Marlboro Man vs Zombies! (2008)

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Marlboro Man vs Zombies! (2008)

Post by Dragonrage » 02 Jun 2008, 16:34

Hehehe...za one koji se sad pitaju a kaj je pak to, reći ću samo da je riječ o jednom kratkom 15 minutnom domaćem home made trash filmu kojeg je radio jedan moj frend imenom Jakov Ereš. Zapravo to je lik koji je u mom filmu "Dragonrage" glumio gl. negativca...Ljigavog Peru LOL :lol: On je naime te sad davne 2005. (možda i 2006.) kada je film nastao još bio pod dojmom snimanja mog filma te pod dojmom filmova "28 Days Later" i "Dawn of the Dead" (remakea) i htio je pod svaku cijenu snimiti domaći zombie film, ali onako neku zajebanciju. I tako smo punih mjesec dana razglabali o mogućoj radnji i nekoliko raznih priča je bilo u igri no njemu ni jedna nije pasala. Onda je meni puko film jer vrijeme je prolazilo a i gubili smo volju za to, pa sam na brzinu prvi i zadnji puta napisao scenarij za film. Drugi frend ga je još malo dotjerao i nabavili smo sve potrebne rekvizite te sve snimili u samo jednom danu...Nedjelja je bila u pitanju hehe :lol: Da stvar bude još bolja, ja sam u tom velikom ostvarenju igrao ni više ni manje nego gl. ulogu - kauboja sa katanom koji hoda okolo i kolje zombije LOL ak Marlboro Man :lol: :lol: Jedini je problem šta se u čitavom filmu pojave tek tri zombija hahaha :lol: :lol: :lol:
Uglavnom ja sam sve do jučer mislio da je taj film izgubljen jer frend koji ga je radio je prije nekih 8 mj. otišao u Ameriku na postdiplomski i nisam mogao s njime nikako doći u kontakt, a film koji je tek u grubo izmontirao je ostao negdje na njegovom računalu u stanu koji je zatvoren. Doduše meni je na neku VHSicu snimio grubu verziju tog filma, bez efekata, bez zvučnih efekata, bez uvodne i odjavne špice, pa sam ja ovih zadnjih 2 tjedna pokušavao pronaći filmek na mnogobrojnim VHS-icama koje imam kako bi ga doradio i pustio u javnost jer je filmek presmješan...no bezuspješno. I već sam izgubio nadu da ću ga pronaći sve dok mi se jučer taj dotični frend nije javio da je stigao u Hr. Uglavnom već smo se čuli i on kaže kako mu je bez veze što to nije uspio završiti i prikazati te da će i dati sav materijal da to dovršim. Stoga...kroz nekih mj. dana očekujte premijeru haha... :lol: :lol: :lol:

U među vremenu evo dvije slike koje sam uspio od nekud izvući. Za koji dan ih bude još par...kad mi ih pošalje :D :D

Image Image

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: Marlboro Man vs Zombies! (2008)

Post by A$H » 02 Jun 2008, 16:42

nice..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 02 Jun 2008, 19:13

hoćemo bootleg!

topic me prvo prestrašio, sjetih se don johnsona i mickey rourkea :D :D

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 02 Jun 2008, 20:11

HorrorHR wrote:hoćemo bootleg!

topic me prvo prestrašio, sjetih se don johnsona i mickey rourkea :D :D
harley davidson i malboro man. :prayer: :partyman:
Michel puši karu.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 02 Jun 2008, 20:59

ova ruka gore izgleda dosta dobro...
zivo me zanima na sto ce to sve liciti. :)

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 03 Jun 2008, 09:19

elrania wrote:ova ruka gore izgleda dosta dobro...
zivo me zanima na sto ce to sve liciti. :)
Ne bi vjerovala od čega je to napravljeno...kao i ovo na licu hahaha :lol: :lol: :lol:
Smiješno...ali i neloše s obzirom da je sve snimljeno u roku manje od 24 sata :lol:

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 03 Jun 2008, 13:54

Ajdemo da vidimo :D

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 03 Jun 2008, 13:59

:lol: :lol:
ruka zbilja izgleda dobro :D ali lol sve skupa :lol: :wink:
Image

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 17 Jun 2008, 12:44

Ta-ra...evo screenshotova :D :lol: Daklem kao što možete i sami zaključiti...napokon sam dobio materijal :D . Za sada evo slike, a do kraja tjedna možda i kakav teaser, a do kraja mjeseca vjerojatno i film :D

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 17 Jun 2008, 12:46

nice..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 17 Jun 2008, 12:54

A$H wrote:nice..
Hahaha...da odmah smirim strasti kod svih....film i nije tak dobar kak se čini po slikama...fora je, smiješan je...pa čak u nekim dijelovima ima i ok atmosferu, ali fali tu još stvari...nedorečen je, fali kadrova...no otom potom. I onak je zamišljen ko zajebancija hehe :lol: :mrgreen:

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Post by dragonheart » 17 Jun 2008, 12:58

Dragonrage wrote:
A$H wrote:nice..
Hahaha...da odmah smirim strasti kod svih....film i nije tak dobar kak se čini po slikama...fora je, smiješan je...pa čak u nekim dijelovima ima i ok atmosferu, ali fali tu još stvari...nedorečen je, fali kadrova...no otom potom. I onak je zamišljen ko zajebancija hehe :lol: :mrgreen:
Can't wait...
Oš stavit na youtube,ili na rapidshare,kada bude gotovo???
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 17 Jun 2008, 12:59

pa ni ne ocekujem ni vise ni manje..neznam kakvu si euforiju vidio u komentaru - nice.. - samo mi se neke slike dopadaju..a kasnije cemo vidjet kakvo je kao cijelina..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 17 Jun 2008, 13:02

dragonheart wrote:
Dragonrage wrote:
A$H wrote:nice..
Hahaha...da odmah smirim strasti kod svih....film i nije tak dobar kak se čini po slikama...fora je, smiješan je...pa čak u nekim dijelovima ima i ok atmosferu, ali fali tu još stvari...nedorečen je, fali kadrova...no otom potom. I onak je zamišljen ko zajebancija hehe :lol: :mrgreen:
Can't wait...
Oš stavit na youtube,ili na rapidshare,kada bude gotovo???

Prvo će vjerojatno biti (premijerna) projekcija u Dubravi a onda tek internet distribucija hehe :lol:

A$H wrote:pa ni ne ocekujem ni vise ni manje..neznam kakvu si euforiju vidio u komentaru - nice.. - samo mi se neke slike dopadaju..a kasnije cemo vidjet kakvo je kao cijelina..


Ma mislio sam općenito...baš zbog tih nekih slika :lol:

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 17 Jun 2008, 15:29

Čekam...

Post Reply