Antichrist (2009)

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
User avatar
DEXTER
Posts: 1877
Joined: 18 Dec 2008, 18:25
Location: Miami Metro Police Department
Contact:

Post by DEXTER » 20 May 2009, 19:06

ja bi ovo :lol:
[img]http://i34.tinypic.com/szd35x.png[/img]
[i][b]America's favorite serial killer.[/b][/i]

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 20 May 2009, 19:12

A i taj lik je nadrobija malo više nego šta je triba- priča o nihilizmu, a pogledaj samo njegov post. Pa tu pričate o nekom poštovanju, a kad ja pročitan ovako niske postove od tebe i tog lika, šta da o tome kažen. Ima smisla šta on piše, al puno je tu negativnosti a premalo mudrosti- tipičan primjer kvazi znalca o bilo kojoj temi tipa "ajmo prosut masu informacija u postu da bi dokaza kako san uber filmofil pa da mi post koji je ništa drugo do pljuvanje i pljuvanje svi shvate s respectom", ili jednostavno ka ti, prosut masu psovki i to je to. Ne ide to tako, u konačnici, na stranu Trierovu izjavu (za koju ja i dalje iman razumijevanja), a da se pogleda i film možda, pa onda kaže nešto konkretnije. Jer, upravo tako burnom reakcijom vidi se da ti je to bolna točka- normalnu osobu ne bi to toliko uzbudilo, zar ne?

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 20 May 2009, 19:20

Ghostface wrote:A i taj lik je nadrobija malo više nego šta je triba- priča o nihilizmu, a pogledaj samo njegov post. Pa tu pričate o nekom poštovanju, a kad ja pročitan ovako niske postove od tebe i tog lika, šta da o tome kažen. Ima smisla šta on piše, al puno je tu negativnosti a premalo mudrosti- tipičan primjer kvazi znalca o bilo kojoj temi tipa "ajmo prosut masu informacija u postu da bi dokaza kako san uber filmofil pa da mi post koji je ništa drugo do pljuvanje i pljuvanje svi shvate s respectom", ili jednostavno ka ti, prosut masu psovki i to je to. Ne ide to tako, u konačnici, na stranu Trierovu izjavu (za koju ja i dalje iman razumijevanja), a da se pogleda i film možda, pa onda kaže nešto konkretnije.
Iskreno...jebe mi se kakav je film konkretno...šta se mene tiče, može biti jebeno fenomenalan, ali to ne umanjuje bahatost i bezobraznost takve izjave...ok, ti imaš razumjevanje za nju...blago tebi, ali ja ju ne mogu nikako probaviti. Da sam bio tamo među novinarima na Cannesu jebo bi mu mater i u facu samo tako...a isto bih reagirao i da jedan Michael Bay izjavio isto...k vragu...brijem da bih onda iskočio iz svoje kože s obzirom na tio kakve milijune taj lik troši na svoje filmove, samo ajd...on to barem radi za široke mase...ali Lars...Lars svojom izjavom izbacio iz takta tim više jer je on kak ti neki UMJETNIK i samim time on ima pravo na to da snmi neku kvazi umjetničku izrdkotinu i onda svima keže da je to napravio za sebe...ma ko ga jebe...njega i njegov film!!!!

Isto tako je i naš Lucas Nola izjavio jednom da filmove radi za sebe a ne za publiku...e pa Lucase...jebem ja i tebi mater...radi filmove za svoju lovicu i gledaj ih doma sa svojom ženicom...nemoj trošit 5 mil. kn iz državnog proračuna za nešto što nikoga ne zanima...

