Aftermath (1994)

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
Post Reply
Mr. Bakmilo
Posts: 414
Joined: 06 May 2010, 22:53
Contact:

Aftermath (1994)

Post by Mr. Bakmilo » 24 Jun 2010, 20:11

Director:
Nacho Cerdà

Cast:
Xevi Collellmir
Jordi Tarrida
Ángel Tarris
Pep Tosar

Plot:
A short film wherein a man working in a morgue mutilates and defiles one of the corpses. He takes the heart home to his dog.

Poster:
Image

imdb:
http://www.imdb.com/title/tt0159241/

Mr. Bakmilo
Posts: 414
Joined: 06 May 2010, 22:53
Contact:

Re: Aftermath (1994)

Post by Mr. Bakmilo » 24 Jun 2010, 20:13

mislim, ruku na srce, niosam gledao ovaj film..ali sam otvorio ovaj topik čisto da vidim da li je neko gledao
nakon svega što sam čitao o ovom filmu mislim da je definitivno među odvratnijima...pa sad..
razmislit ću još... :rolleyes:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Aftermath (1994)

Post by john_constantine » 24 Jun 2010, 20:21

ma bio je aktualan u ono vrijeme kada nije bilo toliko sličnih filmova kao danas - danas je na kraju precjenjeni, napuhani, jeftini i bezvezni horor s već viđenom tematikom. Koliko god odvratno zvučalo, nekrofilija danas nije ništa posebno, kamoli seciranje leševa i sličnih gluposti...
Michel puši karu.

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Aftermath (1994)

Post by remike2 » 24 Jun 2010, 20:21

Nisam ni ja ga još gledao, al sam čuo za film također da je dosta uznemirujuć i odvratno bolestan, možda ga jednom i pogledam kad tad...
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

Mr. Bakmilo
Posts: 414
Joined: 06 May 2010, 22:53
Contact:

Re: Aftermath (1994)

Post by Mr. Bakmilo » 24 Jun 2010, 20:39

john_constantine wrote:ma bio je aktualan u ono vrijeme kada nije bilo toliko sličnih filmova kao danas - danas je na kraju precjenjeni, napuhani, jeftini i bezvezni horor s već viđenom tematikom. Koliko god odvratno zvučalo, nekrofilija danas nije ništa posebno, kamoli seciranje leševa i sličnih gluposti...
istina da je horror do dana današnjeg dosta razvio po pitanju odvratnosti i inih stvari..samo, ovaj film u ono doba je bio šokantan, a kako sam uspio vidit i danas je nekima koji su gledali..
opet, ovisi koliko je to sve prikazano i koliko realno..stekao sam dojam da je u ovom filmu dosta
vidio sam da je film dosta kratak, pa nije valda da kara cijelih pola sata mrtvo tijelo?

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Aftermath (1994)

Post by john_constantine » 24 Jun 2010, 20:52

Mr. Bakmilo wrote:
john_constantine wrote:ma bio je aktualan u ono vrijeme kada nije bilo toliko sličnih filmova kao danas - danas je na kraju precjenjeni, napuhani, jeftini i bezvezni horor s već viđenom tematikom. Koliko god odvratno zvučalo, nekrofilija danas nije ništa posebno, kamoli seciranje leševa i sličnih gluposti...
istina da je horror do dana današnjeg dosta razvio po pitanju odvratnosti i inih stvari..samo, ovaj film u ono doba je bio šokantan, a kako sam uspio vidit i danas je nekima koji su gledali..
opet, ovisi koliko je to sve prikazano i koliko realno..stekao sam dojam da je u ovom filmu dosta
vidio sam da je film dosta kratak, pa nije valda da kara cijelih pola sata mrtvo tijelo?
ma ne... secira tijelo, vrši eksperimente i onda se na kraju završi nekrofilijom... Ma ne kužim to uzdizanje lažnih "snuff" filmova... Isto tako za guinea pig, cijeli film nema nikakvog smisla i još je užasno dosadan, a drugi dio, ok, išao je totalno na brutalnost, ali ja sam krepao od smijeha kada sam vidio samuraja s brkovima...
Michel puši karu.

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Aftermath (1994)

Post by boyko » 24 Jun 2010, 23:33

meni je predobar bil.
uopće nema dijaloga jer je i potpuno nepotreban.
a scene raskomadanja tijela su savršeno napravljene.
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: Aftermath (1994)

Post by A$H » 25 Jun 2010, 14:03

sasvim dobar film..imam na DVDu negdje..izasao je sa jos jednim kratkim filmom..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

Mr. Bakmilo
Posts: 414
Joined: 06 May 2010, 22:53
Contact:

Re: Aftermath (1994)

Post by Mr. Bakmilo » 27 Jun 2010, 00:25

john_constantine wrote:
Mr. Bakmilo wrote:
john_constantine wrote:ma bio je aktualan u ono vrijeme kada nije bilo toliko sličnih filmova kao danas - danas je na kraju precjenjeni, napuhani, jeftini i bezvezni horor s već viđenom tematikom. Koliko god odvratno zvučalo, nekrofilija danas nije ništa posebno, kamoli seciranje leševa i sličnih gluposti...
istina da je horror do dana današnjeg dosta razvio po pitanju odvratnosti i inih stvari..samo, ovaj film u ono doba je bio šokantan, a kako sam uspio vidit i danas je nekima koji su gledali..
opet, ovisi koliko je to sve prikazano i koliko realno..stekao sam dojam da je u ovom filmu dosta
vidio sam da je film dosta kratak, pa nije valda da kara cijelih pola sata mrtvo tijelo?
ma ne... secira tijelo, vrši eksperimente i onda se na kraju završi nekrofilijom... Ma ne kužim to uzdizanje lažnih "snuff" filmova... Isto tako za guinea pig, cijeli film nema nikakvog smisla i još je užasno dosadan, a drugi dio, ok, išao je totalno na brutalnost, ali ja sam krepao od smijeha kada sam vidio samuraja s brkovima...
ma dobro, iskreno, više manje svi ti 'brutalni' filmovi su meni smiješni i više nego gadljivi. Mislio sam da možda ovo nije jedan od onih filmova di tijelo izgleda ko spužva i di oči, uši, nos, kita što god, ispada čim takneš...

Mr. Bakmilo
Posts: 414
Joined: 06 May 2010, 22:53
Contact:

Re: Aftermath (1994)

Post by Mr. Bakmilo » 27 Jun 2010, 00:27

boyko wrote:meni je predobar bil.
uopće nema dijaloga jer je i potpuno nepotreban.
a scene raskomadanja tijela su savršeno napravljene.
skida se
planiram gledati s curom i još jednim prijateljem i njegovom ženom koju večer
mislim, naz dva to znamo, a one to one još ne znaju naravno

:mrgreen:

Mr. Bakmilo
Posts: 414
Joined: 06 May 2010, 22:53
Contact:

Re: Aftermath (1994)

Post by Mr. Bakmilo » 27 Jun 2010, 00:28

A$H wrote:sasvim dobar film..imam na DVDu negdje..izasao je sa jos jednim kratkim filmom..
a i ovo je dosta kratak koliko sam skužio
čisto me zanima koliko ljudski um boleština može proizvest u pol sata :mrgreen:

Post Reply