camp trilogy box set,

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 14 Jan 2007, 23:19

Evo dvije stvari još koje su mi posebno drage:

1) Dok "The Fog" još nije bio izdan na DVDu, moglo ga se kupiti na VHSu i na VCDima sa Dalekog Istoka. Ovaj mi je stigao iz Malezije negdje cca u 1999.

Image

2) Dok se još "Halloween 6" nije mogao nabaviti u svojem "Producer's Cut" izdanju, jedan tip u Americi je sa nekakvog bootlega uspio iskopati sve te nove i promijenjene scene iz filma te ih zapržiti na VCD koji je prodavao sa kojih 20 dolara. Tada (rekao bi isto da je bila 1999) se nije moglo nikako odavdje uplatiti nekome privatno u ameriku (a da ne košta previše) pa smo napravili deadl - ja sam njemu preko Amazona kupio neki DVD o rollercoasterima po Americi, a on je meni ovo poslao. U to vrijeme moj prvi DVD player nije ni mogao čitati VCDe:

Image

User avatar
Deimos
Posts: 665
Joined: 06 Jan 2007, 13:35
Location: The Abyss

Post by Deimos » 16 Feb 2007, 11:36

ja imam alien quadriology. ne znam ni da bi baš htio nešto drugo

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 16 Feb 2007, 15:00

Deimos wrote:ja imam alien quadriology. ne znam ni da bi baš htio nešto drugo
Možda Alien Quadrilogy potpisan od strane Lance Henriksena ? :supz: ;)

Image

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Post by dragonheart » 16 Feb 2007, 16:11

ja mislio ja da puno novaca dajem za filmove,no jedno pitanje za horora i collectors editione i vas koji kupujete origigije s neta,kolko godina imate i di radite,ak niste bogataši.... :D
Ja se mogu pohvaliti sa golemom VHS kolekcijom preko 1000 naslova no nemam fotić,tak da jbga...
No imam i duplo toliko dvd-a i vhs-a,no ništa s neta naručivano....
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 16 Feb 2007, 16:52

dragonheart wrote:ja mislio ja da puno novaca dajem za filmove,no jedno pitanje za horora i collectors editione i vas koji kupujete origigije s neta,kolko godina imate i di radite,ak niste bogataši.... :D
ja sam većinu svoje horror DVD kolekcije kupio do prije par godina kada sam radio za jednu stranu firmu. Od tada više ne kupujem baš u tom broju, posebice radi neta jer su mi počeli ijepiti carinu na veliko. Ko ih jebe neželim plaćati. Sada DVDe kupujem dok putujem (privatno/poslovno) pa se opet nađe dobar broj
dragonheart wrote:Ja se mogu pohvaliti sa golemom VHS kolekcijom preko 1000 naslova no nemam fotić,tak da jbga...
No imam i duplo toliko dvd-a i vhs-a,no ništa s neta naručivano....
Koliko je od tih 1000 VHSova horror žanra? Horror VHSovi su wet dream :lol: :wink:

Post Reply