(usrana) lica na filmskim plakatima

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

(usrana) lica na filmskim plakatima

Post by john_constantine » 09 Oct 2007, 17:51

E gledam ove tu plakate zadnji put u kinodvorani. Svemogući Evan, taj glumac u glavnoj pozadini okružen životinjama i imena uz njih. Pa onaj bez rezervacije, njih dvoje, slavna imena. Rush hour serijal, dva slavna imena i njih dvojica u pozadini.
I gledam starije plakate kao phantasm, the fly, shivers... ma stari horor klasici koji nisu imali na naslovnici slavna imena, već onako klasične tekstove kao za grindhouse: 8 lijepih žena, shivers - they came from within, maniac - I warned you no to go out, tonight maniac.

Ma kvragu, ja sam mišljenja da su sve novi plakati nemaštoviti, kao da gledam plakate za izborne kampanje, gdje su njihova seratorska lica na naslovnicama. :bicovanje: Totalno me frustrira ta nemaštovitost. Pogledajte samo rush hour serijal, totalno nemaštovito, jedino što je promijenjeno je pozadina.

slažete li se?
Michel puši karu.

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Post by dragonheart » 09 Oct 2007, 18:18

Apsolutno se slažem...
Dižu mi tlak oni glupi plakati za kojekake krš komedijice tipa Wedding Planer,European Gigolo s jadnim Schneidero,,pa svi filmovi u kojima nastupaju R.Gere i J.Roberts...

Zadnji plakat koji me oduševio je za Final Destination 2 i naravno za Planet Terror....
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 09 Oct 2007, 18:23

najlegendarniji su i oni plakati iz 80'ti i ranije koji su bili ručno crtani pa unda umnožavani. ovi današnji rađeni fotomontažom su uglavnom jadni
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 09 Oct 2007, 19:23

Djuro20 wrote:najlegendarniji su i oni plakati iz 80'ti i ranije koji su bili ručno crtani pa unda umnožavani. ovi današnji rađeni fotomontažom su uglavnom jadni
e da, 80 - tih i 50 - tih su imali odlične plakate. Kao originalni House of wax ili fulcijevi horori. :wink:
Michel puši karu.

User avatar
AlabamaSmokeOne
Posts: 356
Joined: 17 May 2007, 23:52

Post by AlabamaSmokeOne » 09 Oct 2007, 20:09

mene nerviraju plakati tipa aquamarine i za one teen komedije kad obicno neka zenska nasmijesena stoji na plakatu, a pored nje ili iza nje mama s gitarom ili neki tipovi koji sline na nju ili neka prijateljica koja joj zavidi...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 09 Oct 2007, 20:36

AlabamaSmokeOne wrote:mene nerviraju plakati tipa aquamarine i za one teen komedije kad obicno neka zenska nasmijesena stoji na plakatu, a pored nje ili iza nje mama s gitarom ili neki tipovi koji sline na nju ili neka prijateljica koja joj zavidi...
misliš ovo? :wink:

Image
Michel puši karu.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 09 Oct 2007, 20:50

john_constantine wrote:
Djuro20 wrote:najlegendarniji su i oni plakati iz 80'ti i ranije koji su bili ručno crtani pa unda umnožavani. ovi današnji rađeni fotomontažom su uglavnom jadni
e da, 80 - tih i 50 - tih su imali odlične plakate. Kao originalni House of wax ili fulcijevi horori. :wink:
Slažem se.

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 09 Oct 2007, 21:03

john_constantine wrote:
AlabamaSmokeOne wrote:mene nerviraju plakati tipa aquamarine i za one teen komedije kad obicno neka zenska nasmijesena stoji na plakatu, a pored nje ili iza nje mama s gitarom ili neki tipovi koji sline na nju ili neka prijateljica koja joj zavidi...
misliš ovo? :wink:

Image
ovo je primjer lošeg plakata, a i film je bio jadan.
onaj orginalni film s ovom idejom m i je kolko ga se sjećam bio bolji
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Mamoorlook
Posts: 188
Joined: 19 Jul 2007, 13:09

Post by Mamoorlook » 09 Oct 2007, 23:02

nebi se slozio da su sva usrana lica na plakatima u kurcu:


Image
All right then, roll! ROLL through the gates of hell. Must you take the fun out of everything?

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 09 Oct 2007, 23:05

e to je legenda inaće su stvarno današnji plakati za racku nemaštoviti..čast izuzecima...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
AlabamaSmokeOne
Posts: 356
Joined: 17 May 2007, 23:52

Post by AlabamaSmokeOne » 10 Oct 2007, 01:15

john_constantine wrote:
AlabamaSmokeOne wrote:mene nerviraju plakati tipa aquamarine i za one teen komedije kad obicno neka zenska nasmijesena stoji na plakatu, a pored nje ili iza nje mama s gitarom ili neki tipovi koji sline na nju ili neka prijateljica koja joj zavidi...
misliš ovo? :wink:

Image
hehehe..da, da, taj film mi bio na pameti kad sam pisao za mamu s gitarom

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 10 Oct 2007, 10:22

Kaj se tiče tih novijih plakata, meni su ovo recimo baš nekako cool plakati...


Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 10 Oct 2007, 12:26

prvi je bio maštovit kad je igra izašla za film nije nimalo..e za ovaj drugi film su se podrudili dosta plakata i to dobrih...Die Hard 4.0 nikaj posebno on jadan izmučen po 4 put na posteru..Pathfinder dobar..Grindhouse stil '70 ofkors nekaj novo u današnje vrijeme..smoking aces meni opet nikaj posebno...3oo dobar,ali negdje vidjeh i jedan bolji za taj film...28 tjedana kasnije nije loš..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 10 Oct 2007, 12:30

A$H wrote:prvi je bio maštovit kad je igra izašla za film nije nimalo..e za ovaj drugi film su se podrudili dosta plakata i to dobrih...Die Hard 4.0 nikaj posebno on jadan izmučen po 4 put na posteru..Pathfinder dobar..Grindhouse stil '70 ofkors nekaj novo u današnje vrijeme..smoking aces meni opet nikaj posebno...3oo dobar,ali negdje vidjeh i jedan bolji za taj film...28 tjedana kasnije nije loš..
Pa za Hitmena i mora biti takav, da bude što sličnije igri...i zbog toga mi je drago...da nejdu sad izmišljati toplu vodu. Ovaj Death Sentence je furka na retro stil, a nadam se da je i film takav....
Die hard mi je baš cool i Willis mi ne izgleda nimalo izmučeno već onako sa stavom "jebem vam svima mater" LOL, iako ima i malo boljih verzija gdje su još neke stvari dodane u pozadinu. Ali u ostalom to je Willis, dovoljno je da on sjeban i krvav bude na plakatu...

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 10 Oct 2007, 12:45

E...ajmo neko natjecanje napraviti...svatko recimo da 10 prijedloga ili manje najboljih plakata svih vremena , onda to skupimo u neku ljestivu i glasamo za najbolji...????

Post Reply