Martyrs (2008)

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
Post Reply
User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Martyrs (2008)

Post by Asfodel » 27 Apr 2010, 17:03

Wendigo wrote:
Asfodel wrote:
Decadentor wrote::finga: fakju martyrs hatersi :lol: :lol:
A ima nas stvarno puuno :lol: dvoje čak, uf! :lol:
Vi i ostatak čovječanstva "to" nazivate umjetnošću, stoga ste ipak u prednosti Image

troje. ja želim kompletno zaboraviti da sam gledao to remek djelo... :mrgreen:
Na tebe sam i mislila kad sam rekla dvoje :rock:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Martyrs (2008)

Post by Wendigo » 27 Apr 2010, 18:07

aaa... :lol:

promaklo mi je da drugsbunny još nije pogledao film.

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Martyrs (2008)

Post by DrugsBunny » 27 Apr 2010, 18:18

Ja sam sebe smatram hejterom. Zasad.
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Martyrs (2008)

Post by john_constantine » 27 Apr 2010, 18:19

DrugsBunny wrote:Ja sam sebe smatram hejterom. Zasad.
+ 1. Ne vidim nikakvu filmsku vrijednost u tom šrotu.
Michel puši karu.

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Martyrs (2008)

Post by Decadentor » 27 Apr 2010, 18:22

samo dvoje ha???? :twisted:
Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Martyrs (2008)

Post by john_constantine » 27 Apr 2010, 18:23

Decadentor wrote:samo dvoje ha???? :twisted:
ma i ovako nisam neki ljubitelj tih novih francuskih horora, he. :mrgreen: Rijetko koji mi je dobro sjeo...
Michel puši karu.

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Martyrs (2008)

Post by remike2 » 27 Apr 2010, 19:42

Trailer mi izgleda super ko i same kritike, bez obzira koliko možda nisam ljubitelj francuskog jezika, morat ću ga jednostavno pogledati, ko i općenito se malo više konačno prebaciti na te francuske horrore pošto su Francuzi u ovom desetljeću naročito poznati po fanstastičnim horrorima!
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Martyrs (2008)

Post by filmofil » 04 May 2010, 22:16

dugo nisam gledao ovako sick and demented movie...stvarno se zapitaš o ljudima, jedna "obična" familija u podrumu kuće radi takve stvari...kaj je najbolje, takvi kultovi postoje i u stvarnosti

ma još sam pod dojmom filma, stvarno te potrese...pogotovo zadnjih pola sata
SpoilerShow
kaj se kraja tiče, očito je sve ostavljeno na slobodnu interpretaciju...pročitao sam zanimljivo objašnjenje na imdb da je anna uspjela zadržati kolko tolko zdrav razum i sjebala žensku na kraju rekavši joj da poslije smrti nema ničega...samim time je cijeli kult izgubio smisao i ova se koknula...takvo objašnjenje sam najviše sklon prihvatiti
inače, preporuka svima za ovaj film...ima jaku poruku i nije samo besmisleno proljevanje krvi
This is the Zodiac speaking.

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Martyrs (2008)

Post by remike2 » 25 May 2010, 12:21

Prejeben horror film, uistinu me šokirao, genijalno napravljen, težak za pogledati no svakako i više nego vrijedno ga pogledati, samo riječi hvale imam za film!
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
juriel
Posts: 274
Joined: 20 Nov 2006, 09:04
Location: Zagreb

Re: Martyrs (2008)

Post by juriel » 26 May 2010, 10:25

Spremam ga se pogledati po drugi put jer je ostavio izvrstan dojam (uostalom kao i svi noviji francuski horori) 8)
E ameri ugledajte se malo na Europu kako snimiti dobar film (ne sjećam se da sam pogledao jako dobar američki horor još od Event Horizona a to je bilo 97 godine)
[url=http://www.phpbb.com/][img]http://i236.photobucket.com/albums/ff109/zombigrrl/SHEKicksA.gif[/img][/url].

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Martyrs (2008)

Post by remike2 » 27 May 2010, 13:43

Ne znam jel tko zna no pročitao sam da Pascal Laugier je u sredini pregovora da se napravi remake filma u Americi. :shock: Stvarno mi nije jasno zašto i čemu to? Sam film je već remek djelo, jel stvarno već nakon 2 godine što je izašao film potrebno da se napravi američki remake? Ja mislim da nije. The Funny Games je pravi primjer ne baš sjajnog američkog remakea, nema potrebe dirati ovaj film koji je već fenomenalan i praviti neki bezvezni remake.
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Martyrs (2008)

Post by Decadentor » 27 May 2010, 13:54

remike2 wrote:Ne znam jel tko zna no pročitao sam da Pascal Laugier je u sredini pregovora da se napravi remake filma u Americi. :shock: Stvarno mi nije jasno zašto i čemu to? Sam film je već remek djelo, jel stvarno već nakon 2 godine što je izašao film potrebno da se napravi američki remake? Ja mislim da nije. The Funny Games je pravi primjer ne baš sjajnog američkog remakea, nema potrebe dirati ovaj film koji je već fenomenalan i praviti neki bezvezni remake.

di je sad facepalm smile :lol: a jbg na forumu smo se vec navikli na budalaste amerikance koji prave remake remakea remakiranog filma koji je postigo malo veci uspjeh :lol: :lol:
Image

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Martyrs (2008)

Post by remike2 » 27 May 2010, 14:17

Vidim da je već horrorhr stavio par informacija o remakeu:
http://www.horrorhr.com/martyrs-u-americkom-ruhu/
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Martyrs (2008)

Post by john_constantine » 27 May 2010, 18:35

remike2 wrote:Ne znam jel tko zna no pročitao sam da Pascal Laugier je u sredini pregovora da se napravi remake filma u Americi. :shock: Stvarno mi nije jasno zašto i čemu to? Sam film je već remek djelo, jel stvarno već nakon 2 godine što je izašao film potrebno da se napravi američki remake? Ja mislim da nije. The Funny Games je pravi primjer ne baš sjajnog američkog remakea, nema potrebe dirati ovaj film koji je već fenomenalan i praviti neki bezvezni remake.
Hm, Funny games baš i ne bi smatrao remakeom, nego samo američkom kopijom prilagođenu za amerikance koji mrze titlove...
Michel puši karu.

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Martyrs (2008)

Post by remike2 » 27 May 2010, 19:04

john_constantine wrote:
remike2 wrote:Ne znam jel tko zna no pročitao sam da Pascal Laugier je u sredini pregovora da se napravi remake filma u Americi. :shock: Stvarno mi nije jasno zašto i čemu to? Sam film je već remek djelo, jel stvarno već nakon 2 godine što je izašao film potrebno da se napravi američki remake? Ja mislim da nije. The Funny Games je pravi primjer ne baš sjajnog američkog remakea, nema potrebe dirati ovaj film koji je već fenomenalan i praviti neki bezvezni remake.
Hm, Funny games baš i ne bi smatrao remakeom, nego samo američkom kopijom prilagođenu za amerikance koji mrze titlove...
Ja sam mislio vezano za njega da je cijeli proces bio uglavnom neuspješan pokušaj da se napravi isto ko i original, da nije imalo smisla uopće praviti tu američku verziju. Da je to sve ko što kažeš da se prilagodi amerikancima koji mrze titlove.
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

Post Reply