La casa sperduta nel parco (1980)

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

La casa sperduta nel parco (1980)

Post by Michel » 20 Mar 2018, 05:12

Image

Imdb
Wiki

Director: Ruggero Deodato
Writers: Gianfranco Clerici, Vincenzo Mannino
Stars: David Hess, Annie Belle, Christian Borromeo

Alex, a psychopathic mechanic, rapes a woman in the park. Later, a decadent couple pull into his shop needing car repair. They invite Alex and his mentally challenged buddy to join them at a decadent suburban party. Once there, Alex amuses himself by tormenting and raping the guests...


"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: La casa sperduta nel parco (1980)

Post by Michel » 20 Mar 2018, 05:13

House on the Edge of the Park (1980) - evo još jedan talijanski horor od Ruggeroa Deodatoa koji je napravio Cannibal Holocaust i još neke exploitation filmove među kojima je i ovaj. Pratimo dvoje automehaničara koji upoznaju jednu bogatu grupu ljudi koji ih pozovu kod njih u bogatu kuću da se zabavljaju. Oni pristanu, ali ubrzo jedan od njih shvaća da su ih pozvali samo da bi ih zadirkivali pogotovo tog njegovog frenda koji je blago retardiran. I tako ovaj normalni popizdi i počne zlostavljati, tuči i ostale stvari. Zarobi ih u toj kući. Film je zanimljiv je rse stalno nešto događa a i zanima te što će se dogoditi sljedeće. Ima seksa, ima golih sisa. Sve tri ženskice su do jaja. Ima i nešto krvi, ali ne toliko koliko sam mislio. Kraj, ne znam što da mislim. Ljut sam na sebe jer imam nekako dojam da sam ga mogao predvidjeti, ali dobro. Sve u svemu više nego solidno ostvarenje.

8======...o/8==========o (6.3/10)
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Truba
Posts: 1185
Joined: 25 Feb 2007, 01:10
Location: Sarajevo

Re: La casa sperduta nel parco (1980)

Post by Truba » 20 Mar 2018, 06:46

da
onako
www.lasetta.net :axe:

Post Reply