da li verujete u horror legende i price ???

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
Post Reply
User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 18 Jun 2008, 15:17

evo jedne svjeze price iz generalskog stola koja se zbila pred 2-3 dana. moji su odonuda i imaju poznanstva pa se sve procuje brzo...
pred 3 mj je tamo ubijen svecenik ,sto ste mozda i sami culi... uglavnom, imao je ljubavnicu pa ga je ubio njen muz.
sada, tokom dana na misi, orgulje su same od sebe pocele svirati i svijeca se ugasila te sama od sebe upalila, a neka djeca su vidjela tog svecenika kako sjedi za orguljama bez ruku. neka curica je vidjela dugacku traku koja se protezala ksroz crkvu na kojoj je bilo ispisano ime jednog drugog svecenika koji je prije ovoga sluzio u crkvi, no umro je od bolesti. ta ista, kako je receno, onesvijestila se i kasnije je dodala kako ju je neki muskarac u crnom poceo vuc za kosu unatrag.

navodno da su svi u crkvi culi te orgulje i nastala je opca panika. ocekujem daljnje informacije...

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 18 Jun 2008, 16:44

elrania wrote:evo jedne svjeze price iz generalskog stola koja se zbila pred 2-3 dana. moji su odonuda i imaju poznanstva pa se sve procuje brzo...
pred 3 mj je tamo ubijen svecenik ,sto ste mozda i sami culi... uglavnom, imao je ljubavnicu pa ga je ubio njen muz.
sada, tokom dana na misi, orgulje su same od sebe pocele svirati i svijeca se ugasila te sama od sebe upalila, a neka djeca su vidjela tog svecenika kako sjedi za orguljama bez ruku. neka curica je vidjela dugacku traku koja se protezala ksroz crkvu na kojoj je bilo ispisano ime jednog drugog svecenika koji je prije ovoga sluzio u crkvi, no umro je od bolesti. ta ista, kako je receno, onesvijestila se i kasnije je dodala kako ju je neki muskarac u crnom poceo vuc za kosu unatrag.

navodno da su svi u crkvi culi te orgulje i nastala je opca panika. ocekujem daljnje informacije...


Zašto se ovakve stvari ne događaju u mome mistu? :? :lol:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 18 Jun 2008, 18:04

Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 20 Jun 2008, 19:33

evo, upravo na novoj tv u dnevniku

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 20 Jun 2008, 22:41

stvarno im dugo teba.. :roll:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Post by Decadentor » 22 Jun 2008, 22:15

Moji memoari... Uglavnom bio sam jos klinjo i ja i susjeda smo osli kod nje u podrum i zvali duhove. Ja sam si poneo krunicu sto svijetli u mraku za svaki slucaj. Nije se nista dogadjalo i odjednoms su se pocele trest boce u podrumu. Ja se usro od straha potrco naprijed i udario glavom u vrata, preskocim preko neke ograde i slomom krizu na krunici. :twisted:

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 22 Jun 2008, 22:20

Decadentor wrote:Moji memoari... Uglavnom bio sam jos klinjo i ja i susjeda smo osli kod nje u podrum i zvali duhove. Ja sam si poneo krunicu sto svijetli u mraku za svaki slucaj. Nije se nista dogadjalo i odjednoms su se pocele trest boce u podrumu. Ja se usro od straha potrco naprijed i udario glavom u vrata, preskocim preko neke ograde i slomom krizu na krunici. :twisted:
:mrgreen: uber artifact.

