(usrana) lica na filmskim plakatima

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 10 Oct 2007, 17:48

Dragonrage wrote:E...ajmo neko natjecanje napraviti...svatko recimo da 10 prijedloga ili manje najboljih plakata svih vremena , onda to skupimo u neku ljestivu i glasamo za najbolji...????
e nije loša ideja, baš sam imao na umu taj prijedlog, pa da tih 10 plakata sam objavim na svom blogu. :wink:
Michel puši karu.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 11 Oct 2007, 11:00

john_constantine wrote:
Dragonrage wrote:E...ajmo neko natjecanje napraviti...svatko recimo da 10 prijedloga ili manje najboljih plakata svih vremena , onda to skupimo u neku ljestivu i glasamo za najbolji...????
e nije loša ideja, baš sam imao na umu taj prijedlog, pa da tih 10 plakata sam objavim na svom blogu. :wink:
Ok...ja ću danas ka stignem izabrati svojih 10 najdražih i objaviti...ovdje :D

PS: ne bi bilo na odmet da i u rečenicu ili dvije obrazložite zašto baš ti plakati su vama najbolji...za svakog zasebno :wink:

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 11 Oct 2007, 12:51

našao sam lika , mislim iz splita, koji prodaje preko 1000 kojekakvih plakata za 10 000kn
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 11 Oct 2007, 17:54

Dragonrage wrote:
john_constantine wrote:
Dragonrage wrote:E...ajmo neko natjecanje napraviti...svatko recimo da 10 prijedloga ili manje najboljih plakata svih vremena , onda to skupimo u neku ljestivu i glasamo za najbolji...????
e nije loša ideja, baš sam imao na umu taj prijedlog, pa da tih 10 plakata sam objavim na svom blogu. :wink:
Ok...ja ću danas ka stignem izabrati svojih 10 najdražih i objaviti...ovdje :D

PS: ne bi bilo na odmet da i u rečenicu ili dvije obrazložite zašto baš ti plakati su vama najbolji...za svakog zasebno :wink:
objavi ovdje viewtopic.php?p=31850#31850 kao i svi ostali koji su zainteresirani. A A$H, od tebe očekujem originalne ideje, he :D Kao battlefield bassebal. :lol:

P.S.
10 000 kn za 1000 plakata? ne znam, ali meni je to previsoka cifra. :wink:
Michel puši karu.

Post Reply