Hrvatski horor Gosti iz galaksije

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Hrvatski horor Gosti iz galaksije

Post by Decadentor » 13 Jun 2008, 13:14

Ste gledali taj film? Po meni najbolji hrvatski film.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 13 Jun 2008, 14:28

bio je prije par mjeseci na TV ako se ne varam. Nažalost nisam pogledao.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 13 Jun 2008, 14:38

Meni su za sada jedino "Živi i Mrtvi" nešto za što bih mogao reći da je hr. film zbilja vrijedan gledanja...iako ni s njim ne bih išao baš tako daleko i proglasio ga najboljim hr filmom. Gostiju se slabo sjećam, ali ako me pamćenje ne vara nisu mi bili neš posebno...onako trashi...

User avatar
majstoro
Posts: 791
Joined: 22 Dec 2007, 15:22
Location: Mostar
Contact:

Post by majstoro » 13 Jun 2008, 14:47

Dragonrage wrote:Meni su za sada jedino "Živi i Mrtvi" nešto za što bih mogao reći da je hr. film zbilja vrijedan gledanja...iako ni s njim ne bih išao baš tako daleko i proglasio ga najboljim hr filmom. Gostiju se slabo sjećam, ali ako me pamćenje ne vara nisu mi bili neš posebno...onako trashi...
ZIVI I MRTVI JE NAS FILM
[url=http://imageshack.us][img]http://img19.imageshack.us/img19/7096/bartgraffiticfchhmy7.gif[/img][/url]

[quote="Donnie Darko"]kupio sam WOW
ima li nade za moj drustveni zivot??[/quote]

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 13 Jun 2008, 14:57

majstoro wrote:
Dragonrage wrote:Meni su za sada jedino "Živi i Mrtvi" nešto za što bih mogao reći da je hr. film zbilja vrijedan gledanja...iako ni s njim ne bih išao baš tako daleko i proglasio ga najboljim hr filmom. Gostiju se slabo sjećam, ali ako me pamćenje ne vara nisu mi bili neš posebno...onako trashi...
ZIVI I MRTVI JE NAS FILM
Čiji to vaš? Nisam znao da se dijelimo na VAŠE I NAŠE....Koliko ja znam to je koprodukcija Hrvatske i B&H i to čisto zbog financijskih problema... :wink:

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Post by Decadentor » 14 Jun 2008, 00:17

U biti u filmu se radi o liku koji pise neki sf roman i zamisli obitelj (majka i 2 sina) kasnije jednog sina zeli zamjenitti za monstruoznu igračku, a sve sto on pise se zaista događa. No sin kojeg je zelio zamjeniti je ogorcen i oslobadja monstruma hehehe

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 14 Jun 2008, 01:12

valjda će biti koja repriza, kada već sve toliko ponavljaju nadam se da će i ovo na tapetu završiti

User avatar
majstoro
Posts: 791
Joined: 22 Dec 2007, 15:22
Location: Mostar
Contact:

Post by majstoro » 14 Jun 2008, 11:45

Dragonrage wrote:
majstoro wrote:
Dragonrage wrote:Meni su za sada jedino "Živi i Mrtvi" nešto za što bih mogao reći da je hr. film zbilja vrijedan gledanja...iako ni s njim ne bih išao baš tako daleko i proglasio ga najboljim hr filmom. Gostiju se slabo sjećam, ali ako me pamćenje ne vara nisu mi bili neš posebno...onako trashi...
ZIVI I MRTVI JE NAS FILM
Čiji to vaš? Nisam znao da se dijelimo na VAŠE I NAŠE....Koliko ja znam to je koprodukcija Hrvatske i B&H i to čisto zbog financijskih problema... :wink:
a ja sorry
[url=http://imageshack.us][img]http://img19.imageshack.us/img19/7096/bartgraffiticfchhmy7.gif[/img][/url]

[quote="Donnie Darko"]kupio sam WOW
ima li nade za moj drustveni zivot??[/quote]

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 14 Jun 2008, 23:07

HorrorHR wrote:bio je prije par mjeseci na TV ako se ne varam. Nažalost nisam pogledao.
:shock: :shock: :lol: :shock: :shock: :roll:


Ne mogu vjerovati... Onda to moraš pod hitno nekako nabaviti, jer je film pravi predstavnik trash žanra (ovdje mislim na sredinu filma kad se monster pojavi) u maniri najvećih ala Peter Jackson (humor i gore iz Braindead i Bad Taste) i Evil Dead 2 Sama Riamija... I to na onu jako dobru stranu crnog humora.
Sjećam se da sam ga gledao kao mali i da sam se sav usrao u gaće kad sam vidio scene (iako sam već kao mali gledao mnogo filmova preplašio sam se jedino - Aliena (chestburster scena), Exorcista (sve) i Wolfmana, uz naš ovaj naravno).

p.s. - Ne možeš vjerovati da jedan film može ispasti tako dobro (opet najviše to govorim zbog te scene kad monster napadne ekipu), ali to je ipak Dušan Vukotić čovjek sa mnogo ideja i zamisli....

p.s. 2 - film nije remek djelo (ispodprosječan, ali inovativan SF za naše prostore), ali baš zbog te scene koja je snimljena 81' zaslužuje biti spominjan u dobrom svijetlu...

Rene Bitorajac je tu imao svoju prvu ulogu (balonja od kojih 7-8 godina) i do dana današnjeg to mu je najbolja uloga u životu... :lol: :lol:
A film u nekim scenama obiluje scenama par dobro izgledajućih nagih žena (no silikone)... :lol:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 14 Jun 2008, 23:37

jel imaš to? stavi ga na horrorflix ako imaš volje ;)

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 15 Jun 2008, 00:05

Ako uspijem nabaviti stavljam ga...i naravno javim vam :wink:

Imao sam VHS snimku, ali mi ga je jedna ženska zdipila i nikad je više nisam vidio.... :roll: :lol:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 15 Jun 2008, 20:13

hvala dragonheartu na informaciji gdje se može skinuti film. ;)

kome treba neka mi pošalje pm :!:

User avatar
Sharan
Posts: 237
Joined: 09 Sep 2008, 13:55
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Sharan » 09 Sep 2008, 15:24

Kult. Sjećam se kad sam ga prvi put gledao. Nisam sebi mogao doći. Salve smijeha. Nimalo loš film, definitivno vrijedan gledanja sa ekipom. Mislim da bi ga mogli prikazati u Sarajevu u kinu :D
http://www.dnevnikprezivjelog.com
http://www.arnelsaric.info
http://www.izvansvakekontrole.com

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 05 Dec 2009, 20:59

"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Horrorist
Posts: 226
Joined: 23 Sep 2007, 14:57

Post by Horrorist » 06 Dec 2009, 08:44

Mislim da mi je negdje u šupi na VHS-u.
Stari mi ga kupio početkom 90-ih.
Dobar film a najviše se sjećam makljaže na nekakvoj fešti u kući gdje su i glave letile :supz:
Ljubiša Samardžić = legenda
When there is no more rooom in hell, the dead will walk the earth!

Post Reply