Duh
Posts: 11
Joined: 10 Sep 2008, 01:12
Contact:

bravo

Post by Duh » 10 Sep 2008, 03:48

sviđaju mi se priće i volim ih čitati. pišite još pleeease.

meni je baka jednom pričala kako se ne smije biti blizu raskršća dok pada mrak jer sve nadnaravno tada tamo čovjeka tjera da se izgubi. pričala je kako je djed jednom tako išao šumom doma i počeo je padati mrak. došao je do raskršća i prošao ga. nakon nekog vremena opet je došao do tog istog raskršća i vidio da je -ono vrijeme-. poznao je put pa je krenuo još jedamput i opet je došao na isto mjesto ali ovaj put je tamo bio crni pas. slijedio je psa i on ga je napokon doveo blizu mjesta gdje se onda sam znao snaći. psa više nije vidio.

u mojoj kući ima duhova- točnije, na mom katu a pogotovo oko moje sobe. to na početku nisam nikome pričao jer sam mislio da umišljam ali jednom sam prilikom rekao bratu. brat mi je potvrdio da i on kadkad čuje buku na donjem katu kuće- gdje je i moja soba. jednom je prilikom kaže -bio sam u kući i bila je noć, a on se spremao van. čuo je ko da je netko na prvom katu i pomislio je da sam ja. kako je silazio vidio je da nema nikoga a čuju se zvukovi. kaže da se toliko prepao da je jedva imao snage zaključati kuću za sobom i ugasiti svijetla. o tome sam jednom rekao i frendu- o duhovima u kući- i na početku mi nije vjerovao sve dok mu se nešto nije pričinilo.
jednom smo ja i taj frend i još jedan s nama, došli k meni na još koje piće. to je bilo oko 2 u jutro. prvo smo sjedili na klupici ispred kuće i pijuckali pivu. ja i on znamo za te duhove ali ovaj nije znao. nakon nekog vremena malo je zahladilo pa smo ja i taj frend koji zna ušli unutra a ovaj treći nije htio jer je rekao da će još malo bit na zraku ali da će doći za nama. ta klupica mi je odmah kraj prozora sobe- tako da nas je mogao i vidjet. mi u nutra- zezamo se kad ovaj najednom uleti blijed i uplašen. rekao nam je- recite mi da je malo prije na vratima bio netko od vas. mi smo ga pogledali i rekli- mi ne, a što je bilo. rekao je da je netko stajao na ulaznm vratima i gledao ga neko vrijeme ali je onda samo odjednom nestao. netko s dugom kosom i visok. pošto sam ja bio malo pod dozom nasmijao sam se i rekao mu - ma neboj se to je moj čuvar sobe. on nije kužio ali smo mu objasnili. otišli su doma , a drugi dan mi je ovaj frend koji zna rekao da mu je ovaj rekao -dok su hodali doma- kako je osjetio kad su se udaljavali od mene, kako nešto prolazi kroz njega. nakon nee godine dana taj naš frend je poginuo u automobilskoj nesreči. sletjeli su u jezero pa se utopio. hmmm.

e jebi ga sad me strah zaspati. opet će bit upaljeno svjetlo cijelu noć, a pokušavam štedjeti energy.
WWW.freewebs.com/kovacdamjan

User avatar
Samhain
Posts: 509
Joined: 06 May 2008, 01:34
Location: Midian (slavonski brod)

Post by Samhain » 28 Apr 2009, 13:12

we want more! :D
(Romans Chpt. 5, v.12):
"Therefore, just as sin entered the world through one man, and death through sin, and in this way death came to all men, because all sinned

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Post by sandi » 28 Apr 2009, 19:17

evo jedne moje...dogodilo se (ne nekome, nego meni)...na putu kuci moram proci pokraj najveceg pozeskog groblja...i sad jedne veceri...bilo je poprilicno kasno(neka pijanka i to)...prolazim kraj groblja i netko me povuce za majicu...ali ono bas me osjetno povuce...ja se okrenem nema nikoga!!reko sam sebi dobra je pijanka bila al' nevalja mjesat!!umislo si ja svasta!!napravim par koraka i opet me jebote netko povuce odozada za majicu!!ja se okrenem nema nikog!!vec pocela malo paranoja radit...znas ono mrak,groblje,svasta ti se u glavi mota od konzumacije svega i svacega!stanem zapalim cigaretu,protrljam oci,pogledam oko sebe da me netko ne zajebava pa se sakrio iza auta(kraj groblja je parkiraliste)...ne!nema nikog...krenem dalje...nakon par koraka opet!!bas me ono povuce za majicu!...dok nisam majmun skuzio da sam u zadnjem dzepu imao srolani fascikl koji se hodanjem izvukao iz dzepa i s vremena na vrijeme meni u hodu zapinjao za majicu... :lol: :lol:
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