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 20 May 2009, 19:34

Ok, tvoje mišljenje, al po meni previše te to nervira, s obziron da znan da si amaterski redatelj. Ja ovo pišen čisto jer su ti reakcije pretjerane, možda Trier i jest govno od čovika, i možda bi mu ja prvi pljunija u facu kad bi se pokaza u takvom svitlu, al mi smo ipak na samoj margini, i po tim nekim izjavama i komentarima ne možemo si dopuštat takve komentare, jer ipak znamo premalo- hipotetski govoreći za umjetnike, stojin iza svog posta u potpunosti (dok recimo onaj lik sam sebi pobija riči), a za samog Triera me zaboli neka stvar, šta ta osoba meni predstavlja u životu. Al je sad film dobija jebenu reklamu. :lol:

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 20 May 2009, 19:59

Ghostface wrote: Al je sad film dobija jebenu reklamu. :lol:
Na kraju krajeva, nije li u tome smisao :wink:

Može Lars govorit da se u filmu oslobađa, rehabilitira i da ga stvara za sebe...ali voli i on malo privlačit pozornost. Malo puno.
Ne bi inače radio pomaknute filmove s ekplicitnom golotinjom ili rezanjem klita. Sad jel to njegov prirodni izričaj, ha, prije je radio "normalnije filmove...
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Post by Studeni » 20 May 2009, 21:25

Dragonrage wrote: Isto tako je i naš Lucas Nola izjavio jednom da filmove radi za sebe a ne za publiku...e pa Lucase...jebem ja i tebi mater...radi filmove za svoju lovicu i gledaj ih doma sa svojom ženicom...nemoj trošit 5 mil. kn iz državnog proračuna za nešto što nikoga ne zanima...
Meni je to 1/1 u Nolinom (i još njih brdo) slučaju (mada odgovornost za te pare nije na Noli i sličnima već na onima koji su ih odobrili, međutoa to je druga priča...), ali ovdje se ne radi o državnim parama (tj. parama nas poreznih obaveznika) tako da nemamo šta prdit....to su privatne pare i producentova je stvar zašto je uložio....

Da se razumijemo, naravno da ga Trier (poprilično) kenja (mada, pitanje je kako je ta konferencija uistinu izgledala), ali generalno, nabijem ja čovjeka koji film/pjesmu/instalaciju/štagod ne radi prvenstveno za sebe, a tek onda za druge. A, ovo (i) za druge se (uostalom) podrazumijeva, jer u suprotnom bi sve ostalo u njegovoj(njihovoj) šupi bez da itko zna za to, a ne bi bilo projekcije u Cannesu.
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 21 May 2009, 20:17

Ghostface wrote:Ok, tvoje mišljenje, al po meni previše te to nervira, s obziron da znan da si amaterski redatelj. Ja ovo pišen čisto jer su ti reakcije pretjerane, možda Trier i jest govno od čovika, i možda bi mu ja prvi pljunija u facu kad bi se pokaza u takvom svitlu, al mi smo ipak na samoj margini, i po tim nekim izjavama i komentarima ne možemo si dopuštat takve komentare, jer ipak znamo premalo- hipotetski govoreći za umjetnike, stojin iza svog posta u potpunosti (dok recimo onaj lik sam sebi pobija riči), a za samog Triera me zaboli neka stvar, šta ta osoba meni predstavlja u životu. Al je sad film dobija jebenu reklamu. :lol:
Iskreno...nemaš pojma koliko me ovo nervira, ponajviše iz razloga jer se njega smatra kak ti filmskim umjetnikom i jer kritika i publika ima veliko mišljenje prema njegovom radu a njega zapravo boli kurac za to...opravdavat to ili filozofirat oko toga nekim uzvišenim riječnikom mi je skoz glupo i nepotrebno...sve to skupa je iznimno bezobrazno i bez poštovanja da i ne zaslužuje drugačiji pristup, a još se k tome čovjek doslovno sam sebi posrao usta...naime kaže novinarima i publici ko vas jebe, jebe se meni za vas i vaše mišljenje jer sam ja film napravio za sebe a pošalje ga na jedna od najpoznatijih i najvećih filmskih festivala u svijetu...mislim WTF!!! Ko tu koga jebe!!!
Inače...ja sam pogledo tu njegovu presicu...i na kraju je još izjavio (ali vjerojatno zato da još malo više sprda sve prisutne u mozak) kako je on najbolji redatelj na svijetu LOL. Ako već ide raditi neš za sebe...nek to radi sa svojom lovom...i nek to gleda doma...nek pokaže bližoj i daljoj familji...k vragu...nek čak pokaže i manjem dijelu ljudi koje to zanima...ali nek ne šalje ne najpoznatiji i najveći festival ako mu je tak sve jedno!!

