CRONOS

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
Post Reply
jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

CRONOS

Post by jeba » 23 Mar 2009, 08:25

sorry ako već postoji ovaj topic, ali mislim da ga nema

dakle ovako - del Torov film
http://www.imdb.com/title/tt0104029/

ovo sam postao na Koji ste horor zadnji gledali?

Cronos - piece of shit, tko je tom filmu dao 21 nagradu i za šta da mi je znat,... radnja je preduga i perspora, sve se to moglo ispričat i u sat vremena,...definitivo nije drama/horor, eventualualno mistery/fantasy/drama,...ma da ne duljim - nije baš za preporuku, a ocjena - mislim da je bolje da prešutim jer bi ljubitelji del Tora mogli zamjerit

zanima me mišljenje ostalih

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 23 Mar 2009, 15:09

Pričalo se dosta o filmu kada mu je izašao "The Devil's Backbone". Znam da mi je u glavi bilo da sam čitao sve najbolje, čak sam neki import pokušao tada kupiti ali su bili outofstock (na old imports skul sajtu PokerIndustries.com). Od tada potpuno zaboravih na film, a i sumnjam da ću ga uskoro i pogledati. Kaže mi frend jedan da je dosta naporan film, ali mi djeluje da je ovo jedan od onih - ili ga obožavaš ili mrziš...

Ghrall
Posts: 1548
Joined: 29 Oct 2006, 10:12
Location: Zabok
Contact:

Post by Ghrall » 23 Mar 2009, 16:51

Meni je film sasvim ok, nije da je nešto ekstra ali daleko je od sranja.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 23 Mar 2009, 17:28

Ja sam ga pogledao s guštom i ne sjećam se da mi je bio naporan za gledanje, jedino sam očekivao nešto drukčije. No, odlična drama o besmrtnosti, cijeni mladosti, i vampirska tematika.
Michel puši karu.

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Post by jeba » 23 Mar 2009, 17:54

john_constantine wrote:Ja sam ga pogledao s guštom i ne sjećam se da mi je bio naporan za gledanje, jedino sam očekivao nešto drukčije. No, odlična drama o besmrtnosti, cijeni mladosti, i vampirska tematika.
ma sve ja to kužim, ali ako film nije horor onda ga ne treba stavljat u taj žanr
htio sam horor, a dobio dramu - da sam htio dramu, onda bi si skinuo dramu

...znam da su općenito europski horori malo sporije radnje (čast iznimkama), i kužim tu spiku oko drugog pogleda na život vampira (odnosno besmrtnost), ali to nije to
početak je obećavao, čak i Ron Perlman :D glumi u filmu, ali ipak na kraju ništa od svega

možda sam previše očekivao

User avatar
ZeroX
Posts: 176
Joined: 16 Mar 2009, 20:36
Location: Fiddler's Green

Post by ZeroX » 23 Mar 2009, 19:24

Jeba, tolko si ga popljuvo da ga sad moram gledat :)
Kolko vidim čini mi se jako zanimljiv film...
"The fear of blood tends to create fear for the flesh."

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Post by jeba » 24 Mar 2009, 09:41

ZeroX wrote:Jeba, tolko si ga popljuvo da ga sad moram gledat :)
Kolko vidim čini mi se jako zanimljiv film...
sretno! :D

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 02 Apr 2009, 00:30

Is Cronos getting the Criterion treatment?
http://twitchfilm.net/site/view/is-cron ... treatment/

User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Post by horkolerbus » 02 Apr 2009, 07:34

jeba wrote:
john_constantine wrote:Ja sam ga pogledao s guštom i ne sjećam se da mi je bio naporan za gledanje, jedino sam očekivao nešto drukčije. No, odlična drama o besmrtnosti, cijeni mladosti, i vampirska tematika.
ma sve ja to kužim, ali ako film nije horor onda ga ne treba stavljat u taj žanr
htio sam horor, a dobio dramu - da sam htio dramu, onda bi si skinuo dramu

...znam da su općenito europski horori malo sporije radnje (čast iznimkama), i kužim tu spiku oko drugog pogleda na život vampira (odnosno besmrtnost), ali to nije to
početak je obećavao, čak i Ron Perlman :D glumi u filmu, ali ipak na kraju ništa od svega

možda sam previše očekivao
cesto ces nailaziti na takve stvari drame i sf koje ne pripradaju horrorima,ja bih jos dodao i trilere od kojih mi je muka
Istina postoji. Izmisljati se moze samo laz

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Post by jeba » 02 Apr 2009, 09:55

horkolerbus wrote:
jeba wrote:
john_constantine wrote:Ja sam ga pogledao s guštom i ne sjećam se da mi je bio naporan za gledanje, jedino sam očekivao nešto drukčije. No, odlična drama o besmrtnosti, cijeni mladosti, i vampirska tematika.
ma sve ja to kužim, ali ako film nije horor onda ga ne treba stavljat u taj žanr
htio sam horor, a dobio dramu - da sam htio dramu, onda bi si skinuo dramu

...znam da su općenito europski horori malo sporije radnje (čast iznimkama), i kužim tu spiku oko drugog pogleda na život vampira (odnosno besmrtnost), ali to nije to
početak je obećavao, čak i Ron Perlman :D glumi u filmu, ali ipak na kraju ništa od svega

možda sam previše očekivao
cesto ces nailaziti na takve stvari drame i sf koje ne pripradaju horrorima,ja bih jos dodao i trilere od kojih mi je muka
drago mi je da ima još osoba koje dijele moje mišljenje :)

User avatar
kraykulla
Posts: 639
Joined: 10 Dec 2009, 13:05
Location: Hell

Re: CRONOS

Post by kraykulla » 27 Jan 2010, 07:46

još jedan mističan,na momente nostalgičan i lijep film del tora.
ima drama momente kao i devils backbone i panov labirint,ali i horor
momente.usudio bih se reći da jedan od boljih filmova na temu vampira
neobičan da.mističan da.s ne puno krvi i smrti da.ali pravo malo remek djelo.

Post Reply