Friday the 13th part 7 izrezana krvava ubojstva

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
Post Reply
Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Friday the 13th part 7 izrezana krvava ubojstva

Post by Unreal » 14 Nov 2007, 18:20

Uvjek me nerviralo kod ovog nastavka što su ubojostva dosta izrezana i nema neke Uncut verzije,no ajde uspjeo sam nači ovu snjimku sa izbačenim scenama gdje ubojstva ispadaju krvavija i malo orginalnija.
http://www.youtube.com/watch?v=gzjP5vZjVsg

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 14 Nov 2007, 18:50

Da, bolja su i zanimljivija ubojstva, ali to sam već vidio :wink:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 14 Nov 2007, 18:55

hm, sedmi nastavak? ma to je baš najgori u serijalu radi previše dramatike i bezveznih mlakih killova. :?
Michel puši karu.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 14 Nov 2007, 18:57

john_constantine wrote:hm, sedmi nastavak? ma to je baš najgori u serijalu radi previše dramatike i bezveznih mlakih killova. :?
Meni nije gori od devetog nastavka :wink:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 14 Nov 2007, 19:09

jigsaw wrote:
john_constantine wrote:hm, sedmi nastavak? ma to je baš najgori u serijalu radi previše dramatike i bezveznih mlakih killova. :?
Meni nije gori od devetog nastavka :wink:
meni je deveti nastavak zabavniji od sedmog.
Michel puši karu.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 14 Nov 2007, 19:16

Meni je sedmi ok. Elementi drame i telekineza su meni bili plus jer su unjeli neke nove elemente i pritom zadržali stare.Taj dio ima još najbolji dizajn Jasona i kraj Carry vs jason je zabavan. Zamjerku imam na previše tipične likove i nedostatak krvi. Najgori je meni osmi zbog mlakog scenarija,još glupljih likova i slabo iskorištene ideje.
Jigsaw meni devetka nije loša.Ima puno akcije krvi,radnja je čak makar glupa pomalo mi bila zanimljiva ,ali ipak tko će ti popušiti priču da se Jason može prebacivati s tjeka na tjelo jer je neka vrsta parazita,no ajde priča brzo teče pa ne stigneš misliti kako je glup film. :wink:

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 14 Nov 2007, 19:20

john_constantine wrote:
jigsaw wrote:
john_constantine wrote:hm, sedmi nastavak? ma to je baš najgori u serijalu radi previše dramatike i bezveznih mlakih killova. :?
Meni nije gori od devetog nastavka :wink:
meni je deveti nastavak zabavniji od sedmog.
Meni je sedmi ok. Elementi drame i telekineza su meni bili plus jer su unjeli neke nove elemente i pritom zadržali stare.Taj dio ima još najbolji dizajn Jasona i kraj Carry vs jason je zabavan. Zamjerku imam na previše tipične likove i nedostatak krvi. Najgori je meni osmi zbog mlakog scenarija,još glupljih likova i slabo iskorištene ideje.
Jigsaw meni devetka nije loša.Ima puno akcije krvi,radnja je čak makar glupa pomalo mi bila zanimljiva ,ali ipak tko će ti popušiti priču da se Jason može prebacivati s tjeka na tjelo jer je neka vrsta parazita,no ajde priča brzo teče pa ne stigneš misliti kako je glup film.
Ne znam... meni je nekako nemaštovitiji, Jason parazit je isto što i Uwe Boll redatelj :lol: :lol: [/quote]

User avatar
maddjuro
Posts: 8321
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 14 Nov 2007, 19:21

nice
I may be an idiot, but i am no fool.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 14 Nov 2007, 19:31

jigsaw wrote: Ne znam... meni je nekako nemaštovitiji, Jason parazit je isto što i Uwe Boll redatelj :lol: :lol:
Pa ni prošli djelovi nisu baš maštoviti :wink: . Da ideja je glupa i preferirao bi da jason ubija u svom orginalnom tjelu ,ali kvragu film je prezabava da sam zaboravio na večinu gluposti i likovi u devetci su jedni od boljih u serijalu.
E da od ovih izrezanih scena u sedmici mi je najače ovo ubojstvo s vrečom što ovaj put duže traje i fora mi je ovo ubojstvo kada crncu glavu zdrobi.

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 14 Nov 2007, 23:32

9.je meni lošiji u sedmom,sedmi je malo više po meni zabavan
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 15 Nov 2007, 09:47

Ukratko, sedmica je klasičan petak 13. i naslanja se na tradiciju serijala dok se devetka čini kao da gotovo nema veze s ovim serijalom te je zato (uz debilan scenarij) najlošiji nastavak

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 15 Nov 2007, 16:22

Boby wrote:Ukratko, sedmica je klasičan petak 13. i naslanja se na tradiciju serijala dok se devetka čini kao da gotovo nema veze s ovim serijalom te je zato (uz debilan scenarij) najlošiji nastavak
većinom se slažem ,ali ipak meni je onako devetka dobara na neki svoj način. više je gledam kao zabavan trash za ubiti sat i pol u kojem jason napravi cameo nego kao nastavak na friday the 13th film. :wink:

User avatar
majstoro
Posts: 791
Joined: 22 Dec 2007, 15:22
Location: Mostar
Contact:

Post by majstoro » 31 Dec 2007, 22:38

najbolji dio je jason x po meni
[url=http://imageshack.us][img]http://img19.imageshack.us/img19/7096/bartgraffiticfchhmy7.gif[/img][/url]

[quote="Donnie Darko"]kupio sam WOW
ima li nade za moj drustveni zivot??[/quote]

Post Reply