LORDIfan111
Posts: 137
Joined: 16 Jun 2009, 15:16
Location: gates of hell

Post by LORDIfan111 » 21 Jun 2009, 11:45

znam za krvavu meri i uklete kuce.misteriji me veoma zanimaju i da vjerujem u nadnaravno.u citavom svemiru postoji beskonacan broj planeta zasto bi samo jedan bio naseljen????o ostalim dimenzijama da ne govorom. :toimonster:
sweet killing machine

LORDIfan111
Posts: 137
Joined: 16 Jun 2009, 15:16
Location: gates of hell

Post by LORDIfan111 » 22 Jun 2009, 13:18

1 PRICA-majka sa troje djece zivjela je u kuci koju je opsjedao poltergeist.nocu bi se culu zvukovi kao da netko hoda u papucama,netko bi gurao djecu iz kreveta a namjestaj bi se premjestao i nestajao te se pojavljivao na sasvim drugom mjestu a pribor za jelo bi se okretao.

2 PRICA-jedna zena je zivjela u kuci koja je sagradjena na starom groblju no ona to nije znala.u kuhinji bi se stalno pojavljivala lica na zidovima,podu i stropu.ona je bila srusila kucu i opet je sagradila no nije pomoglo.bila je prisiljena odseliti se.

3 PRICA-4 clana obitelj je zivjela u ukletoj kuci koju je opsjedala "crna zena" stajala bi na prozoru i plakala i culi su se cudni zvukovi no kao da to nije bilo dovoljno jos se iz podruma culo kucanje u neko odredjenom ritmu.na kraju se ispostavilo da je to duh supruga od crne zene cije kosti nisu bile zakopane

4 PRICA-covjek koji je na TV-u glumio policajca Kojaka koji je uvijek nasao rijesenje za problem se vozio cestom i nestalo mu je goriva no nije imao novca.uto prodje covjek u crnom cadillacu i posudi mu novce za benzin.Kojak ga je zamolio da mu napise adresu i telefonski broj da mu moze vratiti dug.nakon par dana Kojak nazove taj broje i javi se zena toga covjeka nakon razgovora zena se rasplace i kaze mu da je njen muz mrtav vec 4 godine.kad je dosao do nje pokazao joj je papir i opisao odjecu u kojoj je bio.ispostavilo se da je to rukopis njenog muza i da je on upravo u toj odjeci pokopan.
sweet killing machine

LORDIfan111
Posts: 137
Joined: 16 Jun 2009, 15:16
Location: gates of hell

Post by LORDIfan111 » 22 Jun 2009, 13:21

od knjiga mogu preporuciti dr karl n. p. shuker-MISTERIJI SVIJETA,kai hoewelmann-1000 MISTERIJA,lucy doncaster & andrew holand-VELIKI MISTERIJI
Last edited by LORDIfan111 on 23 Jun 2009, 10:50, edited 1 time in total.
sweet killing machine

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Post by Hec » 22 Jun 2009, 14:22

obicno navedi pisca ili nakladnika :D al to nije bar tesko nac :P

a na Veliki Misteriji mislis ono izdanje sto su dali uz vecernji list? ona velika zelena? :lol:
"Six strings to cover fear..."

LORDIfan111
Posts: 137
Joined: 16 Jun 2009, 15:16
Location: gates of hell

Post by LORDIfan111 » 22 Jun 2009, 16:23

da Cannibalist to je ta.meni osobno nije loša
sweet killing machine

Post Reply