VHS

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Post by Studeni » 10 Jan 2008, 00:53

vhs je sjajna stvar, pogotovo onome ko je odrastao na tome....sjećam se kad su se tzv. "originali" tek pojavljivali u videotekama tamo negdje 1989......lijepo i od tebe što voliš to metallicat, samo šteta što će ti za tih tvojih 50 godina vrpce jednostavno nestati, ako ne one, slika na njima definitivno! :twisted:
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 10 Jan 2008, 00:55

valjda će do onda izumit mumificiranje na vhs-u :lol: ma nadam se da će dugo potrajat :D :wink:
Image

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 10 Jan 2008, 10:25

metallicat wrote:
Dragonrage wrote:Kak dolazi...kojim putem??!!! Pošta, osobna dostava ili prek frenda
Ak netko osobno dostavlja mogao sam mu ja dat one X fajlove!! Tak sam jednom liku iz Splita poslao oko 20-ak VHSova...frend mu je išao za Split iz Zg-a pa sam njemu uvalio filmove...
meni jedan dečko iz zg to lijepo upakirao, zalijepio i stavio u bus u 17h, meni došlo u 7 na naš kolodvor i to je to :D ja mu uplatila na žiro račun 150 i svi zadovoljni. ti biš tako mogao, bilo bi ti besplatno, a ja bi se ponudila i da ti platim nešto, jer stvarno želim te x-eve 8)
Kak misliš stavio na bus??!!

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Post by dragonheart » 10 Jan 2008, 11:21

Vjerovatno misli na to da je poslan vhs po vozaču autobusa kojem daš koju kintu zato.
Imao sam ja nekoliko takvih međudržavnih razmjena,da izbjegnem plaćanje poštarine....
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Post by Studeni » 10 Jan 2008, 13:09

Dragonrage wrote:
metallicat wrote:
Dragonrage wrote:Kak dolazi...kojim putem??!!! Pošta, osobna dostava ili prek frenda
Ak netko osobno dostavlja mogao sam mu ja dat one X fajlove!! Tak sam jednom liku iz Splita poslao oko 20-ak VHSova...frend mu je išao za Split iz Zg-a pa sam njemu uvalio filmove...
meni jedan dečko iz zg to lijepo upakirao, zalijepio i stavio u bus u 17h, meni došlo u 7 na naš kolodvor i to je to :D ja mu uplatila na žiro račun 150 i svi zadovoljni. ti biš tako mogao, bilo bi ti besplatno, a ja bi se ponudila i da ti platim nešto, jer stvarno želim te x-eve 8)
Kak misliš stavio na bus??!!
pustiš preko vozača....njemu daš za pivo i to je to.
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 10 Jan 2008, 13:30

metallicat wrote:
bakero wrote:Evo šta bakero ima:

1. In mouth of madness
2. Edward Scissorhands
3. Freddie's death
4. 4. floor
5. Blade II
7. Master of illusion
8. Village of the damned
9. Lost Highway
10. Hidden
11. Friday the 13th
13. Children of corn 3
14. Crash
15. Šesto čulo
16. In dreams
17. Hellraiser III
21. The hand that rocks the cradle
23. Very bad things
26. Sasvim malo ubojstvo
27. The frighteners
28. Trespass
28. Breakdown
30. Texas chainsaw massacre II
32. Sedam godina u Tibetu
33. Jezero straha
34. Krvna slika
36. Bird
37. Vampiri II
38. Frankenstein
39. Slučajni svjedok
41. Istinit zločin


46. Halloween
46. Halloween II
48. Vrsta


to bi otprilike bilo to, možda ima još koji a da ga nisam napisa, s tim da svi filmovi do broja 45. imaju i svoju kutiju tako da to sve skupa lipo izgleda! :D
dal onda znači da ovi poslije 45 su snimani na tv ii šta :D ? ovi vampiri II, jesu to Los muertos sa bon jovijem?i pitanje ko ryderu, koliko para i kad možeš slat :D ?

ove koje sam ostavila u postu bi uzela, onih par sam samo u kvotanju pobrisala :wink:
poslije broja 45 su snimani sa tva ovo ono. imam ih još takvih samo nisam napisa jer nisam siguran kakva je slika, čekaj ove koje si quotala želiš ili? Mogli bi se dogovorit za neke jer ne bih ni u kom slučaju prodao/dao određen vhsove, reci ti meni imaš li ti koji film da još želiš a da ga nema na mom popisu jer ako se ja malo potrudim moga bi stvarno nabavit raritetne filmove na kaseti jer imam jednog frenda za to! Vampiri II su sa Bon Jovijem!
Last edited by bakero on 10 Jan 2008, 13:46, edited 1 time in total.
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 10 Jan 2008, 13:31

Studeni wrote:
Dragonrage wrote:
metallicat wrote: meni jedan dečko iz zg to lijepo upakirao, zalijepio i stavio u bus u 17h, meni došlo u 7 na naš kolodvor i to je to :D ja mu uplatila na žiro račun 150 i svi zadovoljni. ti biš tako mogao, bilo bi ti besplatno, a ja bi se ponudila i da ti platim nešto, jer stvarno želim te x-eve 8)
Kak misliš stavio na bus??!!
pustiš preko vozača....njemu daš za pivo i to je to.
pa tako se to i radi koliko ja znam!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
sikeone
Posts: 1180
Joined: 08 Feb 2007, 21:04
Location: Neverland

