prijevare kod kupnje dvd filmova

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 08 Oct 2007, 18:27

A$H wrote:gle o Najdužem Danu smo već pričali i došli do zaključka da si uzeo krivu verziju..moja kutija izgleda drugačije i ima 2 DVDa i na drugom su dokumentarci i dodaci...
a valjda sam se tu ipak zajebao. Gledao sam cover i očekivao dva dvd - a s obzirom na cijenu. Ali return of mummy ipak nema dodatke koje su spomenute otraga.
Michel puši karu.

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 08 Oct 2007, 18:47

moraš bit jako oprezan kad kupuješ ove dvde od 79kn (ne znam zašto ali pretpostavljam da si ga toliko platio :lol: ). i uvjek provjeri što ti piše na back coveru. ako su ti navedena 2 diska na kutijici a unutra je samo jedan obavezno se žali + ponesi račun sa sobom. ja sam uglavnom imao bedova s tim da mi na omotu pišu jedni dodaci a na disku su sasvim neki drugi...npr. from hell...zanima me je li netko imao slična iskustva s tim izdanjem from hella? nisam reklamirao jer mi je to bio jedan od prvih dvda što sam kupio i bio sam zbunjen ,ono maximalno. drugi put sam se sjebo kad sam uzimao sedmoricu veličanstvenih. mislio dvostruko izadnje, a kad ono jednostruko. majstori su samo eliminirali popis dodataka s back covera a na front coveru ostavili natpis "posebno izdanje" i tako prepakirano prodavali samo prvi disk ( na disku lijepo piše masno otisnuto 1, a gdje je 2 pitam se ja).

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 08 Oct 2007, 20:14

zapravo 105 kn. :roll: A isto tako jedna kolekcija od dva dvd - a Enter of dragon je imao dva dvd - a, a 76 kn.
Michel puši karu.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 08 Oct 2007, 20:43

john_constantine wrote:zapravo 105 kn. :roll: A isto tako jedna kolekcija od dva dvd - a Enter of dragon je imao dva dvd - a, a 76 kn.

kak si rečenicu složio :lol: :lol:

uglavnom dobro su te sjebali..bolje da skupiš lovu i dođeš do zagreba u MC i nakupuješ se pravih stvari i još popijemo pivu..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 08 Oct 2007, 21:00

A$H wrote:
john_constantine wrote:zapravo 105 kn. :roll: A isto tako jedna kolekcija od dva dvd - a Enter of dragon je imao dva dvd - a, a 76 kn.

kak si rečenicu složio :lol: :lol:

uglavnom dobro su te sjebali..bolje da skupiš lovu i dođeš do zagreba u MC i nakupuješ se pravih stvari i još popijemo pivu..
ah, MC. :oops: Joj, to još ne mogu, moram zaštedjeti za komp do božića. A ako dođem tamo, sve ću potrošiti što imam na računu. :lol: Ali bar te pivom častim. Ionako moram obaviti neke poslove u zg. :wink:
Michel puši karu.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 09 Oct 2007, 13:03

A joj...pazite sa tim domaćim izdanjima, točnije reizdanjima. Naši distributeri imaju običaj, posebice ovi koji su preuzeli neku kompaniju od nekog drugog distributera te reizdaju ono što je taj prijašnji distributer već izdao kao dvostruko izdanje prepuno dodataka, izbaciti kao siromašno jednostruko izdanje. zato se kod nas više ne mogu pronaći dvostruka izdanja Predatora, Brzine, 7 Veličanstvenih i još mnogih drugih...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 09 Oct 2007, 17:07

je, baš danas sam tamo skužio, zapravo su taj film mummy returns jednostavno prodali pod nižom cijenom jedan dvd, ali u istom coveru. :roll:
Michel puši karu.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 09 Oct 2007, 23:04

Dragonrage wrote:A joj...pazite sa tim domaćim izdanjima, točnije reizdanjima. Naši distributeri imaju običaj, posebice ovi koji su preuzeli neku kompaniju od nekog drugog distributera te reizdaju ono što je taj prijašnji distributer već izdao kao dvostruko izdanje prepuno dodataka, izbaciti kao siromašno jednostruko izdanje. zato se kod nas više ne mogu pronaći dvostruka izdanja Predatora, Brzine, 7 Veličanstvenih i još mnogih drugih...
heh.. to mi je prvi origigi DVD. :lol:

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 10 Oct 2007, 09:50

Wendigo wrote:
Dragonrage wrote:A joj...pazite sa tim domaćim izdanjima, točnije reizdanjima. Naši distributeri imaju običaj, posebice ovi koji su preuzeli neku kompaniju od nekog drugog distributera te reizdaju ono što je taj prijašnji distributer već izdao kao dvostruko izdanje prepuno dodataka, izbaciti kao siromašno jednostruko izdanje. zato se kod nas više ne mogu pronaći dvostruka izdanja Predatora, Brzine, 7 Veličanstvenih i još mnogih drugih...
heh.. to mi je prvi origigi DVD. :lol:
Meni isto...ali meni ga kupio frend za rođendan... hehe 8) :twisted: :lol: :lol: :D :D :D

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 12 Oct 2007, 21:19

ja kupio dvd queen greatest hits II u kojem bi tribala bit 2 dvda ono tamo jedan dvd, srića 29kn platio pa nisam vraća ko ih jebe!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

Post Reply