A Classic Horror Story (2021)

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

A Classic Horror Story (2021)

Post by Michel » 17 Apr 2022, 02:58

Drama, Horror, Mystery
Image

Imdb
Wiki


Directors: Roberto De Feo, Paolo Strippoli
Writers: Lucio Besana, Roberto De Feo, Paolo Strippoli
Stars: Matilda Anna Ingrid Lutz, Francesco Russo, Peppino Mazzotta

Five carpoolers travel in a motorhome to reach a common destination. Night falls, and to avoid a dead animal carcass, they crash into a tree. When they come to their senses, they find themselves in the middle of nowhere. The road they were traveling on has disappeared and there is only a dense, impenetrable forest and a wooden house in the middle of a clearing, which they discover is the home of a spine-chilling cult.


"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

HORROR HR 2021.

Post by Michel » 17 Apr 2022, 03:01

A Classic Horror Story (2021) - znate, talijanski horori su za mene bili i ostali broj 1 što se tiče euro horora. Imao sam period kada sam ih pogledao uzduž i poprijeko (Bava, Soavi, Argento, Fulchi, Avati, Martino) to mi je bilo jedan od najdražih životnih perioda i rado ga se sjetim i sigurno ću im se vraćati u budućnosti kada ću ih opet gledati. Sad ovdje dolazimo do novoh talijanskog horora, i to kada je Italija po pitanju horora izumrla. Radi se o nekolicini likova koji se voze sa nekakvim hipi kombijem do jedne lokacije, do jedne zabačene kuće na koju su naišli. Svidio mi se jako početak, pogotovo prvih pola sata kada podsjeća jako na originalni TCM a kasnije i na Midsommar. No, na kraju film ne zna što želi biti i zadnja trećina filma mi nije sjela. Ima nekih fora scena kao kad onaj kult dolazi uz onu uzbunu po noći ali sve je nekako nedorečeno i moglo je ovo puno bolje.

5.6/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 11992
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: A Classic Horror Story (2021)

Post by John_Ryder » 17 Apr 2022, 22:03

Uskrs je a ne Božić
Image

Image

Post Reply