The Devil's Chair (2006)

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 31 Jul 2008, 02:29

HorrorHr, aj lipo ne pričaj gluposti. Ja iman problema jer reagiran na optužbe? Info je bija na par mista na forumima torrent sajtova, i to san lipo prenija, a i zašto ne bi mislija da me tretiraš ka glupana kad misliš da ne znan za screenere i camove?
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 31 Jul 2008, 02:36

Ghostface wrote:HorrorHr, aj lipo ne pričaj gluposti. Ja iman problema jer reagiran na optužbe?
Nisam vidio neku optužbu baš, 99.9% ljudi će takav tip rečenice koji kreće od objašnjenja stvorenog za laike i dodatka get it na kraju shvatiti bahato. Sad dal je bolje reći bahatost, preseravanje ili nešto drugo, whatever. Meni je tako djelovalo i šta sad ;)
Ghostface wrote:Info je bija na par mista na forumima torrent sajtova, i to san lipo prenija, a i zašto ne bi mislija da me tretiraš ka glupana kad misliš da ne znan za screenere i camove?
opet si na krivom kolosjeku. kakav screener i cam? ja sam ti samo komentirao ovu izjavu:

Code: Select all

Naiša san na info da nema dvd-a i da bez njega za OVAJ film nema torrenta.
koja je, jebeš ga, bedasta...

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 31 Jul 2008, 02:42

Da, i komentira si je s tim get it, po čemu san odma svatija da misliš da se kurčin, ne bi ti rič reka da si normalno reagira, i zato se ne opravdavaj da bi svi svatili to kako si ti svatija, a ja san taj mizeran 0.01 %. Ti dakle misliš da san ja bahat, e pa ok, suit yourself, boli me kurac kako me ti il iko ode il bilo di doživljava, meni je savjest mirna.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 31 Jul 2008, 02:49

Ghostface wrote:Da, i komentira si je s tim get it, po čemu san odma svatija da misliš da se kurčin, ne bi ti rič reka da si normalno reagira, i zato se ne opravdavaj da bi svi svatili to kako si ti svatija, a ja san taj mizeran 0.01 %..
Mislim da sve kreće prema paranojama nekim, ali ipak iz tvoje strane. Tko se opravdava, tko je mizeran? :shock:
Ghostface wrote:Ti dakle misliš da san ja bahat, e pa ok, suit yourself, boli me kurac kako me ti il iko ode il bilo di doživljava, meni je savjest mirna.
zijev, ove teeny sapunice netrebaju nikome...

nego da se vratimo onaj on-topic dio ovog cijelog off-topica:
Naiša san na info da nema dvd-a i da bez njega za OVAJ film nema torrenta.
Jesi skužio na što sam mislio kada sam rekao da je to bedasto? Nema neke baš poveznice između prve i druge konstatacije..

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 31 Jul 2008, 02:55

Ako neko nije snimija to i stavija za download, onda jedino i preostaje čekat dvd (i to je ono šta san ja reka i to nije bedasto) a ako pak je, onda lipo ti nađi link za download i doprinesi konkretno ovom topicu, umisto šta ideš mene tu prikazat ka paranoidnog plačljivog tinejdžera, a ni rič isprike za svoju tvrdnju o mojoj bahatosti, jer to šta ti tako misliš je tvoja stvar i šta to nije istina nikog ne bi tribalo zanimat, jel, ne bi prizna grešku nikako?
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 31 Jul 2008, 03:11

Ghostface wrote:Ako neko nije snimija to i stavija za download, onda jedino i preostaje čekat dvd (i to je ono šta san ja reka i to nije bedasto)
Ok:

"Naiša san na info da nema dvd-a i da bez njega za OVAJ film nema torrenta.

Nije istina. Kao prvo kakavog DVDa? Ima DVD screener i retail DVD, znači onaj koji se dila kritičarima i festivalima i onaj koji možeš kupiti. Kažeš da ako nema DVD-a (nevezano kojeg od ova dva) nema torrenta. Prvo iz tehničke perspektive DVD i torrent nisu na istoj hijerarhijskoj razini - torrent može biti "peer" link na bilo koju vrstu tipa nekog filma - da sada ne nabrajam evo odlična lista sa opisima - http://www.vcdquality.com/index.php?page=faq#12.

