"The wild"-"Divljina"

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
unterwein
Posts: 67
Joined: 04 Sep 2011, 10:05

"The wild"-"Divljina"

Post by unterwein » 04 Sep 2011, 10:28

Evo,iako ga je teško svrtati u neku kategoriju(svrstavaju ga u sf,akciju,horror) da predstavim svoj uradak "The wild".
Jako ugodno sam se iznenadio kad sam vidio da je ove godine ušao u odabrane filmove za Trash film festival i čini mi veliku čast.
Naime,priča o njemu ide ovako.Bavio sam se dokumentarnim snimanjem pasa sa starim Olympusom(pošto se bavim uzgojem i imam registriranu uzg.,idem diljem svijeta po izložbama i sl.)Pošto sam staromodan,sestri je dopizdilo da snimama bez tona i kupila mi novi.Jednom,sa ženom i djetetom i dvije doge na reningu u šumi-jedna krčevina me asocirala na neku postapokalipsu.Iz zezancije snimih neki kratki uradak o ženi i djetetu koji putuju kao jedini preživjeli i oživljavaju razne napade i sl.Uradak je od par minuta bio,doživio je pohvalu u lokalnim krugovima i čak prikazan na festivalu u Sisku.Nakon nekog vremena uvidim koliko je to jadno napravljeno(tad je žena gunđala,nije oj se brukalo i sl.),i odlučim napraviti film specijalno za Trash film festival.Nadogradio smscenarij,produžio trajanje na 25 minuta i složio priču.Pošto inače snimam skečeve i sl.,koji postižu uspjeh ismijeh-mnogi bližnji su me kritizirali zbog snimanja "ozbiljnog-tragičnog horor filma".Zbog toga mi je jako drago što je prošla odabir i bit će prikazana na Trashu za par dana:) :lol:
Image

Uploaded with ImageShack.us
Image

Uploaded with ImageShack.us
Image

Uploaded with ImageShack.us

unterwein
Posts: 67
Joined: 04 Sep 2011, 10:05

Re: "The wild"-"Divljina"

Post by unterwein » 04 Sep 2011, 10:31


unterwein
Posts: 67
Joined: 04 Sep 2011, 10:05

Re: "The wild"-"Divljina"

Post by unterwein » 07 Sep 2011, 09:28


User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: "The wild"-"Divljina"

Post by Ašow » 07 Sep 2011, 09:37

Uh, sviđa mi se ova lošina. Bude se pogledo na TFF-u :D
--------
Last.fm

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: "The wild"-"Divljina"

Post by john_constantine » 07 Sep 2011, 10:06

da, u petak, u 20:30...
Michel puši karu.

unterwein
Posts: 67
Joined: 04 Sep 2011, 10:05

Re: "The wild"-"Divljina"

Post by unterwein » 07 Sep 2011, 10:07

Hvala :supz:
ajde,javite se tamo-prije ćete možda vi nas prepoznati nego ja :lol: vas
Mi dolazimo u petak i subotu.
Ako ništa drugo-mislim da će ovaj moj film zabaviti :lol: za to sam ga i napravio,i iznenadio me kad je ušao.Jer nisam neke stvari tad obraćao pažnju,a kad sam obratio,rekao sam,jbg to je trash-i nisam mijenjao(šuštanje kamere ,nagli prijelazi itd).Meni je bitna zabava,a kvalitete se držim Ed Wooda-"nisu bitni detalji,bitna je šira slika!" :D
evo još ličica iz filma :kokicarenje:
Image

Uploaded with ImageShack.us
Image

Uploaded with ImageShack.us
Image

Uploaded with ImageShack.us

unterwein
Posts: 67
Joined: 04 Sep 2011, 10:05

Re: "The wild"-"Divljina"

Post by unterwein » 07 Sep 2011, 10:24

u biti film je mješavina "puno toga"-apokalipsa,maskirani plaćenici koji ubijaju trudnu ženu i obitelj,-horror"starinski"-majka i dijete sami u šumi i nepoznati progonitelj,-sf bajke-mudra ozračena životinja(refernca na Aslana :lol: ),oživljavanja(izlazak iz kripte,pad u provaliju i močvaru),i kako je rekao jedan tip iz Amsterdama(koji mi je svojevoljno napravio plakat i hoće ju čovjek izdati na DVD-u)-podsvjesno(nisam tog bio iskreno ni svjestan) izgleda kao Terminator 2-bijeg u auto,ganjanje,hvatanje djeteta po igralištu(referenca na najjači hororr-Sam u kući,hehe-šala naravno),tragični negativac u stilu Anakina itd.....po dosadašnjim projekcijama (uz naravno tehničke nedostatke),ljudi kažu da sam sav taj ćušpajz uspio zabavno i smisleno posložiti i to u 24 minute-početak i kraj.Nadam se da će to ,momci biti i vaše mišljenje,a za ostalo lako.Meni najdraže da idemo u Varaždin.
Btw-sada je pri kraju i drugi dio(koji je i samostalan film),od čak nekih sat i po-s time da sam riješio kvalitetu(koliko toliko-ipak ga snimam već pola godine,a ne kao ovaj prvi dva dana :lol: ) i imam dosta glumaca i statista.Ako bude po planu,drugi dio kreće u bitke nagodinu:)
evo dvije scene i nezavršeni trailer-"The wild 2 "-Ustanak Canida"
http://www.youtube.com/watch?v=Wom3kSN-608
http://www.youtube.com/watch?v=AC7VNtQT ... re=related
trailer
http://www.youtube.com/watch?v=rsW0dMFMXTk

