Eaters (2010)

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
Post Reply
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Eaters (2010)

Post by HorrorHR » 23 Jun 2011, 17:52

Directed by Luca Boni, Marco Ristori. Starring Rosella Elmi, Guglielmo Favilla, Elisa Ferretti.
The world - devastated by the Great Epidemic - is governed by hordes of living dead. Three men - Igor and Alen, two hunters of dead and a scientist, Gyno - try to give an answer to what has happened to the human race. Alen and Igor leave for two days of hunting to find new "guinea-pigs" for Gyno and meet the most varied characters: a crazy painter, neo-Nazis and a mysterious girl, daughter of the feared Plague-Spreader, supposed craftsman of the epidemic..
Teaser sa papa zombijem: http://www.horrorhr.com/uwe-boll-presen ... -je-doslo/

Pazite na Uwe Boll presents :D

Image

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Eaters (2010)

Post by HorrorHR » 23 Jun 2011, 17:52


User avatar
Horrorist
Posts: 226
Joined: 23 Sep 2007, 14:57

Re: Eaters (2010)

Post by Horrorist » 24 Jun 2011, 15:53

Sa nezadovoljstvom moram konstatirati da je ovo jedno takvo uber smeće koje već dugo nisam gledao kao takvo...
POzitivno je to što vjerojatno Uwe Boll želi dati nešto svojih para da se oživi žanr u nekim zemljama ali neka onda malo ipak probere (da ne budu baš lošiji i od njega samog) :D .
Ovaj film ima čak dva plusa za mene,a to su korektno napravljeni zombiji(zaraženi) kojih u filmu možda ima 10-ak.
Dojam je da ih ima i više ali se ponavljaju isti (klasično za niskobuđetan film)..
Nevjerojatno loš scenarij sa izuzetno lošim dijalozima koji su me uspjeli čak i nasmijati ali od muke...
Da,film pokušava biti smješan a to je ono što u zadnje vrijeme mrzim u horror filmovima a i rijetko uspije (kao npr.T&D vs.Evil)
Drugi plus dajem za na momente odličan soundtrack tipa dark electro mjuze.
Ne sjećam se kad sam zadnji put htio ugasiti neki film, fakat neznam koji mi je jarac bio da sam ga uspio do kraja pogledat.
Ako ga još netko pogleda od početka do kraja nek se javi i idemo se negdje zapit :partyman:
2/10
When there is no more rooom in hell, the dead will walk the earth!

User avatar
kraykulla
Posts: 639
Joined: 10 Dec 2009, 13:05
Location: Hell

Re: Eaters (2010)

Post by kraykulla » 21 Oct 2011, 16:30

smeće nad smećima!nemojte tratiti dragocjene minute života vaših na ovo!zbljuuuv!

Post Reply