Post by sikeone » 10 Jan 2008, 14:58

VHS je ipak oldschool i pošto sam odrastao na njemu ima posebno mjesto u mome srcu, budi nostalgiju u meni :(

User avatar
Knatchbull
Posts: 1891
Joined: 08 Jan 2008, 02:24
Location: In The Shadow Of Our Pale Companion

Post by Knatchbull » 10 Jan 2008, 15:41

bakero wrote:pa tako se to i radi koliko ja znam!
bolje to nego pošta(makar je poštom jednostavnije) jer ovi znaju otvarat pakete ili roba dođe oštećena :roll:

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 10 Jan 2008, 16:58

bakero wrote:
metallicat wrote:
bakero wrote:Evo šta bakero ima:

1. In mouth of madness
2. Edward Scissorhands
3. Freddie's death
4. 4. floor
5. Blade II
7. Master of illusion
8. Village of the damned
9. Lost Highway
10. Hidden
11. Friday the 13th
13. Children of corn 3
14. Crash
15. Šesto čulo
16. In dreams
17. Hellraiser III
21. The hand that rocks the cradle
23. Very bad things
26. Sasvim malo ubojstvo
27. The frighteners
28. Trespass
28. Breakdown
30. Texas chainsaw massacre II
32. Sedam godina u Tibetu
33. Jezero straha
34. Krvna slika
36. Bird
37. Vampiri II
38. Frankenstein
39. Slučajni svjedok
41. Istinit zločin


46. Halloween
46. Halloween II
48. Vrsta


to bi otprilike bilo to, možda ima još koji a da ga nisam napisa, s tim da svi filmovi do broja 45. imaju i svoju kutiju tako da to sve skupa lipo izgleda! :D
dal onda znači da ovi poslije 45 su snimani na tv ii šta :D ? ovi vampiri II, jesu to Los muertos sa bon jovijem?i pitanje ko ryderu, koliko para i kad možeš slat :D ?

ove koje sam ostavila u postu bi uzela, onih par sam samo u kvotanju pobrisala :wink:
poslije broja 45 su snimani sa tva ovo ono. imam ih još takvih samo nisam napisa jer nisam siguran kakva je slika, čekaj ove koje si quotala želiš ili? Mogli bi se dogovorit za neke jer ne bih ni u kom slučaju prodao/dao određen vhsove, reci ti meni imaš li ti koji film da još želiš a da ga nema na mom popisu jer ako se ja malo potrudim moga bi stvarno nabavit raritetne filmove na kaseti jer imam jednog frenda za to! Vampiri II su sa Bon Jovijem!
te koje sam kvotala bi sve osim ove 45 nadalje ne..znači puno toga :D neznam ja ovako napamet koje bi ali vjerovatno da napišeš koje možeš nabavit bi skoro sve :mrgreen:
pošto biš mi onda te svoje prodao?

@dragonrage - tako kako su svi rekli, samo staviš u bus za rijeku i ja platim nešto šoferu :D, i i ?? :oops: :D
i Ryder odg mi :D
Image

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 10 Jan 2008, 17:08

metallicat wrote:
bakero wrote:
metallicat wrote: dal onda znači da ovi poslije 45 su snimani na tv ii šta :D ? ovi vampiri II, jesu to Los muertos sa bon jovijem?i pitanje ko ryderu, koliko para i kad možeš slat :D ?

ove koje sam ostavila u postu bi uzela, onih par sam samo u kvotanju pobrisala :wink:
poslije broja 45 su snimani sa tva ovo ono. imam ih još takvih samo nisam napisa jer nisam siguran kakva je slika, čekaj ove koje si quotala želiš ili? Mogli bi se dogovorit za neke jer ne bih ni u kom slučaju prodao/dao određen vhsove, reci ti meni imaš li ti koji film da još želiš a da ga nema na mom popisu jer ako se ja malo potrudim moga bi stvarno nabavit raritetne filmove na kaseti jer imam jednog frenda za to! Vampiri II su sa Bon Jovijem!
te koje sam kvotala bi sve osim ove 45 nadalje ne..znači puno toga :D neznam ja ovako napamet koje bi ali vjerovatno da napišeš koje možeš nabavit bi skoro sve :mrgreen:
pošto biš mi onda te svoje prodao?

@dragonrage - tako kako su svi rekli, samo staviš u bus za rijeku i ja platim nešto šoferu :D, i i ?? :oops: :D
i Ryder odg mi :D

A šta ja znam koliko ti je ovaj prije mene uzimao,nemam pojma za koliko bi prodava, nemam osjećaja za cjenu!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 10 Jan 2008, 17:43

neznam ni ja, ali najskuplje u video su 10kn, negdje 15 al te ne kupujem(iznimke). tu kod mene je npr 2 filma za 10kn..negdje su 5 i tako..znači može te sve :D ? i pitaj tog frenda da napravi popis :mrgreen:
Image

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 10 Jan 2008, 18:06

metallicat wrote:neznam ni ja, ali najskuplje u video su 10kn, negdje 15 al te ne kupujem(iznimke). tu kod mene je npr 2 filma za 10kn..negdje su 5 i tako..znači može te sve :D ? i pitaj tog frenda da napravi popis :mrgreen:
javit ću ti kad i ako uspijem uzet kasete od ovog frenda pa ćemo se sve dogovorit!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 10 Jan 2008, 20:21

Moga bi ti poslat nešto kaseta ovih dana, jel puno 10kn?
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 11 Jan 2008, 00:12

hm nije, ali sad ovisi koliko :D pa kopiraj popis ili piši :wink:
Image

Post Reply