Jezive pjesmice

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
Ryuji Takayama
Posts: 109
Joined: 04 Mar 2013, 11:59
Location: Moesko Island

Re: Jezive pjesmice

Post by Ryuji Takayama » 10 Dec 2013, 16:05

nije baš da to radim svaki dan, ali jedanput sam bio kod frenda do kasnih noćnih sati i kad sam išao kući, ono vani bilo sve mračno i tiho i ja zapjevao tu pjesmu :zubifale: nemam pojma tko je čuo i tko si je što mislio... a visoki piskutavi glas, pa nastojao sam imitirati kako to zvuči u filmu (možeš pjesmu čuti na kraju odjavne špice američkog "Kruga" ;) )
"While viewing the extinction of the human race from the top of a hill, I would dig a hole in the earth and ejaculate into it over and over" - Ryuji Takayama in "Ring" by Koji Suzuki

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Jezive pjesmice

Post by Michel » 10 Dec 2013, 16:14

Nisam ni sumnjao da je krug :D

Mene bi bilo strah da čujem to vani na cesti. Pogotovo što kod mene ima malo kuća i tiho je :zubifale: ili iz okolne šume da čujem tako nešto. Pa usrao bih se ko nikad do sad.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Ryuji Takayama
Posts: 109
Joined: 04 Mar 2013, 11:59
Location: Moesko Island

Re: Jezive pjesmice

Post by Ryuji Takayama » 10 Dec 2013, 16:54

Zašto bi se usrao ako nisi znao odakle je pjesma? :zubifale:
"While viewing the extinction of the human race from the top of a hill, I would dig a hole in the earth and ejaculate into it over and over" - Ryuji Takayama in "Ring" by Koji Suzuki

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Jezive pjesmice

Post by Michel » 10 Dec 2013, 17:00

Gledao sam više puta kurg i original i američki verziju, ali valjda mi pjesmica nije toliko bila upečatljiva. Ma da je bilo koja pjesma. Mislim, da čujem Nirvana od Jelene Rozhe tamo u šumi, usrao bi se. Bilo bi prečudno :lol: :lol: odmah bi me nelagoda uhvatila i pitanje "što ona radi tamo u šumi" ili ta tvoja pjesmica "zašto takva jeziva pjesmica dolazi iz šume" :zubifale:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Ryuji Takayama
Posts: 109
Joined: 04 Mar 2013, 11:59
Location: Moesko Island

Re: Jezive pjesmice

Post by Ryuji Takayama » 10 Dec 2013, 18:13

a odgovor bi bio:"Zato što pošandrcali fanatik 'Kruga' ovdje ima frenda kod kojega je bio u gostima" :lol:

inače, pjesmica se djelomično čuje u sceni kad vidimo kako Anna baca Samaru u bunar, dok Samara stoji uz bunar i gleda ono drvo, pjeva tu pjesmu, ali tamo otpjeva samo prvu strofu i onda dođe Anna pa ova ušuti. U creditsima čujemo cijelu. Šteta što je tako kratka i što su je iz nepoznatog razloga izostavili iz soundtracka. :( Ali možeš je ovdje čuti ako te zanima: http://www.youtube.com/watch?v=etAcXONg1Ok
"While viewing the extinction of the human race from the top of a hill, I would dig a hole in the earth and ejaculate into it over and over" - Ryuji Takayama in "Ring" by Koji Suzuki

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 18 Dec 2013, 11:17

Ima li koja hrvatska jeziva pjesmica?
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Post Reply