Ako ti je torrent sinonim za DVD rip (nekima možda je), onda je opet krivo rečeno jer skoro uvijek, posebno kod filmova koji idu po festivalima, postoji DVD sa full kvalitetom filma.
Ghostface wrote:a ako pak je, onda lipo ti nađi link za download i doprinesi konkretno ovom topicu umisto šta ideš mene tu prikazat ka paranoidnog plačljivog tinejdžera
sorry, ali ti si počeo sa nametanjem paranoja.
Ghostface wrote:a ni rič isprike za svoju tvrdnju o mojoj bahatosti, jer to šta ti tako misliš je tvoja stvar i šta to nije istina nikog ne bi tribalo zanimat, jel, ne bi prizna grešku nikako?
a jebiga kad mislim da si bio bahat ;)

Mislim da tu možemo završiti raspravu. Ako želiš otvori novi topic u offtopicu, ali mislim da nema poante nastavljati:

1) ti si napisao nešto što je meni djelovalo bahato, a uz to je bilo potpuno netočno (oko postojanja fajla)
2) ja sam napisao ono što je bitno - da fajl postoji, te dao uz to komentar na stil tvog upisa
3) svatko ima svoj stav
4) the end :) klasična forumska diskusija
5) poanta priče: film postoji vani 8)

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 31 Jul 2008, 03:16

Dobro kad ćemo tako, mislin i ja o tebi određene stvari nakon ovog, i tu stvarno rasprava završava, ne ostavljaj sad tu neki lol komentar. Upućeniji u neke stvari jesi, šta je mislin prirodno, i umisto da si te stvari objasnija ka čovik, objasnija si ih krajnje uobraženo i još me pritom optužujući, i ne samo to, već još uvik misliš isto, boli te kurac šta me tu vriđaš. E pa lipo se ti jebi! :butthead:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 31 Jul 2008, 03:31

Internet je zlo :mrgreen:

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 31 Jul 2008, 11:11

lol :mrgreen:

ghostface, ne vidim bas da te tu horrorhr po icemu vrijeda, a ne djeluje mi ni ko netko kom bi se dalo prepirat na taj nacin oko ovakvih stvari, nego ti samo pokusava objasniti jednostavnu stvar koju ti bas i ne prihvacas na najljubazniji nacin. opcenito si jako arogantan i nagao, al ne mislim da mislis ista lose time, neg se jednostavno tako izrazavas, al shvati da to vecini smeta i da nece svatko shvatiti tvoju poruku na nacin na koji si je ti poslao. opsovati svakoga u protuargumentu nije najozbiljini nacin ka rjesavanju necega...

i btw, zvucao je i meni onaj "get it" bahato :lol:

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 31 Jul 2008, 16:14

Naravno da san arogantan, ja san jebena alfa i omega!
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 31 Jul 2008, 17:29

elrania wrote:lol :mrgreen:

ghostface, ne vidim bas da te tu horrorhr po icemu vrijeda, a ne djeluje mi ni ko netko kom bi se dalo prepirat na taj nacin oko ovakvih stvari, nego ti samo pokusava objasniti jednostavnu stvar koju ti bas i ne prihvacas na najljubazniji nacin. opcenito si jako arogantan i nagao, al ne mislim da mislis ista lose time, neg se jednostavno tako izrazavas, al shvati da to vecini smeta i da nece svatko shvatiti tvoju poruku na nacin na koji si je ti poslao. opsovati svakoga u protuargumentu nije najozbiljini nacin ka rjesavanju necega...

i btw, zvucao je i meni onaj "get it" bahato :lol:
ma pusti ga, već smo se navikli na njega...
Michel puši karu.

User avatar
negativni
Posts: 309
Joined: 25 Jul 2008, 21:33
Contact:

Post by negativni » 31 Jul 2008, 20:08

aaaa, pokazo ti je guzicu! :shock: :? :D

mislim da je najveći problem današnje mladeži što ne žele ništa naučiti i ne slušaju starije!

8)

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 31 Jul 2008, 21:37

negativni wrote:mislim da je najveći problem današnje mladeži što ne žele ništa naučiti i ne slušaju starije! 8)
I neznaju se izražavati na Hrvatskom jeziku ili jednostavno ne žele. A šta ćeš, danas je valjda in biti bahat :wink:

User avatar
negativni
Posts: 309
Joined: 25 Jul 2008, 21:33
Contact:

Post by negativni » 31 Jul 2008, 23:10

FilmTV wrote:
negativni wrote:mislim da je najveći problem današnje mladeži što ne žele ništa naučiti i ne slušaju starije! 8)
I neznaju se izražavati na Hrvatskom jeziku ili jednostavno ne žele. A šta ćeš, danas je valjda in biti bahat :wink:
to je sve zbog big bradera!
da djeca barem gledaju hrvatske humorističke serije tu bi barem naučili gramatički ispravan izgovor riječi hrvatskog jezika!
:D

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 01 Aug 2008, 01:43

Za sve je kriva Amerika....I internet...
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

Post Reply