Retornados aka The Returned (2013)

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
Post Reply
User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Retornados aka The Returned (2013)

Post by Salvador » 13 Apr 2013, 14:30


User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Retornados aka The Returned (2013)

Post by Salvador » 13 Apr 2013, 14:37

Ne mogu opet tekst postaviti koji sam napisao. Koji je to vrag s forumom? Ovo mogu pisati, a tekst od filma mi ne dopušta :skrujufakju:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Retornados aka The Returned (2013)

Post by HorrorHR » 13 Apr 2013, 20:26

probao sam sve ok se upisuje

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Retornados aka The Returned (2013)

Post by Salvador » 13 Apr 2013, 21:36

HorrorHR wrote:probao sam sve ok se upisuje
Neće mi primiti kopirani tekst, a ne da mi se nanovo. Tako mi je isto bilo i sa filmom Would You rather. Sa drugim filmovima nisam imao nikad problema, ali sa ova dva imam.


Ovo mi izbacuje; Not Found, Error 404
The page you are looking for no longer exists. Perhaps you can find what you are looking for by searching the site archives by page, month, or categor

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Retornados aka The Returned (2013)

Post by HorrorHR » 13 Apr 2013, 22:26

pojma, meni radi, valjda jer imam admin status

napisi ovdje text pa ga stavim gore i pobrisem ove offtopic upise

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Retornados aka The Returned (2013)

Post by Salvador » 19 Apr 2013, 11:31

Pokušao sam opet, ali ništa. Pokušao sam ti taj tekst poslati i preko privatne poruke i opet ništa.
Evo poslat ću tekst Consu pa nek ga on postavi ako može.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Retornados aka The Returned (2013)

Post by john_constantine » 19 Apr 2013, 20:56

niti meni neće...

Poznati britanski redatelj Danny Boyle je nedavno izjavio kako najvjerojatnije neće snimati 28 Months Later (nastavak filmova 28 Days Later… kojeg je režirao i 28 Weeks Later kojeg je samo producirao) jer su zombiji jednostavno postali dosadni i “isfurani”, te da ne vidi smisla u snimanju još jednog zombie filma. Budimo iskreni, čovjek je u pravu jer zombie filmovi danas niču poput gljiva, te ih uistinu ima ko pljeve, i svi su na isti kalup. Kako i njihov film ne bi pao u isti zamku i završio u istom košu sa stotinama drugim zombie naslova, redatelj Manuel Carballo ( režirao također film La posesión de Emma Evans aka Exorcismus) i scenarist Hatem Khraiche (ujedno scenarist filma La cara oculta aka The Hidden Face) su se odlučili za malo

evo, tek pola teksta ide, ali kada stavim sve, neće

nešto ima u tekstu što smeta, izgleda
Michel puši karu.

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Retornados aka The Returned (2013)

Post by Salvador » 19 Apr 2013, 21:18

Probaj sad onu drugu polovicu u novi post hehe

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Retornados aka The Returned (2013)

Post by john_constantine » 19 Apr 2013, 21:38

jesam, ne ide :mrgreen:

Tako nam njih dvojica donose priču o post-zombie svijetu u kojem je zombie apokalispasa spriječena uz pomoć seruma koji je sve zaražene vratio u ljudski oblik. Ali zalihe seruma polako nestaju pa postoji velika vjerojatnost da svi izlječeni ponovno postanu zombiji, uključujući i supruga glavne junakinje ovoga filma. Inače neki od producenta ovoga filma su Julio Fernández i Gary Howsam koji stoje iza naslova kao što su [Rec], [Rec] ², The Machinist, KM 31: Kilómetro 31, Frágiles, BackWoods, Romasanta, Exorcismus, The Abandoned, odnosno “The Tudors”, , Wishmaster 3: Beyond the Gates of Hell, Wishmaster 4: The Prophecy Fulfilled, Shadows in the Sun, Delirious, A Dark Truth, The Good Shepherd, Chapter 27 itd. U glavnim ulogama se pojavljuju Emily Hampshire, Kris Holden-Ried, Shawn Doyle, Paul Anthony, Barry Flatman, Claudia Bassols, te mnogi drugi. The Returned bi trebao izaći ove godine, ali točan datum je za sada nepoznat.

Evo, uspjelo. Tek kada sam slučajno izbacio film Cactus jack :zubifale:
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Retornados aka The Returned (2013)

Post by john_constantine » 19 Apr 2013, 21:40

Poznati britanski redatelj Danny Boyle je nedavno izjavio kako najvjerojatnije neće snimati 28 Months Later (nastavak filmova 28 Days Later… kojeg je režirao i 28 Weeks Later kojeg je samo producirao) jer su zombiji jednostavno postali dosadni i “isfurani”, te da ne vidi smisla u snimanju još jednog zombie filma. Budimo iskreni, čovjek je u pravu jer zombie filmovi danas niču poput gljiva, te ih uistinu ima ko pljeve, i svi su na isti kalup. Kako i njihov film ne bi pao u isti zamku i završio u istom košu sa stotinama drugim zombie naslova, redatelj Manuel Carballo ( režirao također film La posesión de Emma Evans aka Exorcismus) i scenarist Hatem Khraiche (ujedno scenarist filma La cara oculta aka The Hidden Face) su se odlučili za malo drugačiji pristup i koncpet u svom zombie filmu The Returned. Tako nam njih dvojica donose priču o post-zombie svijetu u kojem je zombie apokalispasa spriječena uz pomoć seruma koji je sve zaražene vratio u ljudski oblik. Ali zalihe seruma polako nestaju pa postoji velika vjerojatnost da svi izlječeni ponovno postanu zombiji, uključujući i supruga glavne junakinje ovoga filma. Inače neki od producenta ovoga filma su Julio Fernández i Gary Howsam koji stoje iza naslova kao što su [Rec], [Rec] ², The Machinist, KM 31: Kilómetro 31, Frágiles, BackWoods, Romasanta, Exorcismus, The Abandoned, odnosno “The Tudors”, Wishmaster 3: Beyond the Gates of Hell, Wishmaster 4: The Prophecy Fulfilled, Shadows in the Sun, Delirious, A Dark Truth, The Good Shepherd, Chapter 27 itd. U glavnim ulogama se pojavljuju Emily Hampshire, Kris Holden-Ried, Shawn Doyle, Paul Anthony, Barry Flatman, Claudia Bassols, te mnogi drugi. The Returned bi trebao izaći ove godine, ali točan datum je za sada nepoznat.
Michel puši karu.

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Retornados aka The Returned (2013)

Post by Salvador » 19 Apr 2013, 22:55

Ipak si pronašao način da postaviš :supz:

Ja sam već mislio da mi nitko neće vjerovati da se ne može postavljati, ali ti si dokaz da je istina. Šta je s tim Cactus Jackom :lol:

Post Reply