Ali iskreno, no hard feelings...alinedamiseviše :wink:
Studeni wrote:
Dragonrage wrote: Isto tako je i naš Lucas Nola izjavio jednom da filmove radi za sebe a ne za publiku...e pa Lucase...jebem ja i tebi mater...radi filmove za svoju lovicu i gledaj ih doma sa svojom ženicom...nemoj trošit 5 mil. kn iz državnog proračuna za nešto što nikoga ne zanima...
Meni je to 1/1 u Nolinom (i još njih brdo) slučaju (mada odgovornost za te pare nije na Noli i sličnima već na onima koji su ih odobrili, međutoa to je druga priča...), ali ovdje se ne radi o državnim parama (tj. parama nas poreznih obaveznika) tako da nemamo šta prdit....to su privatne pare i producentova je stvar zašto je uložio....

Da se razumijemo, naravno da ga Trier (poprilično) kenja (mada, pitanje je kako je ta konferencija uistinu izgledala), ali generalno, nabijem ja čovjeka koji film/pjesmu/instalaciju/štagod ne radi prvenstveno za sebe, a tek onda za druge. A, ovo (i) za druge se (uostalom) podrazumijeva, jer u suprotnom bi sve ostalo u njegovoj(njihovoj) šupi bez da itko zna za to, a ne bi bilo projekcije u Cannesu.
Nije Nola jedini u nas...zapravo, velika većina redatelja kod nas razmišlja tako i zato nam kinematografija i je u takvom stanju u kakvom je...ali tu Nolinu izjavu koju sam negdje porčitao ima već par godinan neću nikada zaboraviti...zamjerio mi se time ko pas! Ali na kraju krajeva i u ovom slučaju...uopće nije važno dali je riječ o državnim parama ili o privatnim parama nekog producenta...stvra je u tome da Lars nije snimio film "za svoju dušu" sa svojim parama, iz svog džepa, pa samim time nema pravo "svojatati" film i odjebavati publiku i njihova stajališta...

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 22 Jul 2009, 12:03

Image
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 29 Jul 2009, 15:00

Image
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Khaos[]
Posts: 159
Joined: 18 May 2007, 20:07
Location: Rijeka
Contact:

Post by Khaos[] » 09 Sep 2009, 16:49

jel netko gledao? vidim da je screener napokon zavrsio na netu :D

Amstar
Posts: 41
Joined: 14 Nov 2008, 22:43

Post by Amstar » 11 Sep 2009, 11:44

Ja gled'o... izmučio se da skužim poantu... kombinirao razne teorije... al' na gledanje na prvu nisam ništa skužio... jebiga...

Truba
Posts: 1185
Joined: 25 Feb 2007, 01:10
Location: Sarajevo

Post by Truba » 11 Sep 2009, 14:40

poster je toliko misliding da se osjećam prevarenim... u filmu samo 2 lika a na posteru gomila :roll: :roll: :roll: :roll:
www.lasetta.net :axe:

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 23 Sep 2009, 17:17

truba, evo ti novi..tocniji poster.. :lol:

Image
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Post by jeba » 24 Sep 2009, 09:03

gledao sam film prije tjedan dana
film nije ništa posebno
dosadno, razvučena radnja, poantu nikako skužit, mučne scene traju ukupno 30-ak sekundi, ali zato scene seksa i po nekoliko minuta, prenaglašena je simbolika, nema napetosti, i postoji velika mogućnost da se zaspe za vrijeme filma ukoliko si imalo umoran
jedini plus filmu je lokacija snimanja
ako već morate odgledat film to učinite kod kuće, nije baš za gledat u kinu
film je izdrkavanje i smeta me taj kvazi umjetnički pristup - tipa: Kritika je pohvalila film i redatelja, dok je većina gledatelja ostala iznenađena i u neoumici.

Ali opet, ovo je samo moje mišljenje.

Ako je itko skužio zašto se film zove Antichrist neka mi objasni!!!

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 24 Sep 2009, 13:32

imam ga vec skinutog neko vrijeme i nikako da ga pogledam i sad mi ga se nakon ove recenzije jos manje da.
a cula sam jos par drugih, manje detaljnijih, koje su ga jednako popljuvale.

Post Reply