Zombie women of Satan (2009)

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
Post Reply
User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Zombie women of Satan (2009)

Post by sandi » 18 Dec 2010, 17:26

Trash film kojeg sam odlucio pogledati iskljucivo radi vrlo kreativnog imena :partyman:...i ostao iznenađen totalno!Previse dobrog britanskog humora, perverzija i ostalog...

Directors:
Steve O'Brien, Warren Speed

Writing credits:
Seymour Leon Mace
Steve O'Brien
Warren Speed

CAST:
Warren Speed ... Pervo the Clown
Victoria Hopkins... Skye Brannigan
Victoria Broom... Rachel Brannigan / Cult Girl M
Marysia Kay... Red Zander
Peter Bonner... Zeus

Image

RADNJA: Tip je šef neke sekte i ujedno vlasnik lokalnog Rock 'n roll tv kanala...u posjet mu dolazi nekakav bend radi intervjua, a sve zavrsava borbom na zivot i smrt...nakon sto saznamo da u podrumu otac, wannabe znanstvenik, vrsi pokuse na clanicama kulta i pretvara ih u zombije!!!

THE SCENE:- Napaljena majka svezana u nekakvoj samici veseli se kao malo djete kada joj mužić baci koji leš s kojim ona spolno opći...Naravno napaljena mater kroz cijeli film se krevelji FUUCK MEEEE!!!
- Patuljak član benda odlazi u šumu olakšati debelo crijevo...nekoliko minuta gledamo presmiješne grimase na njegovom licu uz zvukove prdaca...a onda kamera pokaze kako je patuljak izasrao govno skoro veće od njega samoga... :twisted:


...Uglavnom ovo je film za istinske ljubitelje trash-a, a obilje sisa, perverzija, gore-a i humora garantira super zabavu!

TRAILER: http://www.youtube.com/watch?v=H07Rh9HgrS4

Image

Image
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Zombie women of Satan (2009)

Post by Ašow » 18 Dec 2010, 19:07

Đes ovo iskopo :D
hahaha, sutra odma na raport!
--------
Last.fm

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Re: Zombie women of Satan (2009)

Post by sandi » 19 Dec 2010, 19:09

hahahaah...a tražim pa nađem :lol:
Pogledaj si još i 'six string samurai' :supz:
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: Zombie women of Satan (2009)

Post by Bub » 19 Dec 2010, 19:20

Mah, vidio sam taj trailer ima već i toliko loše izgleda da je za ne povjerovat. Mislim, te kvazi loše zombie ribe što im sise skaču naokolo me uopće ne privlače, kao i loša šminka i kamera. Ovo je čisti amaterizam što u nekim filmovima bude dobro (mislim na trud da se postigne nešto), ne u ovome, ali koliko sam loših ovakvih pogledao vjerojatno ću jednom pogledat i ovo sranje.

User avatar
kraykulla
Posts: 639
Joined: 10 Dec 2009, 13:05
Location: Hell

Re: Zombie women of Satan (2009)

Post by kraykulla » 21 Oct 2011, 16:12

hahahahaha kakav trash!u svakom slučaju bio zabavan za pogledat pogotovo jedna odlična scena,ko pogleda znat će :skrujufakju:

Post Reply