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: "The wild"-"Divljina"

Post by john_constantine » 07 Sep 2011, 10:27

a dobro, tebe neće biti problem skužiti. Ionako, kada su vaši filmovi, obavezno sjedite u prvom redu. :mrgreen:
Michel puši karu.

unterwein
Posts: 67
Joined: 04 Sep 2011, 10:05

Re: "The wild"-"Divljina"

Post by unterwein » 07 Sep 2011, 10:35

haha,u pravu si-htio sam još povesti i glavnu glumicu-psa metar visine i 80 kg teškog,ali kad ću biti na svim projekcijama,bilo bi kuji previše da sjedi toliko :lol: u kinu
A ,da te pitam ovo-znači,imamo osigurano mjesto ipak? Jel čitao sam da zna biti gužva,pa da se i izvana gledaju ilmovi?

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: "The wild"-"Divljina"

Post by john_constantine » 07 Sep 2011, 10:43

unterwein wrote:haha,u pravu si-htio sam još povesti i glavnu glumicu-psa metar visine i 80 kg teškog,ali kad ću biti na svim projekcijama,bilo bi kuji previše da sjedi toliko :lol: u kinu
A ,da te pitam ovo-znači,imamo osigurano mjesto ipak? Jel čitao sam da zna biti gužva,pa da se i izvana gledaju ilmovi?
Ma najveće gužve su samo kod dodjele nagrada, ali na to ne idem... ionako imaju vanjsku pozornicu.

Inače nisu baš tako velike gužve, negdje 30 - 35 ljudi najviše, najveće gužve su tek kada su normalni filmovi kao ovaj Trinity. A inače su ovi, koji su glumili u filmovima, kada prikazuju njihov film, mogli su sjediti u prvom redu.

Čak i preko vikenda nema toliko ljudi tijekom projekcija. Jedino su vani gužve tijekom koncerta i slično.

Ionako se može sjediti i na podu za strane, a jedini problem je što je unutra baš mrak, pa je teško naći slobodno mjesto. I da, tijekom predavanja zna biti gužva. Ove godine neću propustiti niti jedno.
Michel puši karu.

unterwein
Posts: 67
Joined: 04 Sep 2011, 10:05

Re: "The wild"-"Divljina"

Post by unterwein » 07 Sep 2011, 11:04

OK,hvala-kažem nikad nisam bio gore,pa se ravnam po onom što sam vidio i pročitao.Baš me zanima,jedva čekam :lol:

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: "The wild"-"Divljina"

Post by Ašow » 07 Sep 2011, 12:55

Kak god okreneš, vidimo se u petak.
:D
--------
Last.fm

unterwein
Posts: 67
Joined: 04 Sep 2011, 10:05

Re: "The wild"-"Divljina"

Post by unterwein » 09 Sep 2011, 00:47

evo,malo i kod nas na portalu pišu :lol:
http://www.sbplus.hr/slavonski_brod/kul ... fault.aspx

unterwein
Posts: 67
Joined: 04 Sep 2011, 10:05

Re: "The wild"-"Divljina"

Post by unterwein » 09 Sep 2011, 00:48

:lol:
samo da spomenem ,odnosno podijelim.Dvije glavne glumice već imaju karijeru:)-proljetos smo osvojili drugo mjesto na natječaju za najoriginalniju reklamu na 20.Danima hrvatskog filma :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=Q2BQrOGqwbM

unterwein
Posts: 67
Joined: 04 Sep 2011, 10:05

Re: "The wild"-"Divljina"

Post by unterwein » 15 Sep 2011, 18:29

evo,festival je prošao,"The wild" se dopala publici,pa bi red bio da je i objavimo u cjelosti :supz:
http://www.youtube.com/watch?v=6aG2reJ11A8
Last edited by unterwein on 01 Oct 2011, 08:23, edited 1 time in total.

Post Reply