Strah za po doma i u kinu

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
Post Reply
User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Strah za po doma i u kinu

Post by maddjuro » 28 Oct 2007, 16:03

I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: Strah za po doma i u kinu

Post by A$H » 28 Oct 2007, 16:06

sad ću ih sve iskopat iz podruma i ponovit gradivo.. :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 28 Oct 2007, 16:08

A čudna stvar, evil dead trilogija, a trailer za grindhouse? za planet terror?

Na stranu sada to, planet terror je čak i više nego odličan i zabavan, ali nije niti do koljena evil dead 2. Nema opičenog glavnog junaka s motornom pilom, otkačenije krvave scene i zabavne likove. A u usporedbi s planet terror, vidi se hrpa mana kao prevelika uloga quentina tarantina, nedostatak glavnog lika po kojem ću film pamtiti - dobar lik, ali nije mi baš pretjerano cool ili neki veliki frajer, crni humor je i više nego odličan. Ali jedino što ću pamtiti iz filma je razlog zbog čega sam išao gledati film - radi ženske s mitraljezom umjesto nogu...
Poserem ti se na tu budalu koja je to napisala. :bicovanje: :bicovanje: :bicovanje:
Michel puši karu.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 28 Oct 2007, 16:22

Ajde johne, ne moraš odma vriđat ljude, uvik s tin sado-mazo smajlićima daješ pokude. :lol:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 28 Oct 2007, 16:32

Ghostface wrote:Ajde johne, ne moraš odma vriđat ljude, uvik s tin sado-mazo smajlićima daješ pokude. :lol:
a glupo mi je to. Piše evil dead trilogija, a zapravo priča o planet terror. Koji čak niti nije pravi horor, nego više komedija.
Michel puši karu.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 28 Oct 2007, 16:42

john_constantine wrote:A čudna stvar, evil dead trilogija, a trailer za grindhouse? za planet terror?

Na stranu sada to, planet terror je čak i više nego odličan i zabavan, ali nije niti do koljena evil dead 2. Nema opičenog glavnog junaka s motornom pilom, otkačenije krvave scene i zabavne likove. A u usporedbi s planet terror, vidi se hrpa mana kao prevelika uloga quentina tarantina, nedostatak glavnog lika po kojem ću film pamtiti - dobar lik, ali nije mi baš pretjerano cool ili neki veliki frajer, crni humor je i više nego odličan. Ali jedino što ću pamtiti iz filma je razlog zbog čega sam išao gledati film - radi ženske s mitraljezom umjesto nogu...
Poserem ti se na tu budalu koja je to napisala. :bicovanje: :bicovanje: :bicovanje:
čini mi se da si malo krivo shvatio taj dio članka ili cijeli uopće..nisam to tako burno kao ti shvatio..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 28 Oct 2007, 16:45

film u cjelosti iz glave Sama Raimija, Stephen King davnih '80-ih nazvao "najopakijim i najoriginalnijim horor filmom svih vremena", a filmofili su se složili da je to nešto što se ne smije propustiti. Zbroj krvavog, smiješnog i niskobudžetnog vodi u kult. Najsvježiju sumu trasha upakirali su Tarantino i Rodriguez u Grindhouse, s naglaskom na Planet Terror ovog potonjeg koji je film napisao, režirao, producirao, skladao, snimao, pa i sam sebi u to vrijeme kuhao.

A dobro, ali svejedno, trebali su napisati planet terror i točka. A ne sada taj tekst, jer izgleda da voli evil dead serijal a ovako se čini kao da ga je pod prisilom morao spomenuti. A gore sam obrazložio zašto mi je evil dead ipak bolji od planet terror
Michel puši karu.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 28 Oct 2007, 18:54

john_constantine wrote:film u cjelosti iz glave Sama Raimija, Stephen King davnih '80-ih nazvao "najopakijim i najoriginalnijim horor filmom svih vremena", a filmofili su se složili da je to nešto što se ne smije propustiti. Zbroj krvavog, smiješnog i niskobudžetnog vodi u kult. Najsvježiju sumu trasha upakirali su Tarantino i Rodriguez u Grindhouse, s naglaskom na Planet Terror ovog potonjeg koji je film napisao, režirao, producirao, skladao, snimao, pa i sam sebi u to vrijeme kuhao.

A dobro, ali svejedno, trebali su napisati planet terror i točka. A ne sada taj tekst, jer izgleda da voli evil dead serijal a ovako se čini kao da ga je pod prisilom morao spomenuti. A gore sam obrazložio zašto mi je evil dead ipak bolji od planet terror
meni je osobno ovdje naglasak teksta...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

Post Reply